Keystone logo
McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

Įvadas

McWilliams biomedicininės informatikos mokykla, anksčiau UTHealth Hiustono biomedicininės informatikos mokykla (SBMI), yra viena iš šešių UTHealth Hiustono mokyklų, kuri yra 14 Teksaso universiteto sistemos institucijų dalis.

McWilliams Biomedicininės informatikos mokykla yra vienintelė akademinė biomedicininės informatikos programa Teksase, vienintelė laisva mokykla tarp 70 susijusių programų šalyje ir viena didžiausių tokio pobūdžio programų pasaulyje.

Vizija

Mūsų mokykla transformuoja duomenis į žmogaus sveikatą TM .

Misija

Mokyklos misija yra rinkti, apdoroti ir konvertuoti duomenis – nuo molekulių iki populiacijų – į veiksmingą informaciją, žinias ir intelektą; šviesti esamus ir būsimus lyderius, novatorius ir problemų sprendėjus visame Teksase, šalyje ir pasaulyje; trikdyti, transformuoti ir diegti naujoves, siekiant paskatinti biomedicinos atradimus, pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimą ir padėti ligų prevencijai, atliekant išskirtinius fundamentinius ir taikomuosius tyrimus bei kuriant efektyvius informacinių technologijų produktus ir sprendimus.

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  19%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  6 iki 1

Priėmimai

Priėmimo reikalavimai į laipsnio ir ne laipsnio programas McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston .

McWilliams biomedicininės informatikos mokykla naudoja holistinį visų pareiškėjų peržiūros procesą. Tai leidžia mums atidžiai apsvarstyti visus pareiškėjo pateiktus įgaliojimus. Pareiškėjai peržiūrimi tik kartą per kiekvieną ciklo laikotarpį, būtinai pateikite paraišką su stipriausia medžiaga.

Reikalavimai vizoms

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston yra absolventų mokykla, suteikianti magistrantūros laipsnius. Mes nesiūlome bakalauro laipsnių.

Norint pretenduoti, reikalingas bakalauro ar aukštesnis laipsnis. Jei visas išsilavinimas buvo baigtas ne JAV, turite turėti JAV bakalauro ar aukštesniojo laipsnio atitiktį.

Visi kandidatai, baigę kursus / laipsnius už JAV ribų, privalo pateikti oficialų kiekvieno kurso nuorašo įvertinimą kartu su GPA skaičiavimo ataskaita, kurią atlieka Pasaulio švietimo tarnybos (WES ICAP) arba Educational Credential Evaluators . Vertinimui naudotos patikrintos nuorašos turi būti įtrauktos į išsilavinimo vertinimą.

Visi tarptautiniai kandidatai turi įrodyti anglų kalbos mokėjimo įrodymą vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos ( TOEFL ) egzamino testas – minimalus balas 94. Vykdykite šias instrukcijas , kad oficialūs testų rezultatai būtų išsiųsti į GradCAS. Naudokite kodą: B886
 • Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema ( IELTS ) – minimalus balas 7,0. Vykdykite šias instrukcijas , kad oficialūs testų rezultatai būtų išsiųsti į GradCAS. Kodas nebūtinas.

Stojantieji, kuriems reikalingas anglų kalbos egzaminas ir kurie neatitinka minimalaus reikalavimo, nebus siunčiami į priėmimo komisijos peržiūrą.

F-1 VIZŲ RĖMIMAS GALIMA: F-1 VIZŲ RĖMIMAS NEPASIEKIAMAS :
Pavasario ir rudens įėjimas
Mokslo magistras (MS) – mokslinių tyrimų kelias
Filosofijos mokslų daktaras (PhD) biomedicininės informatikos srityje
Įėjimas į vieną UTHealth Hiustono programą vienu metu
Vasaros įėjimas
Mokslų magistras (MS) – taikomoji trasa
Sveikatos informatikos daktaro laipsnis (DHI)
Keletas vienu metu priimamų į UTHealth Hiustono mokyklas / programas
Ne laipsnio ar sertifikato programos

Stipendijos ir finansavimas

Mes ir toliau stumsime duomenų mokslo ribas, kad išspręstume svarbiausius pasaulyje sveikatos iššūkius, vykdydami pirmąją išsamią lėšų rinkimo kampaniją „Daug veidų“. Viena misija. Jūsų parama šiai kampanijai padės mums siekti savo svajonių apie išsilavinimą skiriant stipendijas, skatinant novatoriškus tyrimus ir baigiant lankstaus finansavimo per Dekano kompetencijos fondą teikimu.

Alumnų statistika

Awards & Accreditations

SACS SOC

Pietinės kolegijų asociacijos ir mokyklų kolegijų komisija (SACSCOC) yra pietinių valstijų laipsnius suteikiančių aukštųjų mokyklų akreditavimo institucija. Pietų kolegijų asociacija ir mokyklų kolegijų komisija turi šešias pagrindines vertybes. Jie yra:

 • Integrity
 • Tarpusavio vertinimas / savireguliacija
 • Mokinių mokymasis
 • Continuous Quality Improvement
 • Accountability
 • Transparency

SACSCOC yra institucinis akredituotojas, taikantis atskaitingą ir skaidrų tarpusavio peržiūros procesą, kuris užtikrina ugdymo kokybę ir vientisumą, skatina nuolatinį savęs tobulėjimą ir mokinių sėkmę.

CAHIIM akredituota programa

Sveikatos informatikos ir informacijos valdymo švietimo akreditavimo komisija (CAHIIM) yra recenzuojamas, akreditavimo procesas tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijų programoms. Šis paskyrimas užtikrina, kad akredituotos mokyklos nuolat gerins sveikatos informacijos valdymo ir sveikatos informatikos mokymo kokybę, kad atitiktų sveikatos priežiūros darbuotojų poreikius.

 • Mūsų magistrantūros programa gavo CAHIIM akreditaciją 2019 m
 • Mokyklos mokymo programa atitinka sveikatos informatikos pedagogų iš visos šalies nustatytus standartus.
 • Mūsų studentai įgyja akredituotą išsilavinimą, kuris yra aktualus ir suteikia šiuolaikiniams darbdaviams reikalingų įgūdžių.
 • Mes nuolat prižiūrime ir laikomės visos CAHIIM politikos ir procedūrų, kad išlaikytume programos akreditaciją.

HIMSS patvirtintas švietimo partneris

HIMSS patvirtinti švietimo partneriai (AEP) yra edukacinės programos, parodančios, kad jų ugdymo tobulinimo veikla atitinka griežtus kokybės standartus, nustatytus HIMSS. AEP turi teisę siūlyti HIMSS patvirtintas sveikatos priežiūros ir sveikatos informacinių technologijų švietimo ir mokymo programas, kurios paruošia kandidatus pažangioms sveikatos IT ir sveikatos priežiūros žinioms.

 • Kaip HIMSS AEP nuo 2016 m., mūsų mokymo programa atitinka aukštus HIMSS švietimo standartus.
 • Mūsų švietimo ir mokymo programos parengia kandidatus pažangioms sveikatos IT ir sveikatos priežiūros žinioms.
 • Studentai gauna išsilavinimą ir žinias, reikalingas tiek CAHIMS, tiek CPHIMS sertifikatams gauti .
 • Mūsų tęstinio mokymo kursai taip pat atitinka HIMSS pramonės lygio veiksmingo sveikatos mokymo standartus.

Project Management Institute

McWilliams SBMI yra PMI įgaliotasis mokymo partneris. Turėdami šį pavadinimą, galite būti užtikrinti, kad jūsų mokymas buvo patikrintas Projektų valdymo instituto, kad atitiktų griežtus standartus.

 • Du MSBMI kursai, BMI 5328 – sistemų valdymas ir projektų valdymas ir BMI 7360 – išplėstinis projektų valdymas, naudoja PMI medžiagą ir gali būti naudojami kaip mokymo kreditai siekiant PMP arba CAPM.
 • MSBMI taip pat siūlo tęstinio mokymosi projektų valdymo kursą .

Vietos

 • Houston

  Fannin Street, 7000, 77030, Houston

Klausimai