Keystone logo
Mandarin House

Mandarin House

Mandarin House

Įvadas

Daugiau nei 50 000 studentų iš daugiau nei 100 tautybių pasirinko "Mandarin House" kaip savo kinų kalbos mokyklą, o mūsų patirtis ir reputacija, padedanti mokiniams pasiekti savo Kinijos tikslus, yra antraeilis.

Mes didžiuojamės, kad laimėjome tarptautinius apdovanojimus, pasiekėme griežčiausius kokybės akreditacijos standartus ir įdarbinome tik geriausius mokytojus ir darbuotojus, kurie visi yra skirti vienam dalykui: suteikiant jums galimybę valdyti kiną kuo greičiau ir efektyviau.

2017 yra dar viena nauja pradžia! Mūsų misija išlieka ta pati; mes norime, kad jūs greitai ir efektyviai išmoktumėte Mandariną savo sąlygomis.

"Mandarin House" buvo viena iš pirmųjų privačių Mandarinų mokyklų, įsteigtų Kinijoje. Mūsų misija buvo suteikti mandarinų studentams mokyklą, siūlančią lanksčius kursus ir mokymosi galimybes, kad galėtumėte kuo greičiau ir efektyviausiai įsisavinti mandarinų.

Po 10 metų kinų kalbos mokymo, "Mandarin House" padėjo daugiau nei 20 000 studentų iš viso pasaulio pasiekti savo kalbos mokymosi tikslus. Mes pakeitėme studentų ateities, padėdami jiems įgyti mandarino ir atverti didžiulį verslo ir socialinių galimybių pasaulį.

2014 m. - dešimtadalis Mandarinų mokymo metų. Mūsų misija išlieka ta pati; mes norime, kad jūs greitai ir efektyviai išmoktumėte Mandariną savo sąlygomis. Spustelėkite toliau esančias nuorodas, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kodėl "Mandarin House" 10 metų mokymo patirtis suteikia mums tinkamą mokymą.

Mandarinų namų akreditacijos

Nuo 2004 m. "Mandarin House" pristato tarptautinius kokybės standartus visais Kinijos veiklos ir paslaugų teikimo aspektais. Neturėtų būti jokio pateisinimo priimti kitus, o ne geriausius standartus.

Atsižvelgdami į šį įsitikinimą, mes didžiuojamės kokybe, akredituota Tarptautinės kalbos centrų asociacijos (IALC). Įkurta 1983 m., IALC yra aukštos kokybės, nepriklausomų kalbų mokyklų tinklas, mokantis jų gimtąją kalbą tarptautiniams studentams. Be kita ko, yra griežtas priėmimo procesas ir nuolatinė stebėsenos procedūra, apimanti visus mūsų veiklos aspektus, vietos valdymą, mokymo programas ir mūsų mokytojų / personalo kokybę.

 • "Mandarin House" yra didžiuotis tik vienintelė Kinijos IALC narių mokykla
 • "Mandarin House" yra vyriausybė, pripažinta, kad Bildungsurlaub suteiks Vokietijos studentams
 • Švedijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerija pripažinta, kad "Mandarin House" teikia Švedijos studentams CSN
 • "Mandarin House" yra įregistruotas Hanban kaip oficialus HSK, BCT ir YCT testavimo centras.

Mūsų patirtis

"Mandarin House" buvo pirmasis privati ​​Kinijos mokykla Kinijoje:

 • Sukurkite savo struktūruotą, visapusišką mokymo programą, pagrįstą pagrindiniu principu - teikti realaus gyvenimo Kinijos bendravimo mokymą.
 • Siūlome jaunesnius kursus, įskaitant pirmąsias Kinijos vasaros stovyklas ir savarankišką jaunesnio ugdymo programą, taip pat daugiausia dėmesio skyrėme tikruosius kiniškus.
 • Įveskite plačiai pripažintą praktinio darbo modelį, skirtą grupinės klasės programoms, kurias dabar mato privačiose mokyklose visoje Kinijoje.
 • Būkite tarptautinės kokybės akredituotos IALC
 • Būkite sąraše ir pirmasis, kuris laimės "STM" pasaulinį metų kalbų teikėją.
 • Priimkite didelę tarptautinę konferenciją užsienyje.

Mūsų apdovanojimai

Kartais gali būti sunku priimti kažką netiesioginę vertę Kinijoje ir sunku pasakyti, ar mokykla kalba tiesą, ar paprasčiausiai tiesiog tuščius žodžius. Aptarimas yra pigus ir, teigdamas, kad jis yra pagrindinė Kinijos kalbos mokykla, mes esame priversti dalytis kai kuriais pripažinimo ir apdovanojimais, kuriuos gavome iš Kinijos ir tarptautiniu mastu.

Vienas iš mūsų didžiausių laimėjimų yra pripažinimas, kurį gavome iš "Study Travel Magazine" apdovanojimų iš "Global Language Provider Star Award" išleistų balsavimo kalbų studijų užsienyje agentūrų ir organizacijų. 2008 m. Mes buvo nominuota kaip pirmoji ir naujausia tik kinų kalbos mokykla ir nuo to laiko buvo paskirta dar 7 kartus, taigi 2009 ir 2013 m. Apdovanotas didžiausiu šios kategorijos apdovanojimu.

Kaip mūsų generalinis direktorius, ponia Jasmine Bian tuo metu pareiškė: "Mes labai didžiuojamės, kad laimėjo" Žvaigždės apdovanojimą "... (ir) mes ketiname toliau dirbti ir teikti profesionalias paslaugas mūsų studentams iš viso pasaulio. "Mandarin House" sveikina jus į Kiniją.

Kiti pripažinimai yra rekomenduojami "Lonely Planet China Guidebook" ir įgyjamos 28-osios kasmetinės IALC seminarų priėmimo teisės, 2011 m. Pabaigoje dalyvavo maždaug 300 kalbų profesionalų iš viso pasaulio, demonstruodami mūsų mokyklą didelę pagarbą ir susižavėjimą. tapti didžiausia Kinijos užsienio kalbos kalba.

Nesvarbu, kur esate, mes galime padėti jums ieškoti kinų kalbos.

"Mandarin House" aktyviai dirba su šimtais partnerių organizacijų visame pasaulyje; įskaitant universitetus, mokyklas ir agentūras (tiek valstybines, tiek privačias), kad pristatytume mūsų apdovanojimų turinčias kalbos programas studentams iš viso pasaulio.

10 priežastys, kodėl reikia pasirinkti mandarinų namus

1. Tarptautiniu mastu akredituota IALC - TIK mokykla Kinijoje, kad mūsų kokybė būtų pripažinta tokiu būdu.

2. Įkurta 2004 m. Ir viena iš pirmųjų privačių Mandarinų mokyklų Kinijoje, mes padėjome daugiau nei 50 000 užsienio studentų iš daugiau nei 100 tautybių kalbėti mandarinų kalba.

3. Hanban pripažino oficialiu HSK kinų kalbos testų centru.

4. Kvalifikuoti ir patyrę mokytojai. Visi yra laipsnio kvalifikuoti, dvikalbiai, išsamiai apmokyti ir vidutiniškai 5000 kinų mokymo valandų patirtį.

5. Savarankiškai parengta mokymo programa. Reguliariai atnaujinamos ir peržiūrėtos, sukurtos mūsų buvusių geriausių mokytojų ir atitinka HSK ir Europos CEFR.

6. Įvairių programų, skirtų 11 lygių kinų, mažų grupių klasių, privačių pamokų, specializuotų kinų verslo, HSK egzaminų rengimo, kinų mokytojų rengimo, stažuotės ir jaunesniųjų vasaros programų.

7. Didysis studentų gyvenimas. "Facebook", "Alumni" tinklai ir pramogos, kiekvieną savaitę rengiamos kultūrinės veiklos rūšys, pvz., Kinų virtuvė, kaligrafija, ekskursijos po miestą, kung fu ir daug, daug daugiau.

8. Įvairios kokybės apgyvendinimo galimybės - šeimos namai, privačios studijos apartamentai ir bendri apartamentai.

9. Centrinė, moderni vieta centrinėje Pekino, Šanchajaus, Sudžou, Guangdžou, Šendženas, Čengdu, Honkongo ir Niujorko centre, su erdviais, švariais ir specialiais patogumais.

10. Draugiškas, profesionalus aptarnaujantis personalas, kuris pasveikino ir padėjo atsigręžti į Kiniją. Jie taip pat suteikia jums galimybę pratęsti savo kinų už klasės ribų!

Vietos

Vietos
 • Shanghai

  Head Office 12F, 650 Hankou Road, , Shanghai

  • Beijing

   Suite 317, Tower 16, China Central Place, 89 Jianguo Road, , Beijing

   • Hong Kong

    Unit 2&5, 3F, Beautiful Group Tower, 74-77 Connaught Rd Central, Hong Kong Island, , Hong Kong

    • Guangzhou

     Suite 1403, Tower B, Zhongtai International Plaza, 161 West Linhe Road, , Guangzhou

     • Shenzhen

      Suite 1118, Xinhua Insurance Building, 171 Mintian Road, , Shenzhen

      • New York

       22 Rock Plaza, 22 West 48th Street, 10036, New York

       • Chengdu

        Suite 1708, Times 8, No.68, Zhiquan Section, Dongda Street, Jinjiang District, 610065, Chengdu

        • Suzhou

         Room 610, Building A, Xin Tian Xiang Plaza, 388 Su Ya Road, Suzhou Industrial Park, , Suzhou

         • China Online

          China Online, Kinija

          Programos

           Įstaiga taip pat siūlo:

           Klausimai