Keystone logo
King's College London - Faculty of Social Science & Public Policy Žvalgybos ir tarptautinio saugumo magistras
King's College London - Faculty of Social Science & Public Policy

Žvalgybos ir tarptautinio saugumo magistras

London, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Sep 2024

GBP 33 258 / per year *

Stovykloje

* JK studentai: £18 258 per metus | Užsienio studentai: £33 258 per metus

Įvadas

Mūsų žvalgybos ir tarptautinio saugumo MA nagrinėja tendencijas, kurios ir toliau formuoja žvalgybos ir tarptautinio saugumo pokyčius XXI amžiuje. Šiandien žvalgyba yra mūsų saugumo pagrindas. Tai labai svarbu norint valdyti pagrindines grėsmes nacionaliniam ir tarptautiniam saugumui, su kuriomis susiduria visuomenės ir asmenys, pradedant vidaus ir tarptautinio terorizmo grėsme, baigiant skaitmeniniu šnipinėjimu ir išpuoliais, baigiant pandemijomis, atsinaujinančiomis tarpvalstybinėmis ir didžiųjų galių konkurencija.

Žvalgybos supratimas taip pat labai svarbus, jei norime suprasti jėgų pusiausvyrą tarp piliečio ir valstybės, ypač atsižvelgiant į skaitmeninės priežiūros galimybes.

Šis kursas sprendžia šias ir daugelį kitų problemų. Tai suteikia studentams galimybę pasinerti į intelekto prigimtį ir mechaniką iš pasaulinės perspektyvos. Jame gilinamasi į praktinius dalykus, kurie rūpi žvalgybos pareigūnams ir organizacijoms, kai jie vykdo savo verslą, ir iššūkius, su kuriais susiduria nacionalinės vyriausybės naudodamos žvalgybos duomenis ir valdydamos savo žvalgybos mechanizmus. Studentai taip pat apsvarstys etikos klausimus, susijusius su visais žvalgybos operacijų aspektais.

Pagrindiniai privalumai

  • Galimybė tyrinėti įvairias perspektyvas ir patirtį taikant įvairius mokymo metodus, įskaitant paskaitas, seminarus, žaidimus ir pratybas.
  • Pagrindinių perkeliamų įgūdžių ugdymas, įskaitant veiksmingos intelekto analizės studijas, taip pat bendravimo, vertinimo ir analitinių įgūdžių, tarpasmeninio bendradarbiavimo ir rašymo galimybių, šališkumo atpažinimo ir kritinio skaitymo bei mąstymo ugdymą.
  • Įgysite nuodugnų supratimą apie žvalgybos pobūdį, žvalgybos procesus, sistemų, sėkmės ir nesėkmės atvejų tyrimus ir išnagrinėsite, kaip žvalgyba daro ir tebeveikia nacionalinį ir tarptautinį saugumą.
  • Katedroje yra viena didžiausių akademikų grupių, orientuotų į žvalgybą ir saugumą visame pasaulyje. Jus mokys pasaulyje pirmaujantys savo sričių ekspertai, kurie ne tik užsiima akademiniu darbu ir moksliniais tyrimais, bet ir atlieka įvairius patariamuosius vaidmenis nacionalinėms vyriausybėms ir nevyriausybinėms organizacijoms.
  • Akademinę programą papildo paskaitos ir meistriškumo kursai, kuriuos skaito mūsų kviestiniai profesoriai, vyresnieji praktikai ir šios srities lyderiai, kurie dalijasi su studentais savo unikalia patirtimi ir perspektyvomis apie intelektą ir jo vaidmenį valstybinėje veikloje.
  • Šis MA yra puikus pasirengimas įsidarbinti vyriausybinių paslaugų ar komercinės rizikos valdymo ir atvirojo kodo žvalgybos teikėjų įmonėse
  • Šio kurso studentai pradėjo dirbti labai įvairiais vaidmenimis ir tarptautiniu mastu. Daugelis mūsų absolventų įstojo į vyriausybę, NATO ar ES, kiti įstojo į ginkluotąsias pajėgas ir toliau dirbo tiriamaisiais žurnalistais, ekspertų grupės tyrėjais, JT pareigūnais ir saugumo konsultantais tarptautinėse NVO. Daugelis jų grįžta prie mūsų kurso, kad dabartiniams studentams galėtų susipažinti su savo karjeros keliais
  • Jūs turite pranašumą dalyvaudami meistriškumo kursuose, seminaruose ir apskritojo stalo diskusijose, kurias veda Karaliaus žvalgybos studijų centras (KCSI), kuris kartu su gyvybinga renginių programa yra platforma ir centras suburti žvalgybos mokslininkus dalytis idėjomis.

Kurso esminiai dalykai

Mūsų kursas siūlo studentams išsamų, unikalų požiūrį į intelektą ir jo vaidmenį valstybinėje veikloje. Studentai išnagrinės žvalgybos pobūdį, žvalgybos agentūrų praktiką ir procesą bei žvalgybos agentūrų, platesnės valdžios mechanizmų ir visuomenės sąveiką. Remiantis istorinių tyrimų ir praktinės patirties pagrindu, kursas nagrinėja iš daugiadalykės perspektyvos problemas ir tendencijas, kurios ir toliau formuoja žvalgybą ir tarptautinį saugumą XXI amžiuje.

Mūsų magistrantūros studentai patiria išskirtinai stimuliuojančią aplinką. Pagrindinis modulis „Intelligence in Peace and War“ siūlo platų autoritetingą žvalgybos raidos ir praktikos perspektyvą, jį papildo daug labiau specializuotų pasirenkamų modulių. Tai suteikia studentams galimybę studijuoti tiek bendruosius žvalgybos kontūrus ir jos vaidmenį vidaus ir tarptautiniame saugume, tiek konkretesnius žvalgybos ir saugumo operacijų elementus. Tiek pagrindinių, tiek pasirenkamųjų modulių akademinį turinį papildo praktikų požiūris.

Siekiame sukurti sistemą, kuri padėtų suprasti žvalgybos pobūdį ir vaidmenį jos santykiuose su platesniais karo ir tarptautinio saugumo klausimais. Tai apima procesų, praktikos ir institucijų, kurios apibūdino intelektą šiuolaikinėje eroje, supratimo ugdymą; problemų, susijusių su žvalgybos duomenų rinkimu, vertinimu, išmanymas ir gebėjimas numatyti įvykius pasaulio reikaluose; ir ypatingų etinių ir politinių rūpesčių, kuriuos sukelia žvalgyba, įvertinimas.

Ši magistrantūros studija įsikūrusi Karo studijų katedroje, viename iš vienintelių akademinių padalinių pasaulyje, kuriame daugiausia dėmesio skiriama konfliktų ir saugumo sudėtingumui. Karo studijos yra daugiadisciplinis skyrius, o visi karo studijų studentai gauna naudos iš moksliniais tyrimais grindžiamo mokymo tokių dalykų kaip karo istorija ir raida bei didžioji strategija, ginklų kontrolė ir neplatinimas, migracija, strateginė mintis, kibernetinė erdvė, konfliktai ir aplinka, mokslo ir technologijų įtaka tarptautiniam saugumui, kartu su regioninėmis specializacijomis, apimančiomis Afriką, Aziją (Rytų ir Pietų), Rusiją ir kitur.

Trukmė: vieneri metai visu etatu, nuo rugsėjo iki rugsėjo, dveji metai ne visą darbo dieną

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai