Keystone logo
Mercy College

Mercy College

Mercy College

Įvadas

Gailestingumas kolegija yra dinamiška, įvairi Niujorkas plotas kolegija, kurio studentai asmeniškai misija: gauti maksimalią naudą iš gyvenimo gauti maksimalią naudą iš savo išsilavinimą.

Įkurta 1950 metais, "Gailestingumas" siūlo daugiau nei 90 bakalauro ir magistro laipsnis ir pažymėjimo programas per penkias mokyklas: Verslo, švietimo, sveikatos ir gamtos mokslų, humanitarinių ir socialinių ir elgsenos mokslų. Gailestingumas kolegija nesutinka savo dėstytojų ir kitų darbuotojų, kad aukštojo mokslo darbą visiems pakankamai alkanas uždirbti geresnę vietą gyvenime. Studentų miesteliai Dobbs Ferry, Bronx, Manhetene ir Yorktown Heights, kolegijos kultūros dinamiškumo palaikomas įvairios studentų organizacijos iš viso regiono.

Mercy102

Transformacijos Švietimo Patirtis
Gailestingumas iššūkiai kiekvienam savo pirmosios ir antrosios pakopos studentams viršyti jų asmeninius ir intelektinius lūkesčius. Mercy absolventai įrodyti sėkmę ir pasitikėjimą visoje profesinių ir profesinio spektrų ir poveikį jie turi savo bendruomenių ar visame pasaulyje yra testamentas į suteikiančio mokymo patirtį.

Gailestingumas yra energingas akademinė bendruomenė labai vertina į mokymąsi ne klasėje su realaus pasaulio patirtimi. Toks požiūris į stipendiją skatina studentus taikyti tai, ką jie mokosi klasėje su gyvenimu po baigimo. Gailestingumas yra visame pasaulyje žinomų fakultetas glaudžiai bendradarbiauti su studentais apie šiuos projektus.

Mercy_York

Gailestingumas yra įsipareigojusi jungiantis studentus su pasauliu. Kolegija turi turtingą tradiciją bendruomenės paslaugų per iniciatyvą "Gailestingumas suteikia Back", kuris skatina studentus dalyvauti, ir švinas, paslaugų mokymosi galimybes. Tai gailestingumo istorijos atspindys ir vertybės esančios Gailestingumas College antspaudu (Inserviendo Consumere, suvartojama paslauga).

On-campus renginiai ir tarptautinių kelionių patirtis padės mokiniams atrasti ir įvertinti kultūrų toli nuo namų. Mūsų absolventai užsiima piliečiai.

Mercy101

Pakto Privalumas
Įsipareigojusi remti studentus per visą jų švietimo Gailestingumas College siūlo suasmenintą mokymosi patirtį, kuri apima Kolegijos Asmeninės Achievement sutartį (paktas) programą. Paktas yra pripažintos nacionaliniu lygiu mentorystės programa, kuri tarnauja kaip studentų sėkmė modelį. www.mercy.edu/ 877-Mercy-GO.

Jūsų PAKTO mentorius yra jūsų vieta asmeniui, kuris padeda naršyti koledžo gyvenimą. Jūsų mentorius padės jums suprasti ir taikyti finansinės paramos, pasirinkti tinkamą dur, pasirinkti ir užsiregistruoti klasių, sekti savo akademinę pažangą, plėtoti vadovavimo įgūdžius, žemės stažuotę, ir pasiruošti darbo interviu.

Mercy_ny

Norimą apgyvendinimu aplinka
Įspūdingos natūrali aplinka ant Hudsono upės išskiria gailestingumo anketa vaizdingas miesteliu vaizdingame kaime Dobbs Ferry. DOBBS kelto pagrindinė gatvė, vos keli žingsniai nuo miesteliu, siūlo žavingus restoranai, parduotuvės, parduotuvės, kavinės ir energingas bendruomenės gyvenime. Metro-Šiaurės geležinkelio stotis, yra miesteliu, daro Niujorkas prieinama. Jūs atvykstate į Manheteno širdyje, Grand Central Station, per mažiau nei 30 minučių. Išnagrinėti meną MOMA, patirti Broadway, čiuožti pačiūžomis ne Bryant parkas, atrasti operą tuo RER, sugauti Yankee stadionas arba Citi Field žaidimą, ištirti Centrinis parkas, Metropolitan Museum of Art ir botanikos sodai, ir įgyti patirties su daugybe stažuočių ir įsidarbinimo galimybes.

kitų malonės anketa miesteliai, įsikūręs Manhetene, Bronksas ir Yorktown Heights, pasiūlyti lankstumo ir patogumo.Prieinamos
Gailestingumas siūlo vienas mažiausių privačių kolegijų studijų normos tautos, o žemiausia Niujorko valstijoje. Kolegija taip pat suteikia dosnias stipendijų paketus aukštos pasiekti studentams. Nesvarbu, ar studentai yra gyvenamųjų ar jungiamas, jie bus atrasti daugybę galimybių ir praturtinti koledžo patirtį esant vidutinio šalies kaštus.

Misija

Mercy_DF1

Gailestingumas Kolegija yra įsipareigojusi teikti motyvuotus studentus galimybę pakeisti savo gyvenimą per aukštojo mokslo siūlydami laisvųjų menų ir profesinę programas individualiems ir aukštos kokybės mokymosi aplinkose, todėl parengti studentus pradėti naudingas karjeros, tęsti mokymąsi visą gyvenimą ir veikti etiškai ir atsakingai besikeičiančiame pasaulyje.

MercyMission

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Dobbs Ferry

  Mercy College 555 Broadway, 10522, Dobbs Ferry

 • New York

  47 West 34th Street (Herald Square), 10001, New York

 • New York

  1200 Waters Place, 10461, New York

  • Yorktown Heights

   2651 Strang Boulevard Yorktown Heights, 10598, Yorktown Heights

   • USA Online

    USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai