Keystone logo
Metropolitan State University Saint Paul

Metropolitan State University Saint Paul

Metropolitan State University Saint Paul

Įvadas

Metropolitan State istorija ir misija

Nuo 1971 m. Metropoliteno valstybinis universitetas įsipareigojo patenkinti Mineapolio – Sent Polo gyventojų aukštojo mokslo poreikius. Mes esame visiškai akredituotas, visapusiškas universitetas ir Minesotos valstijos aukštojo mokslo sistemos narys.

Universiteto misija

Metropolitan State University yra išsamus miesto universitetas, įsipareigojęs patenkinti dvynių miestų ir didesnių didmiesčių gyventojų aukštojo mokslo poreikius.

Universitetas suteiks prieinamą, aukštos kokybės laisvųjų menų, profesinį ir aukštąjį išsilavinimą didmiesčio gyventojams ir bendruomenėms, nuolat akcentuodamas nepakankamai aprūpintas grupes, įskaitant suaugusius ir spalvotas bendruomenes.

Mokymosi visą gyvenimą kontekste universitetas remsis savo nacionaline reputacija naujoviškose, į studentą orientuotose programose, leidžiančiose įvairios kilmės studentams pasiekti savo švietimo tikslus.

Universitetas yra pasiryžęs akademinei kompetencijai ir bendruomenės partnerystei per mokymo programą, mokymą, stipendijas ir paslaugas, skirtas remti miesto misiją.

Universiteto vizija

Metropoliteno valstybinis universitetas, Minesotos valstijos koledžo ir universitetų sistemos narys, bus pagrindinis miesto, viešasis, visapusiškas sistemos universitetas „Twin Cities“ didmiesčio rajone ir teiks aukštos kokybės, prieinamą švietimo programą ir paslaugas į studentą orientuotoje aplinkoje. .

Metropoliteno valstijos dėstytojai, darbuotojai ir studentai atspindės turtingą vietovės įvairovę, sukurs kultūriškai kompetentingą ir antirasistinę mokymosi bendruomenę ir parodys tvirtą atsidavimą pilietiniam dalyvavimui.

Universiteto vertybes

Kompetencija

Tavo išsilavinimas turi būti geriausias. Kadangi investuojate ne tik pinigus, bet ir laiką bei aistrą. Taigi mes teikiame prioritetą teikti novatorišką, aukštos kokybės dėstytojų, kurie yra savo sričių ekspertai, edukacinę patirtį. Mes ne tik padedame jums įgyti laipsnį. Mes padėsime pasiruošti ateičiai.

Dalyvavimas

Mes esame prisijungę prie savo bendruomenės ir aktyviai dalyvaujame jos sėkmės srityje. Mes bendradarbiaujame su vietinėmis įmonėmis ir organizacijomis, kad mūsų studentai galėtų mokytis realiai. Mes siūlome save kaip šaltinį vietinėms grupėms, kurios stengiasi tobulinti mūsų vietos bendruomenę.

Įvairovė ir įtrauktis

Mes švenčiame ir įtraukiame visus balsus į kokybiško aukštojo mokslo siekį. Mes vertiname visas įvairovės formas, nesvarbu, kokia būtų tautybė, religinės ar seksualinės nuostatos, pajamų lygis, mokymosi stilius ar akademinio dėmesio sritis. Visi laukiami. Visi yra vertinami.

Atviras, pagarbus klimatas

Studentai geriau mokosi saugioje, atviroje ir pagarbioje aplinkoje. Čia rasite vieną. Mes skatiname studentus ir dėstytojus įsitraukti į prasmingus pokalbius, apimančius skirtingus požiūrius ir perspektyvas. Tai suteikia turtingos patirties ir sveiko bendravimo modelį, kurį studentai gali pasirinkti savo karjeroje.

Vientisumas

Sąžiningumas nėra vienpusė gatvė. Taigi, kiek tikimės, kad mūsų studentai elgsis sąžiningai, etiškai, to paties reikalaujame ir iš savęs. Mes skaidriai matome, kaip mes dirbame. Mes užtikriname, kad visi balsai būtų girdimi. Ir mes esame atsakingi už savo veiksmus. Nusipelnei nieko mažiau.

Vietos

Vietos
  • Saint Paul

    East 7th Street,700, 55106, Saint Paul

    Klausimai