Keystone logo
LISAA Paris

LISAA Paris

LISAA Paris

Įvadas

Lisää dizaino mokykla "yra" Grande Ecole ant žmogaus mastu. Įkurta 1986 Michel Glize, šiandien Lisää yra nuoroda į Taikomosios dailės ugdymo pasaulyje.

Atsižvelgdama studijavo architektūrą, Michel Glize norėjo sukurti seminarą studentams pasirengti konkurencingomis egzaminus įsigaliojimo Grande Ecole meno mokyklų. Kaip, pavyzdžiui, jis įkūrė Atelier de sevres 1979. Šio sėkmės pabusti, jis nuvyko į rasti Lisää, iš pradžių siūlo kursus erdvinio dizaino ir mados dizainą. Šiuo metu, ten buvo tik keturi mokyklose Paryžiuje siūlo dizaino kursus.

Lisää greitai tapo atskaitos srityje. Su mokymo orientuota į naujas technologijas, stabili komanda dėstytojų ir ypatingas dėmesys skiriamas profesinės integracijos studentų, mokyklos greitai augo, pritraukti pripažintus specialistus (su asmenybės, pavyzdžiui, Sonia Rykiel dalyvauja kaip teisėjų Viva egzaminų) ir naujų filialų buvo įkurta ne Paryžiuje: "Lisää atidarė mokyklas, esantys Paryžius, Rennes, Nantes ir Strasbūre, o neseniai Naujajame Delyje ir Bangalore Indija. Tuo mažų seminarų žmogaus mastelį, kad mokyklų miesto centre, studentai įgyja žinių ir metodų, kurie leistų jiems integruoti profesinį pasaulį. "Šiandien Lisää yra institucija, pripažinta ne tik profesinės aplinkoje, bet ir Prancūzijos kultūros ministerija ir komunikacijos. Su 2200 studentai, paskirstyti per septynių skirtingų svetainių, Lisää yra vienas didžiausių Prancūzijos dizaino mokyklos. Jo tarptautinis tinklas yra nuoroda verslui. Daugiau nei 200 darbo vieta ir darbo vietų siūlo prisijungti prie interneto kiekvieną mėnesį.

Įkurta 1986 metais, Lisää šiandien yra viena iš didžiausių dizaino mokyklų Prancūzijoje. Mokykla suteikia studentams galimybę išreikšti savo dizaino talentus mados, interjero architektūros, dizaino, grafinio dizaino, vaizdo žaidimų ar animaciniu srityse.

Suteikiant studentams A Pripažintos KVALIFIKACIJOS

Lisää yra vienas iš nedaugelio privačių tolesnio švietimo institutai turi būti pripažinta Prancūzijos kultūros ministerija ir komunikacijos. Mokoma ne Lisää kursai apima visus laukus projektavimo profesija ir yra sertifikuoti pagal valstybės diplomus (BTS) ir kvalifikacijų, įtrauktų į Prancūzijos registro profesinius sertifikatus (RNCP) (II lygio / Bac + 3/4 metų tęstinio mokymo)

Pasiūlyti pažangiausius MOKYMO

Mūsų darbuotojai yra ne tik mokytojai, bet ir aktyvūs specialistai. Ši rinkos realybės ir nuolat evoliucija praktiką ir tendencijas pamatas leidžia Lisää pasiekti sėkmės rodiklis yra gerokai didesnis nei šalies vidurkis, ypač BTS kvalifikaciją.

FORMAVIMAS PROFESSIONALS pritaikytas prie darbo rinkos

Mokymas už Lisää yra grindžiama nuolat sąveika tarp studentų, dėstytojų ir specialistų, papildyti seminarai, Viva egzaminų ir darbo vietas. Lisää yra vienas labiausiai vertinamų mokyklų verbuotojai, lankančių nuo metų Viva egzaminų pabaigą siekti ateities talentus. Kaip rezultatas, praėjus šešiems mėnesiams po studijų baigimo, 82% Lisää absolventai rado užimtumą sektoriuje, kuriame jie atliko savo studijas.

Siuvimo PARAMA kiekvienas studentas

Lisää dėmesys skiriamas pamokų, seminarų-dėstymo stiliaus formatu kur keitimasis informacija ir diskusijos yra ne mokymosi centre. Per savo studijas Lisää, kiekvienas studentas naudos iš individualios vadovo pagalba. Direktoriai studijas ir mokytojų visada galima klausytis savo mokiniams. Jie atlieka vienas su vienu "susitikimus ir asmeniniams vertinimus, kad kiekvienas studentas progresuoti geriausiu būdu ir savo ritmą.

Maitinant Alumni tinklą

Mokykla palaiko ryšius su absolventų, kurie yra aktyviausi nuorodos Lisää profesinės tinklo. Jų patirtis padeda mokyti absolventus būti kada nors vis pritaikytas darbo rinkoje, o taip pat leidžia absolventams rasti laisvų darbo vietų.

ATIDARYMAS galimybių visame pasaulyje

Lisää reputacija yra pastatytas ant mainų su išoriniu pasauliu. Įsteigta Paryžiuje ir regioninės Prancūzijoje Lisää taip pat atidarė mokyklas tarptautiniu mastu.

Priėmimas į Lisää Paryžiuje tarptautiniams studentams yra priklausomas nuo asmeninio darbo portfelio ir interviu akis į akį pristatymas. Kiekvieno studento meninė ir techninė galimybė yra vertinama, be to, visų pirma, jų smalsumo, meno žinių, motyvacijos ir tinkamumo su Dėl disciplinų taikomojo meno specifiką.

Vietos

Vietos
 • Paris

  Paris Fashion 13 rue Vauquelin, 75005 , Paris

  • Paris

   Paris Interior Architecture & Design 8 square Henri Delormel , 75014, Paris

   • Paris

    Paris Graphic Design 62 boulevard Arago, 75013, Paris

    • Paris

     Paris Animation & Video Games 7 rue Armand Moisant , 75015, Paris

     Klausimai