Keystone logo
Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati

Įvadas

MŪSŲ PROGRAMOS

Cincinačio Carl H. Lindner kolegijos Verslo universitetas ne kartą buvo pavadintas vienas iš geriausių verslo mokyklų JAV pagal šaltinius, kaip antai "US News & World Report", BusinessWeek "ir" The Princeton Review. Lygiai taip pat svarbu, mes buvome AACSB akredituota (garbė uždirbtus tik 15% pasaulio verslo mokyklų) nuo 1919 m. Mes siūlome studentams nacionaliniu rango MBA programą, taip pat aštuonis Specializuota magistro programų, iš kurių šeši buvo reitinguojami tarp 10 geriausių programų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Mūsų MBA programa neseniai buvo reitinguojami # 1 Jungtinėse Valstijose, remiantis mūsų akademinės kokybės, įdarbinimo sėkmės ir studijų prieinamumą.

Mūsų programos sujungti transformacijos mokymąsi klasėje su realaus pasaulio mokymosi patirtimi. Mūsų studentai turi daugybę galimybių dalyvauti regioniniuose, šalies ir pasaulio atvejų varžybose, įgyti praktinės patirties dirbant projektų klientams iš viso pasaulio, pavyzdžiui, "Procter & Gamble", "Kellogg" ir "Citi" ir studijų užsienyje Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Europoje ir Azijoje.

Kadangi specializacija suteikia galimybę jums tikrai įsisavinti naują discipliną ir žymiai varyti savo karjerą ir uždirbti galia, mes siūlome studentams galimybę specializuotis jų laipsnių su vienu iš daugiau nei 20 studijų pažymėjimų svyruoja nuo funkcinių sričių, pavyzdžiui, rinkodaros, finansų ir operacijų į tarpdalykinį temomis, pavyzdžiui, duomenų analizės, inovacijos ir verslumas.

MŪSŲ VIETA

Cincinačio universiteto įsikūręs Sinsinatis, Ohajas, viena iš didžiausių verslo centrų JAV. Keturi šimtai įmonių dėl "Forbes" 500 sąrašą turėti Cincinatyje buvimas ir Cincinačio mieste yra namų į daugiau Fortune 500 kompanijų vienam gyventojui, negu Niujorke, Los Andžele arba Čikagoje būstinėje. Iš tiesų, pasaulis būstinė septynių Fortune 500 įmonių yra per 3 mylių nuo Cincinnati miesteliu universitete. Kadangi tiek daug didelių bendrovių yra taip arti mūsų miesteliu, vyresnieji vadovai turi daug galimybių svečių paskaitos mūsų klasėse ir dalyvauti įvairių mūsų on-campus renginius ir konkursus.

CNN Money neseniai pavadintas Cincinatis vienas iš Top 6 vietų Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėti verslą ir "Forbes" reitingą mūsų miestą, kaip 7-osios aukščiausios vidutines pajamas Jungtinėse Valstijose, remiantis pragyvenimo išlaidos. "Mashable" užėmė Cincinnati labiausiai socialinę ramiai Jungtinėse Amerikos Valstijose, Movoto užėmė jį vienu iš 10 geriausių protingiausių šalies miestuose ir Kiplinger žurnalo užėmė Cincinnati savo # 1 Geriausia "karštuosius taškus" ir viena iš 10 didžiausių miestų Jungtinėse narės jauniems suaugusiems.

Mūsų universitetas

Cincinačio universiteto gyvena 44000 studentų ir mūsų absolventai šiuo metu gyvena visų penkiasdešimties narių ir 125 šalių visame pasaulyje. Daugiau nei 4000 užsienio studentai dalyvavo Cincinnati universiteto 2015-16 mokslo metais ir mūsų universiteto neseniai buvo reitinguojami # 5 labiausiai draugiška universitetą pasaulyje tarptautinių studentų barometras. Be to, Cincinačio universiteto neseniai buvo pavadintas vienas iš "gražiausių pasaulio universitetų" Forbes "žurnalo.

Vietos

Vietos
  • Cincinnati

    College of Business Carl H. Lindner Hall University of Cincinnati 2925 Campus Green Drive PO Box 210020,

    Klausimai