Keystone logo
MacEwan University

MacEwan University

MacEwan University

Įvadas

Įkurtas 1971 m., MacEwan University teikia studentams skirtas mokymus šiltoje ir palaikančioje atmosferoje. Mes orientuojamės į mokymą, todėl mūsų studentai gali sutelkti dėmesį į mokymąsi.

Siūlydamas daugiau nei 65 programas, universitetas teikia transformuojantį švietimą bendradarbiaujančioje ir palaikančioje mokymosi aplinkoje. Kūrybiškumas čia klesti atliekant tyrimus ir naujoves, įtraukiančias studentus, dėstytojus ir bendruomenę.

Studentų pasitenkinimas

MacEwan University tyčia sutelkia dėmesį į dėstymą, todėl labai gerai įvertino „Globe and Mail“ Kanados universiteto ataskaitą. 2014 m. Ataskaitoje mūsų studentai mums skyrė aukščiausius įvertinimus - apdovanojo „A +“ pažymiais už dėstytojų mokymo stilių ir klasių dydį, taip pat „A“ pažymiais už mokymo kokybę ir studentų ir dėstytojų sąveiką.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Edmonton

    104 Avenue Northwest,10700, T5J 4S2, Edmonton

    Klausimai