Keystone logo
© The University of Milan La Statale
University of Milan

University of Milan

University of Milan

Įvadas

Milano universitetas, dar vadinamas "La Statale", yra šimtametis, daugiapakopis, daugiadisciplininis valstybinis universitetas pačioje Milano, Italijos inovacijų, kultūros ir dizaino sostinės, širdyje. La Statale, didžiausias universitetas Lombardijos regione, viename iš turtingiausių ir pažangiausių Europos rajonų, yra labai gerai vertinamas tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu dėl aukštos mokymo ir mokslinių tyrimų kokybės. 8 fakultetai ir 2 mokyklos (Humanitarinių mokslų, Kūno kultūros ir sporto mokslų, Farmacijos, Medicinos, Veterinarijos, Teisės, Politikos, ekonomikos ir socialinių mokslų, Žemės ūkio ir maisto mokslų, Mokslo ir technologijų, Kalbų tarpininkavimo ir tarpkultūrinės komunikacijos mokykla) "La Statale" siūlo 157 bakalauro ir magistrantūros studijų programas, 36 doktorantūros programas, 65 podiplomines mokyklas, kelias profesines magistrantūros, vasaros ir žiemos mokyklas.

Prisijungę prie mūsų patirsite tikrą tarptautinę, iššūkių kupiną, pažangią akademinę aplinką! La Statale iš tiesų yra vienintelis Italijos LERU - prestižinio tinklo, vienijančio 25 Europos universitetus, kuriuose vykdomi intensyvūs moksliniai tyrimai, - narys. Jis taip pat didžiuojasi, kad yra aljanso "4EU+", kuriuo siekiama sukurti integruotą Europos universitetų sistemą, narys. Artimiausiu metu mūsų moksliniai fakultetai bus perkelti į MIND (Milano inovacijų rajono) miestelį - ambicingą projektą, kurio tikslas - pasiūlyti studentams iš viso pasaulio pažangiausią, patraukliausią ir funkcionaliausią infrastruktūrą, įrenginius ir laboratorijas, glaudžiai susijusias su "The Human Technopole" laboratorijomis.

Studijuosite moderniame miesto miestelyje, įsikūrusiame inovacijomis grindžiamoje ekosistemoje. Užsienio studentai yra labai laukiami mūsų universitete. Siūlome daugiau nei 40 visų pakopų (bakalauro, magistro ir doktorantūros) programų, dėstomų anglų kalba, daugiau nei 20 dvigubo diplomo programų, nemokamus italų kalbos ir kultūros kursus, specialią finansinę pagalbą ir fiksuotą palankią studijų kainą. Prisijunkite prie mūsų ir tapkite mūsų įdomios ateities dalimi!

Laukiame jūsų Milane.

Organizacija

Asmenys, tarybos ir planavimo dokumentai, susiję su akademiniu valdymu: nuo rektoriaus iki direktorių tarybos. Valdymo ir administracijos tarnybos, bibliotekos, katedros, fakultetai ir mokyklos, kultūros centrai ir įstaigos, universiteto ūkiai.

  • Valdymas ir strategija
  • Biurai ir patalpos

Kokybės užtikrinimas

Procesai, žmonės ir priemonės užtikrina mokymo, mokslinių tyrimų ir trečiosios misijos - mokymo renginių kalendoriaus - kokybę.

Tyrimai

Milano universitetas yra pirmaujantis Italijos universitetas pagal investicijas į mokslinių tyrimų infrastruktūrą ir žmogiškąjį kapitalą: du esminiai elementai, reikalingi sprendžiant sudėtingus žinių iššūkius sparčiai besikeičiančiame socialiniame ir pramoniniame kontekste.

Universitetas, kaip valstybinė institucija, besirūpinanti žinių plėtra ir pažanga, visada buvo įsipareigojęs vykdyti mokslinių tyrimų projektus, kurie daro įtaką piliečių gyvenimo kokybei. Milano universitete moksliniai tyrimai daugiausia atliekami katedrose ir daugybėje specializuotų struktūrų, o tai sudaro palankias sąlygas kurti ir plėtoti bendradarbiavimo tinklus vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Mokslinėje veikloje dalyvauja visa akademinė bendruomenė, pradedant profesoriais, tyrėjais, doktorantais, stipendininkais ir mokslininkais, baigiant studentais, kurie idealiai ieško naujų idėjų.

Trečioji misija

Universitetas vykdo ne tik dvi pagrindines funkcijas - mokslinius tyrimus ir švietimą, bet ir trečiosios misijos veiklą, kuria siekiama skleisti kultūrą, žinias ir perduoti mokslinių tyrimų rezultatus už akademinės bendruomenės ribų, taip prisidedant prie socialinio ir kultūrinio augimo.

Universitetas ketina būti ekonominis ir kultūrinis variklis vietinėje teritorijoje, skatinantis pažangą ir inovacijas, skatinantis dialogą ir sąveiką su piliečiais, ekonomine sistema, valstybinėmis ir privačiomis institucijomis.

"Žinių visuomenėje" panaudosime savo daugiadisciplininius gebėjimus, kad sukurtume sinergiją ir skatinsime bendradarbiavimą bei mainus tiek viduje, tiek išorėje.

Vietos

  • Milan

    Via Festa del Perdono, 7, 20122, Milan

  • Milan

    Milan, Italija

Klausimai