Keystone logo
Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Università LUM - School of Management

Įvadas

2004 m. Gimusi universiteto vadybos mokykla siūlo 44 universiteto magistrantus, 12 vykdomųjų magistrų ir daugiau nei 40 profesinių kursų.

Ji skatina daugelį iniciatyvų, tokių kaip seminarai, konferencijos, simpoziumai ir „Summers“ mokyklos, taip pat sprendžia visuomenės, teisės ir verslo problemas atitinkamai per kursus ir magistro programas, kurias teikia atitinkamai Teisės ir Tarptautinių studijų mokykla.

Vykdydama šį plėtros procesą, mokykla palaipsniui sutvirtino daugybę svarbių ryšių su įmonėmis, viešosiomis įstaigomis, sveikatos priežiūros organizacijomis ir socialinėmis įmonėmis, kuriose ji veikia kaip privilegijuotas pašnekovas. Žvelgiant iš šios perspektyvos, ja siekiama prisidėti prie institucinio ir kultūrinio modelio suteikiant žinių ir išteklių, taip pat tvirtai įsipareigojant tobulinti ir plėsti Italiją ir Viduržemio jūros regioną. Kitaip tariant, LUM vadybos mokykla kartu su sudėtinėmis dalimis pristato modernią organizaciją, gebančią išversti jos įkūrėjo principus: stiprinti mainų modelius tarp fakulteto ir studentų: tarp akademijos ir produktyvios sistemos, tuo pačiu sukuriant vertingą sinergiją. Svarbu pabrėžti aukštos kokybės praktikos, kurią teikia mokykla, teikiamą naudą ir teigiamą poveikį ne tik studentams, tiek akademiniams rezultatams, tiek įdarbinimo įgūdžiams, tiek vietinėms, privačioms ir valstybinėms įmonėms bei firmoms. su kuriais pasirašytos sutartys ir supratimo memorandumas. Tarptautinių studijų mokykla buvo įsteigta siekiant sukurti specializuotą magistrantūros išsilavinimą tarptautiniams vadovams aktualiomis ekonominėmis ir socialinėmis temomis.

Tačiau būsimą mokyklos istoriją dar reikia parašyti: puslapius, kuriuose bus pasakojama apie pasididžiavimą ir aistrą tiems, kurie dalyvauja šiame sunkiame nuotykyje ir kuria šalies pažangą vertybių, idėjų ir siekių stiprybe.

Vietos

  • Bari

    Direzione amministrativa S.S. 100 Km 18 70010 Casamassima (BA), 70010, Bari

  • Milan

    viale Murillo, 17, 20149, Milan

Klausimai