Keystone logo
© Eva Dang
Lancaster University - Faculty of Science and Technology

Lancaster University - Faculty of Science and Technology

Lancaster University - Faculty of Science and Technology

Įvadas

Lankasteris universitetas yra aukščiausio 1% universitetų visame pasaulyje ir užima 8-Jungtinėje Karalystėje 2017 Guardian "lygos lentelėje.

Lancaster fakulteto mokslo ir technologijų yra aštuoni padalinių, užsiimančių pasaulyje pirmaujančia mokslinių tyrimų, kad daro akivaizdų skirtumą į mūsų ekonomikai ir visuomenei bendruomenė. Mes turime tvirtą ir augantį tarptautinį įvaizdį, o mes sveikiname studentus iš viso pasaulio, kurie sukuria gyvą atmosferą ir kultūriškai įvairų bendruomenę.

Su beveik 700 darbuotojų ir 600 mokslinių tyrimų studentams, pločio ir gylio mokslinių tyrimų visoje mūsų padalinių yra labai platus. 2014 mokslinių tyrimų kompetenciją sistemos, daugiau nei 80% mūsų mokslinių tyrimų veikla buvo įvertinta kaip pasaulyje pirmaujanti ir tarptautiniu mastu puikus. Paremtas mokslinių tyrimų, mes siūlome magistro studijų programų, dėstomų pirmaujančių mokslininkų asortimentą, tuo pažangiausius savo srityje.

Ar jūs pasiruošę būti vienas iš mūsų ateinančioms kartoms mokslo ir technologijų absolventų, siekiant patenkinti būsimus pasaulinius iššūkius poreikius?

Mes siūlome magistrantūros laipsnių:

Kompiuterių mokslas inžinerija

duomenų Mokslas Statistika

Kibernetinio saugumo studijos Bevielio ryšio sistemos

Aplinka Ekologija ir konservavimas

psichologija

Kodėl gi ne prisijungti prie mūsų bendruomenės meistrų ir mokslinių tyrimų studentams spalio mėnesį?

Vietos

Vietos
  • Lancashire

    Faculty of Science and Technology Science and Technology Building Lancaster University , LA1 4YR, Lancashire

    • facebook
    • twitter
    • youtube

Klausimai