Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Maitripa College

Maitripa College

Maitripa College

Įvadas

Maitripa kolegija yra pirmoji Tibeto Budizmas kolegija Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų, ir buvo Dalai Lamos Aplinkos viršūnių susitikimo šeimininkė 2013 gegužės mėn. Maitripa kolegija remiasi įsitikinimu, kad budistų minties ir praktikos turėti reikšmingą indėlis į Amerikos visuomenę ir kultūrą. Led Geshe Lharampa, Yangsi Rinpočės, Maitripa anketa švietimo modelis yra grindžiamas trimis ramsčiais stipendiją, meditacija ir paslaugų, teikti kontempliacijos ir transformacijos mokymosi patirtį. Stipendijos ir įšventintas Sangha stipendijas, lankstus grafikas, o Portlandas, Oregonas atrakcionai, įdėti savo prieinamą absolventas laipsnį arba tęstinio mokymo pasiekiamas. Maitripa yra tiek kolegijų ir budistų meditacijos centras.

Maitripa kolegija

Mūsų filosofija Išsilavinimas: Trys ramsčiai

Mes tikime, kad švietimo galia ugdyti savo potencialą kurti prasmingą gyvenimą. Tuo Maitripa aukštesnįjį išsilavinimą šerdies medžiagos yra trys ramsčiai stipendijų, meditacija ir paslaugų.

Trys ramsčiai Ugdymo Maitripa kolegija

Tiek Dailės magistras budistų studijų ir dieviškumo laipsnių Master, trys ramsčiai stipendijų, meditacija ir paslaugų yra pamatinis. Mes suprantame, kad bet kuris iš šių trijų ramsčių vienas yra prieinama įvairiais būdais mūsų gyvenime-atidumas mokymai, Dharma centruose, kolegijose, ir ne pelno skaičius yra visur. Tik Maitripa kolegijos jie kartu kurti transformacijos ir integruotą ugdymą, kuris, pagrįstą tradicija.

Unikali Maitripa College yra tai, kad mūsų meditacijos ir filosofija kursai yra dėstomi tiek apmokyti Vakarų mokslininkų ir tradiciškai apmokyti Tibeto meistrų, įskaitant mūsų fakulteto branduolį Šiuo metu Geshe Lharampa Yangsi Rinpočė, kuris laisvai kalba anglų ir suteikia nurodymą būdu kad yra atsipalaidavęs, mylintis, ir tiesiogiai iš savo patirties.

Stipendija

Per griežta akademinės tyrimą, įskaitant kursus apie Lamrim, madhjamika, dalyvauja budizmas, istorija budistų filosofijos, teorijos ir metodai, ir dar daugiau, mes turime galimybę ne tik į stipendiją turimą vakarinėje akademijos plotis ir žinių ir išminties gylio plintančių per Gelug tradicijos Tibeto budizmo. Per atvirą dialogą ir seminaras stiliaus klasėms, mūsų dėstytojai ir studentai, kad budistų stipendija atgyja.

Meditacija

Skirtingai nuo daugelio vietų, kur galima praktikuoti atidumas ar medituoti Šiandien mūsų meditacijos kursai derinami su studijų ir pasiūlyti aiškią ir tiesioginę kelią susipažinti save su viena proto. Per pradinio sąlyčio su keliu per klasikinės ir šiuolaikinės literatūros, po kurio iš karto sėdi praktiką ta pati, mes sukurti žemėlapį, suprasti savo patirtimi meditacija. Kaip meditacijos ramsčio rezultatas, mes sužinome priešnuodžių, kad nerimas ar nuobodu protas tiek teorijos ir praktikos. Mūsų klasės yra ne kartą modernus, orientuota į bendrų problemų ir klaidingų šiuolaikinės praktikos, ir senovės, skverbiasi į tradicinių ir laiko patikrinta metodų supažindinti save su protu.

Tarnyba

Paslauga ramstis yra kur "gumos atitinka kelyje" per Maitripa aukštesnįjį išsilavinimą. Exploring santykius lauko Kolegijų priežasčių, studentai yra suporuotas su bendruomene partnerio, su kuriuo jie skirti savo laiką ir pastangas eksploatuoti. Darbas slaugos ligoninė, kalėjimuose, mokyklose, su benamių bendruomene, religijų aplinkoje arba bet kitų savanorių gebėjimus ir aplink Portland skaičius, studentai vadovaujasi plėtoti asmeninę dvasinio ugdymo, kaip pagrindo, iš kurio imtis savo tyrimą ir praktiškai nuo pagalvėlę ir į pasaulį naudos kitiems.

Savo pirmąjį pusmetį Paslaugų gyvenimą švietimo, studentams sutelkti dėmesį į poreikius analizė tyrimo tikslinių socialinių paslaugų grupių Portlandas. Be šių semestrus, studentai mokytis ir galiausiai tarnauti su pasirinktų partnerių organizacijų ir dalyvauja reguliariuose posėdžiuose struktūrinio refleksijos ir analizės mažose grupėse su Yangsi Rinpočės ir kitų Maitripa darbuotojams. Tuo pat metu, studentai naudos iš iš lektorių skaičių nuo vietos paslaugų organizacijų, kurie įstos į klasę pasidalinti savo žiniomis ir įkvėpimo patirtį.

Paslaugų gyvenimą programos akcentas po dvejų metų pabaigoje raštu ir žodžiu pristatymus, kuriais siekiama integruoti mokinių vidaus ir išorės patirtimi paslaugą, taip pat kontekstualizuoti jų tarnavimo patirtį per didesnių paradigmos jų ugdymo Maitripa.Neužtenka tapti aistringa. Jūs turite veikti. Yra du aspektai veiksmų. Vienas iš jų yra įveikti iškraipymus ir kančias savo paties proto, tai yra, kalbant apie ramina ir galiausiai išsklaidyti pyktį. Tai veiksmai, iš užuojautos. Kitas yra labiau socialinės, daugiau viešai. Kai reikia padaryti pasaulyje kažkas ištaisyti neteisybę, jei vienas yra tikrai susijęs su naudos kitiems, reikia užsiimti, dalyvauti. -His Šventenybė Dalai Lama

Vietos

  • Portland

    1119 SE Market St. Portland, Oregon 97214, , Portland

Klausimai