Keystone logo
© Domus Academy
MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

Įvadas

MELIUSform Business School dėka savo narių ir darbuotojų mokymo patirties, nuo 1996 m. įneša unikalią patirtį profesinio ir vadybinio mokymo rinkoje . Tikslas yra daryti teigiamą poveikį asmenų ir organizacijų ateičiai per mokymo kursus, skirtus jų tikriesiems poreikiams.

MELIUSform Business School investuoja daug energijos ir resursų į vertės sklaidą – tai liudija nuolatos darbo pasaulio tendencijas atitinkantis mokymas, smalsumas, pragmatiškumas ir jėga naujovėms.

Mokymo planavimo naujovė leido MELIUSform Business School laimėti SMAU Milan 2020 apdovanojimą ir AIF Adriano Olivetti apdovanojimą kaip 1-ąją mokslinių tyrimų ir inovacijų klasifikaciją.

Mūsų produktai

Su MELIUSform nemokamai savo treniruoteskur nori, kada nori, kaip nori!

Šiuo metu MELIUSform Business School organizuoja mokymo kursus trimis skirtingais būdais:

tradicinėje klasėje , jaukiose ir patogiose Milano, Romos ir Padujos biurų salėse;

tiesioginėje transliacijoje (VLS) , kuri leidžia bendrauti realiu laiku su mokytojais ir kitais dalyviais;

• „ On Demand “ arba „atidėtas srautinis perdavimas“ su didžiausiu lankstumu, sekdamas juos „kur norite“, „kai nori“ ir „bet kokiu įrenginiu“: išmaniuoju televizoriumi, kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ir kt.

Visais atvejais prieiga prie naujojo MELIUSform virtualaus miestelio garantuojama visa mokymo medžiaga (dalomoji medžiaga, pratybos, atvejų analizė, vaizdo įrašai, testai, naujienos ir kt.), integruota į tą pačią skaitmeninę aplinką, kad būtų galima pasinaudoti - giluminių studijų ar pamokų atsigavimas.

Paslaugos, padedančios jūsų mokymui

Vieta ir karjera

Padedame sukurti asmeninį prekės ženklą. Mes siūlome kokybiškas paslaugas, padedami ekspertų psichologų ir trenerių, skirtų instruktavimui ir mokymui.

Nemokami webinarai

Nemokami internetiniai seminarai, turintys didelę mokomąją vertę. Naujas būdas treniruotis patogiai iš namų ir visiškai nemokamai.

Nemokamos Excel® programos

Excel®️ programinė įranga ir programos (taip pat nemokamos). Excel®️ programinė įranga ir šablonai, skirti konsultuoti ir spręsti mikroproblemas, susijusias su profesijomis.

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • Rome

    Via Duilio, 12, 00192, Rome

    Klausimai