Keystone logo
Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Įvadas

Liaoning University of Technology (LUT), įkurtas 1951 m., Yra provincijos aukštojo mokslo universitetas. Tai yra daugialypis universitetas, kurio inžinerija yra specialybė, taip pat siūlo mokslo, laisvųjų menų, ekonomikos ir vadybos studijas. Šiuo metu dirba daugiau nei 18 000 studentų ir 578 magistrantų.

LUT turi 21 kolegiją ir fakultetą. Siūlomos keturiasdešimt septyni bakalauro ir keturiasdešimt keturių magistrantūros specialybių, į kurias įeina 7 pirmojo lygio magistro laipsniai ir 37 antrosios klasės magistro laipsniai, apimantys 9 įgaliotojo inžinerijos magistro laipsnius, 13 aukštųjų profesinių mokyklų specialybių. LUT turi 3 nacionalines pagrindines laboratorijas, provincijų pagrindines laboratorijas, 5 centrines ir vietines bendrai veikiančių disciplinų laboratorijas ir 2 provincijos mokslo inžinerijos technologijų centrus.

LUT turi 1, 278 darbuotojų komandą. Tarp 780 dieninių mokytojų yra 148 profesoriai, 300 asocijuotų profesorių, vienas kursų vadovas, kurį pripažįsta provincijos švietimo ministerija, 57 universitetinių kursų vadovai, akademiniai lyderiai ir puikūs jaunieji pagrindiniai mokytojai. Mūsų profesoriai įrodė, kad atlieka tvirtus mokslinius tyrimus. Per pastaruosius penkerius metus jie baigė daugiau nei 500 mokslinių tyrimų projektų; provincijos lygmeniu gavo 25 apdovanojimus ir paskelbė daugiau kaip 4 000 akademinių darbų, iš kurių 110 buvo įtrauktos į tris svarbias tarptautines dokumentų paieškas.

Atsižvelgiant į besikeičiančios pasaulinės rinkos nustatomus reikalavimus, LUT siekia gerinti studentų bendrą supratimą apie juos aplink pasaulį ir gerinti studentų kūrybinius bei praktinius gebėjimus. Aukštos kvalifikacijos LUT absolventus palankiai įvertino visos profesijos, o pastaraisiais metais užimtumo lygis buvo didesnis nei 98 proc.

LUT Tarptautinio švietimo mokykla yra atsakinga už tarptautinį bendradarbiavimą, įdarbinimą ir tarptautinių studentų valdymą. Nuo 1985 m. LUT vykdo tarptautinius mainus ir bendradarbiavimą. Pastaraisiais metais universitetas sukūrė daugybę mainų programų su daugiau nei 20 užsienio universitetų. LUT siunčia studentus į JAV, Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Korėją, Singapūrą, Japoniją ir Australiją. Tarptautiniai studentai gali gauti baigimo pažymėjimus ir bakalauro laipsnius, taip pat magistro laipsnius. Iki šiol turėjome studentų iš JAV, Korėjos, Japonijos, Slovėnijos ir Pakistano. Mūsų Kinijos mokymo centras siūlo nemokamą kinų pamoką visiems studentams. Siekiant suteikti studentams daugiau žinių apie kinų kultūrą, mes taip pat organizuojame tokias klases kaip Kung Fu, kaligrafija ir tradiciniai kinų muzikos instrumentai.

LUT universitetas yra vienas iš "sodo vienetų" Liaoninge. Studentų rezidencija yra patogi, tvarkinga, pilna kultūrinės atmosferos ir patogi apsipirkti ir keliauti. Katedros kavinės tarnauja skirtingiems maisto stilių tipams ir mūsų studentams ir darbuotojams labai patinka.

Po 65 metų, LUT sukūrė unikalią universiteto tradiciją ir sukaupė vertingą dvasinį turtą. Šiandien visi LUT mokytojai ir nariai mūsų universitetą stiprina reformų ir vystymosi dėka, entuziazmu siekdami, kad provincijos pirmos klasės universitetas žinomas visai tautai ir prisidėtų prie nacionalinio ir vietinio mūsų visuomenės vystymosi.

Vietos

Vietos
  • Jinzhou

    Hankou St, Guta Qu, Jinzhou Shi, Liaoning Sheng, , Jinzhou

    Klausimai