Keystone logo
Kadir Has University

Kadir Has University

Kadir Has University

Įvadas

Kadir Has universitetas (KHU) buvo įkurtas Stambule. Universitetas su penkiomis inžinerijos ir gamtos mokslų, ekonomikos ir administravimo, komunikacijos, teisės ir dailės magistro bei kelių profesinių mokyklų fakultetais yra skirtas tapti lyderiu Turkijos švietimo ir kultūros srityse , taip pat įsitvirtinti kaip tarptautinis mokslinių tyrimų ir mokslo plėtros centras.

Mūsų filosofija

Kadir Has universiteto įkūrėjas, vėlai p. Kadiras Hasas , savo gyvenimą paskyrė švietimui. Mūsų institucijos įkūrimas išaugo iš jo asmeninės filosofijos: "Aš stengiuosi daryti ir būti geriausiu mano šaliai". Laikydamiesi šio šūkio, mūsų tikslas yra palengvinti šiuolaikinio jaunimo švietimą, plėtrą ir klestėjimą, naudojant novatoriškus mokslinius tyrimus ir akademinį mokymą, kuris įkvepia demokratinį mąstymą ir praktiką. Mes tikime, kad išsilavinimas gali sustiprinti mūsų studentus, kaip ir ankstesnės kartos, patenkinti savo laiko testus. Mūsų tikslas - sukurti švietimo, mokslinių tyrimų ir diskusijų aplinką geriausių pasaulio universitetų lygiu. Taigi mes siūlome švietimą, pagrįstą tiek tradicinėmis disciplinomis, tiek tarpdisciplininiais modeliais; mes skatiname socialinei ir kultūrinei plėtrai reikalingus įgūdžius; ir, padėdami studentams pasirengti ateičiai, mes skatiname ieškoti aukštesnių tiesų. Kadiro universiteto filosofijos pagrindinis principas yra parengti savęs pasitikintiems mokinius, kurie klausia, kurie visus požiūrius vertina ir įvertina nepažeidžiant ir kurie yra atviri pokyčių vėjui. Mes norime, kad mokiniai pamatytų, jog tai yra sėkmingi mokslininkai ir įvykdyti asmenys, jie yra mūsų visuomenės lyderiai.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Istanbul

    Kadir Has Caddesi Cibali, 34083, Istanbul

Klausimai