Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Įvadas

Pasiekite savo potencialą Manchester Met – ambicingame universitete, turinčiame didžiuojamą istoriją

„Manchester Met“ yra Mančesterio, jaudinančio ir gyvybingo miesto, kuriame gausu muziejų, galerijų, teatrų ir muzikos vietų, centre. Ji didžiuojasi istorija, siekiančia 1824 m., ir turi įvairių tarptautinių gyventojų iš daugiau nei 100 skirtingų šalių.

Universitetas vykdo 400 mln. svarų sterlingų vertės investicijų programą, skirtą mokymo ir tyrimų įrangai, pastatams ir viešosioms erdvėms pagerinti. Neseniai buvo investuota į jų Grosvenor pastatą, Skaitmeninių menų mokyklą, Sporto institutą ir Daltono pastatą, jų Mokslo ir inžinerijos fakulteto pertvarkymą.

„Manchester Met“ taip pat yra įsipareigojusi pripažinti daug pasiekusius tarptautinius studentus ir siūlo platų stipendijų spektrą. Taikomos sąlygos.

Universiteto ypatybės

Manchester Met turi įspūdingas paskaitų sales, seminarų sales ir studijų zonas, kuriose yra naujausios technologijos ir speciali įranga. Čia taip pat įsikūręs 3D spausdinimo inovacijų centras „PrintCity“ ir neįtikėtina 24 valandas per parą veikianti biblioteka, kurioje yra daugiau nei milijonas knygų, žurnalų ir el. išteklių*.

*2020-21 mokslo metai

Taip pat yra įvairių IT ir žiniasklaidos priemonių, įskaitant daugialypės terpės technologijas ir aukštos kokybės laboratorijas.

Sportas

Mančesteryje gyvena vieni didžiausių sporto vardų, ir tai paskatino Manchester Met pasiūlyti studentams platų sportinės veiklos spektrą. Kad ir kokią sporto šaką ar veiklą mėgtumėte ar norėtumėte išbandyti, rasite tai, ko jums reikia.

Tyrimas

Devyniasdešimt procentų universiteto mokslinių tyrimų poveikio yra „pirmaujantis pasaulyje“ arba „tarptautiniu mastu puikus“**, o tai liudija jo atliekamų tyrimų kokybę. Apsilankę jų svetainėje sužinokite apie jų darbo mastą, gilumą ir ambicijas bei apie tai, kaip jie daro pasaulinį poveikį. **NUORODA 2021 m

Studentų parama

„Manchester Met“ dirba labai patyrę darbuotojai, teikiantys karjeros konsultacijas ir nemokamą pagalbą anglų kalba. Jie taip pat turi specialų tarptautinį biurą, kuris užtikrina, kad tarptautiniai studentai gautų visą paramą, kurios jiems reikia, kad pasisektų.

Kiekvienas Universiteto studentas taip pat automatiškai yra Studentų sąjungos narys, kuris egzistuoja tam, kad studentai studijų metu įgytų kuo geresnę patirtį.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  Vietos
  • Manchester

   Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

   • facebook
   • twitter
   • youtube
   • linkedin
   • instagram

  Klausimai