Keystone logo
LASALLE College of the Arts

LASALLE College of the Arts

LASALLE College of the Arts

Įvadas

Singapūro menų universitetas (UAS) yra pirmasis Singapūro menų universitetas, ugdantis naujos kartos į ateitį žiūrinčius menininkus, dizainerius, pedagogus, tyrėjus, meno lyderius ir pokyčių kūrėjus.

UAS yra įkurta Singapūro pirmaujančių meno institucijų, LASALLE College of the Arts (LASALLE) ir Nanyang dailės akademijos (NAFA) aljanso pagrindu.

Menų ir pilietinio rajono širdyje įsikūrę LASALLE ir NAFA išsiskiria unikaliu paveldu, stipriomis meninėmis tradicijomis ir novatoriškais mokymo metodais. Mūsų dėstytojai ir absolventai pelnė nacionalinį pripažinimą, įskaitant Kultūros medalius ir Jaunojo menininko apdovanojimus, ginančius Singapūro kūrybiškumą pasaulinėje arenoje.

UAS sukurs naują meninį mąstymą ir diskursą kūrybiškai derindama mokymą, praktiką ir tyrimus. Bendradarbiaudami su meno bendruomenėmis ir pramonės partneriais vietos ir tarptautiniu mastu, mūsų absolventai suteiks energijos kultūriniam kraštovaizdžiui ir kūrybinei ekonomikai. Stiprinsime Singapūrą kaip kūrybinį Azijos centrą.

Universiteto ypatybės

McNally miestelis

Įsikūręs centriniame Singapūro pilietiniame ir kultūriniame rajone, McNally Campus sukurtas siekiant optimizuoti sąveiką ir užtikrinti matomumą visoje bendruomenėje per stiklinį fasadą ir sienas be vartų. Dizainas suteikia daug platformų sąveikai ir įkvėpimui. Atsižvelgiant į šiuolaikinio meno ir dizaino praktikos integracinį pobūdį, kelios išsiveržimo erdvės ir dangaus tiltai skatina įvairias meno formas susilieti ir susimaišyti, suteikdamos studentams įkvepiančią mokymosi aplinką. Architektūriškai ikoniškas ir sukurtas siekiant sukurti gyvybingą, sujungtą bendruomenę, McNally Campus siūlo studentams įspūdingą pasirodymų ir parodų erdvių asortimentą, skirtą mokytis ir demonstruoti. Pagrindinės paskaitos ir mokymo programos vyksta McNally miestelyje, kur unikali LASALLE mokymosi aplinka skatina tarpdisciplininę sąveiką ir holistinį požiūrį į šiuolaikinę praktiką.

Vinstedto miestelis

Winstedt Campus remia nuolatines naujoves ir meistriškumą, remdamas studijoje pagrįstą darbą ir tyrimus. Erdvė suprojektuota kaip visapusiškas kūrybinis centras, kuriame vizualiųjų menų studentai, ypač studijuojantys modulius ir lygius, gali panaudoti daug ir tinkamų erdvių kurdami ir užbaigdami savo semestro projektus, ypač kai kai kurie iš šių darbų gali būti didesni. mastas ir ambicijos.

Wilkie Edge mokymosi erdvė

„Wilkie Edge“ mokymosi erdvė palaiko studijoje pagrįstą darbą ir Dizaino fakulteto tyrimus. Vos už 50 metrų nuo McNally Campus įsikūrusi Wilkie Edge mokymosi erdvė naudojama Dizaino komunikacijos ir Mados mokyklos studijų moduliams.

Lankytojo informacija

LASALLE McNally Campus dirba darbo dienomis ir uždarytas sekmadieniais bei valstybinių švenčių dienomis, nebent miestelyje vyksta paroda ar kita vieša veikla. Visuomenės nariams atviros tik pirmojo aukšto erdvės ir rūsio 1 galerijos.

  Stipendijos ir finansavimas

  Pripažindama išskirtinį akademinį meistriškumą, lyderystės potencialą ir aistrą kūrybiškumui bei naujovėms, LASALLE siūlo įvairias stipendijas naujiems ir esamiems studentams.

  Paraiškų teikimo stipendijoms datos bus nurodytos įvairiuose stipendijų puslapiuose. Studentai taip pat gali gauti kitas iš išorės remiamas stipendijas. Užklausas ir prašymus galima siųsti atitinkamoms organizacijoms.

  Sužinoti daugiau

  Vietos

  • Singapore

   1 McNally St, 187940, Singapore

  • Singapore

   9 Winstedt Rd, Singapore, 227976, Singapore

  Klausimai