Keystone logo
Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Įvadas

Įsikūręs Viduržemio jūros centre UNIVERSITETAS suteikia žinių pastatytas ant kiekvieno šioje srityje aspektas turtus: idealus atspirties taškas tiems, kurie nori studijuoti Reggio ir kurti savo ateitį mieste su didmiesčių kvėpavimas, užsiima savo grožiu.

Įkurta 1982 metais, į università Mediterranea baigė reforma numatomos reorganizacijos ir dabar pateikti su šešių departamentų žemės ūkio, architektūros ir inžinerijos praktiką šešiasdešimt laboratorijose ir atnaujinto ugdymo pasiūla srityse.

Ji yra prieinama studentams naujos zonos, skirta administracinių paslaugų, nemokamai bevielis, stipendijas, naujas Residence padidinti krovumas išorinis ir užsienio studentų, teatro dirbtuvėse ir 200 Erasmus stipendijos studijuoti užsienyje.

Su pilna kultūros renginių kalendorių visoje metais università Mediterranea derina savo įsipareigojimą mokslinių tyrimų ir mokymo. Koncertai, seminarai ir veiklą bendradarbiaujant su studentų asociacijų dedami skyriuose, skirtuose informuoti Universiteto interneto svetainėje.

Iš interneto atsiųstuose pagrindinį pasiūlymą paslaugų studentui: Registracija, mokesčių ir kolegijų karjeros yra jūsų kompiuteryje. Ir išlaikyti save informuoti università Mediterranea Nuolatinis naujienlaiškiai, asmeninį laiškus ir puslapių "Facebook" ir "Twitter". Didelis dėmesys orientacijos anksto ir Doktorantas kuravo UniOrienta su konsultavimas, stažuočių paslaugas ir susitikimuose su mokyklų.

Vietos

Vietos
  • Reggio Calabria

    Salita Melissari, 89124, Reggio Calabria

    • facebook
    • twitter
    • youtube

Klausimai