Keystone logo
KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

Įvadas

Sveiki atvykę į Teologijos ir religijos studijų fakulteto internetinį puslapį.

Mūsų fakultetas yra vienas iš seniausių teologinių fakultetų pasaulyje. Nuo 1432 m. Fakultetas palietė daugybės studentų, kurie dabar dirba ir gyvena visame pasaulyje, gyvenimus. Teologijos ir religijos studijų fakultetas įsivyrauja kaip akademijos, Bažnyčios ir dabartinės kultūros bei visuomenės kryžkelėje, ypatingoje katalikų tradicijos vietoje. Fakulteto moksliniai tyrimai ir mokymas visada būdingi kruopščiai elgdamiesi su praeitimi, nuodugniai įsitraukiant į esamą padėtį ir vilčių tikėjimą geresne ateitimi.

Tai niekada nebuvo taip, kaip šiuo metu ir amžiuje. Užsiimanti dėstytojų ir mokslininkų grupė siekia ugdyti visus studentus (tarptautinius ar kitokius) taip, kad parengtų juos bet kokiam būsimam profesiniam darbui daugybėje sričių, kuriomis mūsų programos suteikia prieigą. Profesionalios galimybės yra įvairios: mūsų absolventai dirba švietimo, mokslinių tyrimų, pastoracinės globos, socialinių organizacijų ir kt. Jų darbas iš tiesų turi įtakos. Štai kodėl fakultetas ketina tęsti krikščionių teologijos studijas dialoge su kitomis pasaulio religijomis ir kitais humanitariniais mokslais. Šiuolaikinę teologiją reikia dominti kultūromis, kurių religijos yra viena nuo kitos. Kalbant apie kitas pasaulio religijas, ypatingas dėmesys skiriamas "knygos religijoms": islamui ir judaizmui.

Fakultetas yra labai suinteresuotas, kad visi, studentai, dėstytojai ir personalo nariai, kiekvienas savo nuožiūra, atitiktų ir išskirtinį indėlį į visuomenę. Tai suteikia gyvybingą aplinką teologiniams tyrimams, mokymui ir tarnyboms, kurių fakultetas gauna tarptautinį pripažinimą ir dėkingumą. Mūsų fakultetas kiekvienais metais sveikina daugybę naujų tarptautinių studentų dalyvauti visoje mūsų fakulteto siūlomoje anglų kalbos programoje. Dėka turtingos įvairovės fone ir paveldo, šie studentai papildo savo skonį jau skatinančioms idėjų ir nuomonių įvairovei.

Šie studentai ir daugelis kitų užsienio mokslininkų supranta, kad mūsų fakultetas yra viena iš turtingiausių ir didžiausių teologinių bibliotekų pasaulyje. Įsikūręs miesto centre, mūsų fakultetas yra puiki vieta daugybei konferencijų ir simpoziumų, kuriuos organizuoja mūsų kolegos.

Mūsų fakulteto tinklalapiai turi daug ką pasiūlyti: praktinę informaciją, bet taip pat informaciją apie fakultetą ir jos istoriją, istoriją, kurią mes didžiuojamės, taip didžiuojamės, kad šiandien mes stengiamės išlaikyti tradiciją derinti išsamius mokslinius tyrimus, puikus išsilavinimas ir prasminga tarnyba projekte, kuris vadinamas Teologijos ir religijos studijų fakultetu.

Ateikite studijuoti KU LEUVEN

Sveiki atvykę į Katholieke Universiteit Leuven, vieną iš seniausių Europos universitetų. Mes siūlome aukštos kokybės švietimą, pagrįstą pažangiausiais tarptautiniais moksliniais tyrimais ir puikiais, įvairiais studentų patogumais. Leuvenas yra vaizdingas istorinis miestas, bet tas, kuris triukšmingas su gyvenimu ir gyvena studento ritmu.

Įsikūręs Belgijoje, Vakarų Europos širdyje, KU Leuvenas buvo mokymosi centras beveik šešis šimtmečius. Šiandien tai yra didžiausias Belgijos universitetas, įsteigtas 1425 m., Vienas seniausių ir labiausiai žinomų Europos universitetų. KU Leuvenas, kaip pagrindinis Europos mokslinių tyrimų universitetas ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) įkūrėjas, siūlo platų tarptautinių magistro programų spektrą, kurį remia aukštos kokybės inovaciniai, tarpdisciplininiai tyrimai.

Nuo pat įkūrimo KU Leuven buvo įsikūręs mieste, kuris dalijasi savo pavadinimu. "Leuven" yra malonus, saugus ir triukšmingas studentų miestas, kuriame šimtmečius turtinga istorija atitinka pažangiausius mokslus. Universitetas taip pat siūlo studijų programas 11 universitetuose Belgijoje, įskaitant Briuselį, Gentą ir Antverpeną.

Misijos ataskaita

KU Leuven vykdo savo misiją, teikdamas aukštos kokybės tarpdisciplininius mokslinius tyrimus ir švietimą su katalikų parašu.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

  • Leuven

    Sint-Michielsstraat 4, 3000, Leuven

Chat with students

Klausimai