Keystone logo
Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Įvadas

MDX Dubai yra pirmasis garsaus Midlsekso universiteto užjūrio miestelis, įsikūręs Londone (JK). Universitetas atidarytas 2005 m., jame mokosi daugiau nei 5000 studentų iš daugiau nei 120 tautybių. Pasaulinio lygio Didžiosios Britanijos universitetas, Dubajaus žinių ir žmogiškosios plėtros tarnybos įvertinęs 5 žvaigždutėmis, MDX Dubai yra viena iš pirmaujančių institucijų, siūlančių kokybišką JK išsilavinimą JAE.


Universitetas turi įdomų, įvairų ir daugiakultūrį miestelį ir didžiuojasi tuo, kad teikia skirtingą studentų patirtį. Universitetas siūlo daugiau nei 70 fondų, bakalauro ir magistrantūros programų, įskaitant: apskaitą ir finansus, verslo valdymą, rinkodarą, kompiuterių inžineriją, IT, duomenų mokslą, robotiką, švietimą, psichologiją, teisę, skaitmeninę žiniasklaidą, filmus, kūrybinį rašymą ir žurnalistiką, madą Dizainas, grafinis dizainas ir daug daugiau.

Midlsekso universitetas yra pasaulinis universitetas, pasiryžęs patenkinti kultūriškai ir tarptautiniu mastu įvairaus lygio studentų poreikius ir ambicijas teikdamas sudėtingas akademines programas, paremtas novatoriškais tyrimais, stipendijomis ir profesine praktika. Middlesex University Dubai rengia savo studentus būti profesionaliais, kvalifikuotais asmenimis, pritaikytais šiuolaikiniam pasauliui, pasiryžusiais mokytis visą gyvenimą ir galinčiais prisidėti prie bendruomenių, kuriose jie gyvena ir dirba.

Kodėl „MDX Dubai“?

 • Pasauliniu mastu pripažintas ir pramonės akredituotas kokybiškas JK laipsnis.
 • Platus stipendijų ir stipendijų spektras bakalaurantams, magistrantams, tarptautiniams ir profesionaliems studentams
 • Tyrimais grindžiamas pasaulinės klasės JK švietimas teikiamas moderniausiose įstaigose
 • Pateikite paraišką su numatomais pažymiais, kad gautumėte sąlyginio pasiūlymo laišką 2024 m. sausio mėn
 • Klesti studentų bendruomenė su įtemptu sporto ir kultūros klubų kalendoriumi
 • Speciali karjeros paslauga, teikianti asmeninį kuravimą ir paramą ieškant darbo ir praktikos
 • Prabangus, nebrangus apgyvendinimas netoli miestelio, teikiamos nemokamos pervežimo autobusais paslaugos
 • Galimybė pervesti kreditus į užsienį antraisiais bakalauro studijų metais

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.mdx.ac.ae


Dubajaus universiteto miestelio studentai turi ne tik visus privalumus, susijusius su buvimu Didžiosios Britanijos universitetu, bet ir naudodamiesi visomis galimybėmis, kurias suteikia sparčiai besivystantis modernus miestas Artimųjų Rytų širdyje, kartu patirdami įvairias tautybes ir kultūras, kurios sudaro populiaciją iš Dubajaus. „Campus“ yra Dubajaus žinių parke, užimdamas erdvius kabinetus ir studijų zonas keturiuose pastatuose. Pats Dubajaus žinių parkas buvo įkurtas 2003 m. Tarptautinėms institucijoms, skatinančioms mokymąsi. Todėl Middlesex University Dubai studentai turi galimybę dalyvauti kur kas platesnėje studentų bendruomenėje.

Teiraukitės dabarDubajaus universiteto miestelio studentai turi ne tik visus privalumus, susijusius su buvimu Didžiosios Britanijos universitetu, bet ir naudodamiesi visomis galimybėmis, kurias suteikia sparčiai besivystantis modernus miestas Artimųjų Rytų širdyje, kartu patirdami įvairias tautybes ir kultūras, kurios sudaro populiaciją iš Dubajaus. „Campus“ yra Dubajaus žinių parke, užimdamas erdvius kabinetus ir studijų zonas keturiuose pastatuose. Pats Dubajaus žinių parkas buvo įkurtas 2003 m. Tarptautinėms institucijoms, skatinančioms mokymąsi. Todėl Middlesex University Dubai studentai turi galimybę dalyvauti kur kas platesnėje studentų bendruomenėje.

Apgyvendinimas

Mes bendradarbiavome su „The Myriad“, kad mūsų studentams suteiktų prieinamą, prabangų studentų apgyvendinimą.

„The Myriad“ yra visiškai nauja, moderniausia studentų gyvenimo bendruomenė, įsikūrusi Dubajaus akademiniame mieste - tik 35 minutės nuo universiteto miestelio. „The Myriad“ apsistoję studentai gali pasinerti į platesnę studentų bendruomenę, kuri skatina asmenis iš įvairių institucijų bendrauti ir bendrauti.

Sužinoti daugiau

Tarptautinės studijų stipendijos

Sužinokite, ar atitinkate reikalavimus

Middlesex University Dubai mano, kad kiekvienas studentas turėtų turėti galimybę įgyti pasaulinio lygio JK išsilavinimą, kuris paruoštų sėkmingą ateitį. Pradėjome teikti įvairias stipendijas ir stipendijas mokesčiams už mokslą, kad šį 2023 m. rugsėjį būtų įperkamas ir prieinamas kokybiškas JK mokslo laipsnis, ir užtikrinti, kad šiais sudėtingais laikais atsižvelgtume į kiekvieno studento asmenines aplinkybes. Mūsų tarptautinės studijų stipendijos taikomos visoms programoms ir gali būti derinamos su daugybe kitų stipendijų (jei yra).

Jei norite suprasti, kokias stipendijas ir dotacijas galite gauti, susisiekite su savo šalies atstovu, kuris galės jums padėti.

Šalies ir regiono atstovai

Indija:

Khushboo Baghel – [email protected]

JK ir Europa:
Jamie Brannon – href="[email protected]

Afrika:
Princas Asiedu - [email protected]
Mercy Manasseh – [email protected]
Abdullah Anderson – [email protected]

Pakistanas:
Anusha Sami - [email protected]

GCC:

Muhammedas Rizwanas – [email protected]
Liana D'Souza – [email protected]

Šri Lanka:
Eranda Kulatunga - [email protected]

NVS ir Rytų Europa:
Karolina Amankulova - [email protected]

Lotynų Amerika:
Daniela Santiago - [email protected]

Brazilija:
Sheliza Mamad - [email protected]

Tolimieji Rytai:
Eranda Kulatunga - [email protected]

Likęs pasaulis:
Tristanas Andersonas – [email protected]


arba el. paštu [email protected]

Virtualios atvirų durų dienos

161146_VOD.jpg

Dalyvaukite mūsų „Virtualiose atvirų durų dienose“, kur galite pasikalbėti su dėstytojais ir darbuotojais, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų platų programų asortimentą, stojimo reikalavimus, stipendijas, studijų būdus ir pajustumėte, ką reiškia mokytis pasaulinėje klasėje. JK universitetas Dubajuje.

Registruotis čia

Ką sako MDX studentai

„ Middlesex University Dubai studijavau BA Honors International Tourism Management. Paraiškų teikimo procesą palengvino draugiškas Universiteto Priėmimo skyrius, kuris iš karto atsakė į mano prašymą ir parengė mane viso proceso metu. Būdamas Nigerijos studentas, pasirinkau studijas Dubajuje, nes tai miestas, kupinas neįtikėtinų galimybių, o universitete turėjau galimybę susitikti su žmonėmis iš įvairių šalių. Be draugų iš viso pasaulio, mano dėstytojai visada buvo draugiški ir palaikantys. Prieš įstodamas į bakalauro programą, Middlesex University Dubai studijavau Tarptautinio fondo programą (IFP), kuri parengė mane bakalauro studijoms.

- Fatimah Sadiq Sani, BA apdovanoja tarptautinį turizmo vadybą (2020 m. Klasė)

Skaitykite daugiau studentų sėkmės istorijų

Socialinė žiniasklaida

FB IG YT TWLIN TT

Vietos

 • Dubai

  Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19, P.O. Box 500697, , Dubai

  Klausimai