Keystone logo
Kyrgyz Economic University

Kyrgyz Economic University

Kyrgyz Economic University

Įvadas

Kyrgyz Economic University , pavadintas M. Ryskulbekovo vardu, yra vienintelė švietimo įstaiga mūsų šalyje, kuri nuo FTSST (Frunze tarybinės prekybos technikos mokyklos) virto universitetu. Mūsų universitetas yra vienas iš modernėjančios Kirgizijos Respublikos aukštojo mokslo sistemos lyderių.

KEU šiandien yra moderni daugiapakopė nuolatinio specialistų, turinčių aukštąjį ekonominį išsilavinimą, mokymo sistema: nuo bendrojo lavinimo iki doktorantūros. KEU visada pasižymėjo aukštu studentų praktinio mokymo lygiu, visų pirma dėl savo mokslo ir švietimo inovacijų centrų.

Universitetas išugdė ne vieną specialistų kartą, prisidėjusią prie šalies ekonomikos ir mokslo plėtros. Tarp mūsų absolventų yra žinomų mokslininkų-ekonomistų, politikų, kurių dėka mūsų universiteto vardas tapo gerai žinomas tiek Kirgizijoje, tiek kitose šalyse. KEU mokslininkai svariai prisidėjo prie vidaus ekonomikos mokslo plėtros. Mūsų universitetas užima pirmaujančią poziciją Respublikoje keliose mokslo ir ekonomikos srityse, turi pripažintą autoritetą ir už jos sienų.

Vietos

  • Bishkek

    Togolok Moldo Street,58, , Bishkek

    Klausimai