Keystone logo
Mercyhurst University

Mercyhurst University

Mercyhurst University

Įvadas

Apie

Įsikūręs Erie, Pensilvanijoje, ant kalvos su vaizdu į Erie ežerą, mūsų 75 akrų miestelis yra žinomas kaip vienas gražiausių regione. Anglų gotikos architektūros elementai vyksta visuose senuosiuose pagrindiniuose, akademiniuose pastatuose ir studentų gyvenamosiose salėse.

Carpe Diem.

„Mercyhurst“ mokymas skatina mūsų įkūrėjų įkvėpimo, svetingumo ir verslumo idealus, skatinančius visą gyvenimą trunkančias aistras ir bendradarbiavimą su didesniu pasauliu. Įkvėptas mūsų šūkiu „Carpe Diem“, mūsų fakultetai ir studentai priima naujoves ir vadovavimą tarnystėje, nes jie daro įtaką mūsų vartuose ir visame pasaulyje.

Misija

Tikėjimas ir tarnyba Mercy universitete

„Mūsų laikų moterų ir vyrų džiaugsmas ir viltis, sielvartas ir sielvartas, ypač tų, kurie yra neturtingi ar kenčia bet kokiu būdu, yra Kristaus pasekėjų džiaugsmas ir viltis, sielvartas ir sielvartas. Niekas iš tikrųjų nesugeba rasti aidų savo širdyse ... Štai kodėl krikščionys puoselėja gilų solidarumą su žmonija ir jos istorija. " (Gaudium et Spes, 1 įvadas)

Tokie sapnai ir realybė apima kiekvieną katalikų universitetą. Jie kreipia ypatingą dėmesį į Mercy universitetus, kuriuos įkūrė Gailestingumo seserys, kurie padarė savo gyvenimą ir dirba, kad tarnautų vargšams, sergantiems ir nežinomiems. Todėl įkvėpimas, išreikštas Gaudium et Spes, yra mūsų tapatybės ir misijos pagrindas. „Mercyhurst“ švietimo tikslas - įtraukti studentus į gyvenimą ir kurti lyderius teisingumo ir paslaugų srityse. Didelių socialinių pokyčių ir iššūkių metu šis įkvėpimas paaiškina mūsų viziją apie mūsų Katalikų Mercy universiteto specifinį pobūdį.

Mūsų įkvėpimas veda mus į studijų temas ir įtraukia mūsų perspektyvas į mokymąsi, mokslinius tyrimus ir mokslines pastangas. Toks įkvėpimas yra daugelio mūsų akademinių ir paslaugų programų socialinės ir teisingumo dimensijos pagrindas. Iš tiesų toks įkvėpimas nukreipia mūsų universiteto tikslus. Mes norime pasidalinti šiuo įkvėpimu su tais, kurie ateina per mūsų vartus, siekdami akademinės kompetencijos, profesinės patirties ir ateities kupinos vilties.

Mūsų vizija

Mercyhurst University siekia tapti pirmaujančia aukštojo mokslo įstaiga, integruojančia kompetenciją laisvųjų menų, profesinių ir karjeros programų bei paslaugų regioninėms ir pasaulio bendruomenėms.

Mūsų misija

Laikydamasis savo katalikų tapatybės ir gailestingumo paveldo, Mercyhurst University auklėja moteris ir vyrus kultūroje, kur klesti tikėjimas ir protas, kur laisvųjų menų grožis ir galia siejasi su vertingumu už darbą ir įsipareigojimą tarnauti kitiems. Pasitikėdamas savo studentų ir dėstytojų ryšiais, universiteto bendruomenę įkvepia studentų, kurių pasirinkimuose gyvenime ir darbe jie galės įgyvendinti žmogiškąsias ir dvasines vertybes, įtvirtintas kasdienėje realybėje, įvaizdį ir vadovauti tarnystei. teisingas pasaulis.

Mūsų pagrindinės vertybės

Mes esame:

 • Socialiai gailestingas, - Gailestingumas atkuria žmogaus orumą, plečia mūsų socialinius santykius ir suteikia mums galimybę užuojauti kitiems.
 • Atsakinga visame pasaulyje. - Globalizacija skatina mus išmokti išmintingai valdyti Žemės išteklius ir veikti solidariai su įvairiomis tautomis.
 • Gailestingai svetingas, - Gailestingumo svetingumas prasideda nuo savęs pripažinimo, sveikina skirtingų tikėjimų, etninių ir kultūrinių tradicijų žmones ir tokiu būdu kuria bendruomenes, kurios viršija paprastą toleranciją.
 • Intelektualiai kūrybingi, - dosniai, klausinėjantys ir kritiški proto įpročiai, palaikantys akademinėje bendruomenėje išreikštą meistriškumo siekį, skatina mus ieškoti to, kas yra tiesa, gera ir graži.
 • Reflektyviai supranta, - Mūsų krikščioniškoji aplinka skatina save apmąstyti ir apmąstyti žmogaus elgesį, skatina proto, kūno ir dvasios pusiausvyrą, ir galiausiai suteikia galimybę sukurti moralinį kompasą vientisam gyvenimui.
 • Tarnybos ambasadoriai.

kontaktas

Misijos integracijos biuras, įsteigtas 2008 m., Padeda Mercyhurst University prezidentui skatinti ir integruoti universiteto švietimo misiją ir Katalikų tapatybės bei gailestingumo seserų palikimo įsitikinimus ir vertybes, atstovaujamus misijos aprašyme ir pagrindinėje veikloje. institucijos vertybes. Biuro darbas yra daugybė, bet iš esmės nukreiptas į visų universiteto bendruomenės narių ugdymą ir skatinimą iš studentų į patikėtinius, kad būtų skatinama Mercyhurst misija. Tokiu būdu ji ypač rūpinasi katalikų ir rėmėjų gailestingumo tradicijų ir paslaugų rėmėjais.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Erie

  501 East 38th Street, 16546, Erie

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • linkedin
  • youtube

Klausimai