Keystone logo
Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Įvadas

Kaip įvedimas reiškia, Mahatma Gandhi universitetas (MGU) yra pirmaujanti Ruandos švietimo įstaiga, įsteigta ir Aukštojo mokslo tarybos, Švietimo ir mokslo ministerija, Govt pripažįstami. iš Ruandos Respublikoje. Be to, MGU yra Ruanda (www.mgu.ac.rw) yra gerbiamo organizacijos narys pavadintas "Inter-Universiteto taryba Rytų Afrikoje (IUCEA). Tai ne pelno siekianti organizacija universitetų Rytų Afrikos regione, kuris palengvina priežiūrą tarptautiniu palyginamų švietimo standartų Rytų Afrikoje ir taip skatinti regiono konkurencingumą aukštojo mokslo. Be to, universitetas gavo akreditaciją iš įvairių tarptautinių organizacijų visame pasaulyje, kuris pagerina turinio ir mokymo programos atviros, atstumas, lankstus, e-mokymosi ir internetu švietimo, tokių kaip kokybės Inter universiteto taryba Rytų Afrikoje (IUCEA), Tarptautinė taryba atvirojo bei nuotolinio mokymosi (ICDE), valdybos Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo programos, institucijų asociacijos narys dėl tarptautinio švietimo, JAV (EOK), asociacijos Afrikos universitetų pažangos ( NNV) ir daug daugiau.

Mahatma Gandhi University Ruanda yra aukštosios mokyklos nustatytos ir Aukštojo mokslo tarybos, Švietimo ir vyriausybių Ruandos Respublikos pripažinimo. Šio universiteto tikslas yra ugdyti studentų visame pasaulyje, ir kad jie galės pilietis. Universitetas veikiančias kaip ne pelno įstaiga aukštojo mokslo, Rytų Afrikoje. Šiuo universiteto uždirbti savo laipsnį savo terminus. Nesvarbu, ar norite sužinoti internetu arba vietiniu miesteliu, galite pasikliauti mūsų sudėtingas gyvenimo ir palankią mokymosi aplinką. Mahatma Gandhi University yra institucija, kuri žada tapti vienu iš gaublių "pirmaujančių universitetų su pripažinto reputaciją dėl meistriškumo mokslinių tyrimų ir mokymo.

Tie, kurie pasirenka Mahatma Gandhi University gauti prieigą prie plataus spektro programas, kurios sudaro tramplinas į galimybių jūrą. Mes siekiame skatinti pasiekimo sėkmės ir akademinės kompetencijos ir darbo perspektyvoms rekordą. Kad mūsų studentai realizuoti savo gyvenime darbotvarkę, mes daug investavo į įrangą ir personalą. Mahatma Gandhi University yra priešakyje naudojant informacijos ir ryšių technologijų remti mokymą ir mokymąsi. Mes sumaišytas su e-mokymosi su tradiciniais mokymosi ir mokymo verčių taikyti duoti mūsų studentams lanksčiai ir dinamiško mokymosi patirtį.

Mūsų tikslas yra tapti pirmaujančiu centras akademinės kompetencijos ir pageidaujama vieta visiems tiems, kurie trokšta už akademiškai atitinkančioje patirtį.

Vietos

 • Kigali

  KN 25 St 9, Dist. Nyarugenge,Village Kiyovu, Behind hill view hotel, , Kigali

  • Kigali

   District Bugesera Sector Nyamata, Cell Nyamata, , , Kigali

   Klausimai