Keystone logo
L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

L'Ecole de Guerre Economique

Įvadas

Mokytis galvoti kitaip

Įmonės perkelia į krizės pasaulį, kur vystymosi klausimas yra visiškai susijęs su konfrontacijos sąvoka. Šis dvilypumas reikalauja, kad įmonės tirtų naujus įgūdžius. Tai yra "Ecole de Guerre Economique" nuo jos įkūrimo 1997 metais priežastis.

" Ecole de Guerre Economique" (EGE) dėstytojas dėsto 4 pagrindines vertybes:

Optimizuokite informacijos tyrimą, nustatykite geriausius ekspertų šaltinius, analizuokite sudėtingą situaciją ir pateikite naudingų žinių sprendimus priimantiems asmenims.

"Guerre Economique" yra vienintelis verslo intelektas, kuriame siūloma labai įvairialypė lauko pratybų grupė, integruota į kliento strategiją. Per karjerą mūsų studentai turi spręsti konkrečius atvejus, augant sunkumų logikai.

" MercurIE" profesionalumo programa , kuri yra pagrindinė mūsų mokyklos mokymo priemonė, yra ilgiausia mokyklinio ugdymo praktika ir per septynis mėnesius. Šis veiklos pradėjimas yra būtinas dalykas, kad mūsų studentai galėtų veiksmingai įsitvirtinti darbo rinkoje. "MercurIE" klientų kompanijos yra vienas iš jų geriausių darbdavių iniciatorių.

EGE taip pat yra mokykla, kurios naujovės žinomos informacijos karo srityje. Augantis pažintinis komercinių klausimų aspektas reiškia įvadą į informacijos ir įtakos operacijas. Atsižvelgdami į tai, "Ecole de Guerre Economique" rengia studentus, kad jie galėtų efektyviai naudotis informacinėmis technologijomis, mokytis socialinių tinklų ir keisti internetą.

Vietos

  • Paris

    Rue de Grenelle,196, 75007, Paris

    Programos

    Klausimai