Keystone logo
Mediterranean College, Athens

Mediterranean College, Athens

Mediterranean College, Athens

Įvadas

Mes puikiai dera, nes…

Mes esame pirmaujanti aukštojo mokslo teikėja nuo 1977 m. Būdama pirmoji privati kolegija, įkurta 1977 m. Graikijoje, didžiuojamės savo novatoriškomis iniciatyvomis, kurios formavo privatų, aukštąjį išsilavinimą Graikijoje.

Mes bendradarbiaujame su patikimais JK universitetais Mes palaikome strategines partnerystes su labai gerbiamais JK universitetais, kurie suteikia mūsų absolventams konkurencinį pranašumą savo karjeros srityje.

65052_APOPHOITESE-min.jpg

Mums kiekvienas studentas yra unikalus Mes sukūrėme į studentą orientuotas sistemas ir paslaugas, kurios siekia individualios studentų paramos ir pasižymi aukštais akademiniais pasiekimais.

Mes investuojame į savo darbuotojus Taikome sudėtingą personalo atrankos ir vertinimo sistemą ir struktūrizuotą metinį personalo plėtros planą, kad galėtume pažadėti „Išsilavinimas“.

Mes sutelkiame dėmesį į mūsų studentų įsidarbinimo galimybes Mūsų „MC įsidarbinimo schema“ suteikia savo studentams karjerą.

Mes siūlome daugybę galimybių vystytis Per įvairias akademines, kultūrines, sporto ir socialines veiklas prisidedame prie mūsų studentų profesinio ir asmeninio tobulėjimo.

Pažadame turtingą studentų gyvenimą. Mūsų studentų sąjungos išorės veikla ir studentų klubai

Mūsų istorija

Viduržemio jūros kolegija yra pirmoji nepriklausoma Anglophone kolegija, įsikūrusi Graikijoje, 1977 m. Nuo tada ji nuolat veikia pagal aukštojo mokslo tradicijas turinčių šalių, tokių kaip Jungtinės Amerikos Valstijos ir Jungtinė Karalystė, standartus. Viduržemio jūra buvo pirmoji kolegija Graikijoje (1992 m.) Į „franšizės“ programą iš Britanijos valstybinio universiteto.

65054_IMG_3695-min.jpg

Šiandien, bendradarbiaudama su gerbiamų JK universitetų ir apdovanojimų suteikiančiomis įstaigomis, „Mediterranean College“ siūlo platų franšizės pagrindų, antrosios pakopos ir tęstinio profesinio tobulėjimo kursų spektrą. Studentai gali užsiregistruoti į programas, kurios pristatomos visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną / lanksčiu režimu, ir mokomos anglų arba graikų kalbomis.

Sėkmingai baigę kursus studentams suteikiami laipsniai ir kvalifikacijos, kurias išduoda bendradarbiaujančios universitetų skyrimo įstaigos. Viduržemio jūros regionas yra Graikijos švietimo ministerijos licencijuota ir patvirtinta kolegija, kurios laipsniai yra tarptautiniu mastu pripažinti ir profesionaliai lygiaverčiai Graikijos valstybinių universitetų. Laipsnius taip pat pripažįsta JK NARIC.

Kolegija atitinka kelis kokybės standartus: ji yra akredituota Didžiosios Britanijos akreditacijos tarybos (BAC), kaip aukštojo mokslo institucijos, ir ją peržiūri JK kokybės užtikrinimo agentūra (QAA), organizacija, kuri stebi JK universitetų kokybės standartus. Šiuo metu Viduržemio jūros koledžas veikia dviejuose miesteliuose Atėnuose ir Salonikuose, esančiuose miesto centre, todėl lengvai pasiekiami visomis viešojo transporto priemonėmis.

Šiuolaikinėje mokymosi aplinkoje Kolegija siūlo kursus 7 akademinėse mokyklose: verslo mokykloje, turizmo mokykloje

65053_3-min.jpg

Kolegija taip pat ėmėsi pirmaujančių iniciatyvų, įskaitant visapusiškos įsidarbinimo schemos sukūrimą, kuri didina studentų įsidarbinimo galimybes bendradarbiaujant su plataus pramonės partnerių tinklu.

Viduržemio jūros regiono kolegija, kaip į studentą orientuota kolegija, stengiasi kiekvienam studentui plėtoti stipriąsias ir stipriąsias puses, teikdama paramos paslaugas, pvz., Asmeninį mokymą, konsultavimą, mokymosi paramą ir karjeros paslaugas, stipendijas.

Mūsų misija

XXI amžiuje Viduržemio jūros kolegija, bendradarbiaudama su gerbiamais užsienio universitetais, tapo aukštojo mokslo įstaiga, turinti pagrindinį vaidmenį Graikijoje, ekonomikos, verslo, skaičiavimo, socialinių mokslų, turizmo, sveikatos profesijų ir inžinerijos srityse. Kolegijos aukštos kokybės akademinės programos siūlomos švietimo aplinkoje, kurioje kokybė visada atitinka studentų poreikius.

Siekdama realizuoti savo akademinės kompetencijos, studentų sėkmės, akademinės ir technologinės inovacijos misiją, taip pat socialinį įnašą , Kolegija dirba su specializuotais aukštos kvalifikacijos specialistais ir akademiniais darbuotojais, išskiriančiais savo mokymą, studentų paramą, mokslinius tyrimus ir profesinius pasiekimus.

Viduržemio šalių kolegija siekia vykdyti savo misiją ir tapti žinomu tarptautiniu mokymosi centru Graikijoje . Mūsų tikslai yra:

 • Suteikti savo studentams išsamų pasirengimą savo pasirinktoje srityje, siekiant paremti jų sėkmingą patekimą į darbo rinką.

 • Būkite palankūs mūsų studentams ir sukurkite mokymosi aplinką, kuri „iššūkis“ ir disciplinuos juos, taip skatindama etiką, atsakomybę ir vientisumą.

 • Padėkite mūsų studentams plėtoti perduodamus įgūdžius, tokius kaip kritinis mąstymas, kūrybiškumas, analizė ir sintezės gebėjimai, bendravimo įgūdžiai, kuriuos jie galės taikyti kiekviename profesiniame, akademiniame ar socialiniame kontekste.

 • Didinti mūsų studentų įsidarbinimo galimybes visomis įmanomomis priemonėmis ir aktyviai prisidėti prie pramonės patirties ir užimtumo.

 • Parengti mūsų studentus pirmaujančioms pozicijoms nacionalinėje ir tarptautinėje ekonomikoje, siūlydami jiems plačią ir įvairią akademinę patirtį.

 • Suteikti mūsų akademiniam personalui galimybių vystytis, praturtindami savo žinių bazę ir mokydamiesi savo mokiniams.

 • Nuolat vertinti ir plėtoti mūsų programas ir paslaugas, kad būtų užtikrintas mūsų vizijos įgyvendinimas.

 • Padaryti kolegijai prieinamą visiems studentams, turintiems atitinkamą akademinę kvalifikaciją, siūlydami lanksčius pristatymo modelius ir akademines / socialines stipendijas.

 • Padidinkite mūsų tarptautinį statusą pritraukiant tarptautinius studentus ir darbuotojus.

 • Išplėskite akademinius ir mokslinius ryšius su nacionalinėmis ir tarptautinėmis švietimo institucijomis ir tarptautinės reputacijos akademikais.

 • Dalyvaukite mūsų bendruomenės socialiniame gyvenime, skatindami kultūrinę ir mokslinę veiklą.

1920x300_akadhmaikes-sunergasies

Vietos

Vietos
 • Thessaloniki

  2-4 Egnatia St., 54626, Thessaloniki

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram
 • Athens

  Pellinis 8 & 107 Patision Ave, 11251, Athens

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram

Klausimai