Keystone logo
Massey Business School

Massey Business School

Massey Business School

Įvadas

Massey Business School yra viena iš pirmaujančių ir didžiausių Naujosios Zelandijos verslo mokyklų ir yra užima 300 geriausių pasaulyje. Mes siūlome pirmaujančią, svarbią, lanksčią, moksliniais tyrimais grindžiamą aukštąjį mokslą, kuris ruošia studentus pirmajam darbui - ir už jos ribų. Kaip verslas, galite pasiekti mūsų svarbius ir aktualius tyrimus ir paslaugas, kad padėtų jūsų organizacijai augti.

Mes turime didžiuotis akademinės ir administracinės kompetencijos pagrindu, dėstydami verslo studijas nuo 1972 m.

Šiandien mes esame pirmaujanti aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir verslo ir vadybos mokymo paslaugų teikėja 300 geriausių verslo mokyklų visame pasaulyje. Mūsų ilgalaikis populiarumas yra mūsų kokybės programų, mokslinių tyrimų vadovaujamo mokymo, lanksčių pristatymo būdų ir pasaulinio lygio dėstytojų testamentas.

Massey Business School Māori vardas

Te Kura Whai Pakihi

Kardas turi daug reikšmių: iš pradžių tai reiškia "senovės žinias", "lobius", "brangus" arba taip pat gali reikšti daugiau modernių terminų, tokių kaip "mokykla", paveldimumas. Šiame naujame pavadinime mes atspindi idėją, kad turime mokyklą (kura), kur galima tęsti (whai) verslo aspektus (pakihi).

Misija

Mes esame pasiryžę atlikti puikius ir prieinamus mokslinius tyrimus, mokymą ir įsitraukimą, kurie susiję su praktika ir leidžia vadovauti, prisidedant prie klestinčios, klestinčios ir tvarios ateities Naujosios Zelandijos ir už jos ribų.

Vertybės

 • Pagarba visiems
 • Nekilnojamasis pasaulis
 • Mokymasis be sienų
 • Moksliniai tyrimai

Apdovanojimai ir tarptautiniu mastu pripažinti

Mūsų mokytojai yra pripažįstami nacionaliniu mastu dėl jų aukštų pasiekimų mokymo ir studentų priežiūros srityje. " Massey Business School taip pat yra tarptautiniu mastu akredituotos - "AACSB International" (asociacija, skirta pažangių kolegijų verslo mokykloms) įvertina mus penkių procentų pasaulio verslo koledžų. Mūsų finansų ir apskaitos programose esame įsitvirtinę 150 populiariausių programų pasaulyje, o taip pat 250 populiariausių ekonomikos, verslo ir valdymo programų (QS rankingach 2017).


Massey Business School tarptautinės studijos apdovanojimai

Studentams, besimokantiems į verslo programas mūsų Palmerston North ir Wellington universitetuose. Apdovanojimai skiriami iki 15 000 JAV dolerių už bakalauro studijų programas ir iki 10 000 JAV dolerių magistrantūros programoms.

Sužinokite daugiau ir taikykite

Vietos

Vietos
 • Palmerston North

  Massey University, Private Bag 11 222 Palmerston North, 4442, New Zealand, 4442, Palmerston North

  • facebook
  • twitter
 • Auckland

  Massey University Auckland Private Bag 102904 North Shore Auckland 0745, , Auckland

  • Wellington

   Massey University Wellington PO Box 756 Wellington 6140 New Zealand, , Wellington

   Klausimai