Keystone logo
Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Įvadas

Vadovaujantis universitetas, skatinantis išmaniąją ekosistemą gamybos pramonei Strategiškai įsikūręs Siheung ir Ansan Smart Hub, Korea Polytechnic University specializuojasi pramonės ir universitetų bendradarbiavime, sukurtame pagal pažangias pramonės grupes užsienyje. KPU vis dar yra jaunas universitetas, tačiau institucija prisidėjo prie šalies pramonės plėtros, ugdydama daugiau inžinerijos specialistų nei bet kuris kitas. Įgyvendindamas pritaikytą mokymo programą, atspindinčią pramonės poreikius, KPU puoselėjo miestelio kultūrą, kurioje pramonė ir universitetas sugyvena apsikabinę.

Be to, būdamas pirmaujančiu universitetu, kuris inicijavo ir skleidė įmonių partnerių sistemą, KPU turi didžiausią įmonių tinklą šalyje, kurio partneriai yra apie 4 200 korporacijų. KPU taip pat pirmasis pradėjo vykdyti inžinerinių namų sistemą, kurioje bakalauro studentai turi galimybę dirbti su fakulteto nariais vykdydami MTTP projektus su korporacijomis - naujovišką požiūrį į inžinerinį išsilavinimą. Nuo pirmosios 2002 m. Baigiančios klasės iki dabar KPU pastangos užsitikrino vietą kaip aukščiausios karjeros plėtros institucija, o jos mąstymas pramonėje tapo pavyzdžiu daugeliui Korėjos ir užsienio universitetų.

Be to, KPU gavo daug didelių vyriausybės dotacijų: į visuomenę orientuotų lyderių pramonės ir universitetų bendradarbiavimo iniciatyvoje (LINC+) iš Švietimo ministerijos, Išmaniųjų gamybos pramonės inžinierių mokymų iš Prekybos, pramonės ir energetikos ministerijos ir Užimtumo ir darbo ministerijos pradinis ir preliminarus paketo projektas. Mokykla taip pat gavo puikius įvertinimus universitetų vertinimuose, kuriuos atliko pagrindinė Korėjos žiniasklaida, įrodydama savo stipriąsias puses tautai.

Pasaulinė pramonės paradigma sparčiai keičiasi dėl Ketvirtosios pramonės revoliucijos ir kylančių susijusių dirbtinio intelekto technologijų, daiktų interneto, 3D spausdinimo technologijų ir pan. Reaguodama į tai, KPU siekia atnaujinti esamą universiteto pramonės ir universiteto bendradarbiavimo tinklą, remdamas Siheung ir Ansan Smart Hub korporacijas, kad jos diegtų naujoves ir taptų protingos. Korea Polytechnic University nuolat žengs į priekį, siekdamas tapti lyderiu, skatinančiu pažangią ekosistemą gamybos pramonei ir ugdyti talentus ateičiai.

Vietos

  • Dongdaemun-gu

    Dongdaemun-gu, Pietų Korėja

    Klausimai