Keystone logo
Konrad Lorenz Universidad

Konrad Lorenz Universidad

Konrad Lorenz Universidad

Įvadas

Jaučiu didžiulį pasididžiavimą sveikindamas jus visus Konrado Lorenco universiteto svetainėje, kuri yra Kolumbijos ne pelno siekianti privati aukštojo mokslo institucija, nuo 1981 m. Skirta kultūros ir mokslo žinioms siekti, išsaugoti ir skleisti.

Čia galite gauti atnaujintos informacijos apie universiteto vykdomus projektus, tokius kaip mokymas, tyrimai ir socialinis poveikis; universiteto politika ir bendrosios taisyklės, kuriomis vadovaujamės; bakalauro, magistrantūros ir magistro programos, taip pat universiteto siūlomi tęstinio mokymo kursai; mokslininkas, sportas, kultūrinė ir socialinė veikla.

Taip pat galite peržiūrėti mūsų bibliotekos katalogą ir visą kai kurių mūsų mokslinių raštų tekstą. Jei esate universiteto narys, galite pasiekti mūsų duomenų bazę, patikrinti, kas yra virtualioje platformoje, užregistruoti užduotis, patikrinti pažymius, būti institucinio vertinimo proceso dalimi, atlikti mokėjimus internetu.

Jei pirmą kartą naudojatės, žiūrėkite mūsų institucinį vaizdo įrašą, kad trumpai ir aiškiai pamatytumėte, kaip Konradas Lorenzas veikia, ką galime pasiūlyti ir ką reiškia būti mūsų institucijos nariu.

Vietos

  • Cundinamarca

    Carrera 9a,62-27, 110231, Cundinamarca

    Klausimai