Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Montana State University

Montana State University

Montana State University

Įvadas

Montana State University , valstybinės žemės grantų įstaiga, moko studentus, kuria žinias ir meną, aptarnauja bendruomenes, integruodamas mokymą, atradimą ir įtraukimą.

MSU vizija

Montana State University yra toks pat įspūdingas, kaip jo nustatymas. Sukurta kaip žemės dotacijos įstaiga, ji yra sveikintina, nuotykiška studentų, dėstytojų ir personalo bendruomenė, kurią išskiria jos įsipareigojimas spręsti didžiausius pasaulio iššūkius. Universitetas skatina žmones atrasti ir siekti savo siekių. Tai įkvepia žmones bendrauti su universitetu, siekiant pagerinti žmogiškąją perspektyvą per švietimo, mokslinių tyrimų, kūrybiškumo ir pilietinės atsakomybės kompetenciją.

Akademinė kompetencija

MSU rengia moksleivius, kurie baigia karjerą ir tobulina išsilavinimą. MSU žemas studentų ir fakulteto santykis reiškia prieinamą dėstytojus ir praktines mokymosi galimybes. Mokydamiesi kartu su pasaulinio lygio fakulteto mentoriais, mokiniai atranda naujų žinių, padedančių pagerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Ši palaikoma ir bendra mokymosi aplinka padeda mokiniams sėkmingai konkuruoti dėl nacionalinių ir tarptautinių stipendijų ir apdovanojimų. Vien per pastaruosius metus MSU studentai gavo prestižinius apdovanojimus, įskaitant:

  • Goldwater stipendijos (matematika, mokslas

  • Rodo stipendija (mokytis Oksfordo universitete)

  • Maršalo stipendija (grad mokykla Jungtinėje Karalystėje)

  • Udall stipendija (siekti karjeros aplinkos)

  • Newman Civic Fellow (viešoji vadovybė)

Montana State University yra savo klasėje. MSU yra viena iš didžiausių 3% koledžų ir universitetų mokslinių tyrimų išlaidų ir taip pat klasifikuojama "Carnegie Foundation" kaip įstaiga, turinti didelę bakalauro kvalifikaciją. Tai reiškia, kad MSU studentai gauna mokslinių tyrimų galimybes, paprastai rezervuotas magistrantams kitose mokyklose. Be to, MSU vieta kryžkelėje tarp Jeloustouno nacionalinio parko ir kai kurių didžiausių slidinėjimo vietų Amerikoje siūlo studentams klasę, laboratoriją ir žaidimų aikštelę, kitokią nei bet kurioje pasaulio vietoje.

"Top Research University"

MSU yra nacionaliniu mastu pripažinta už pirmaujančių viešųjų mokslinių tyrimų universitetų mokslinių tyrimų svarbą. MUU yra viena iš didžiausių 3 proc. Tautos kolegijų ir universitetų mokslinių tyrimų išlaidų. Dėl savo aukšto lygio studentų MSU studentai gauna galimybes atlikti nacionalinės reikšmės mokslinius tyrimus įvairiomis temomis, kurias paprastai galima rezervuoti kitų universitetų absolventams. Tai viena iš priežasčių, kodėl MSU yra nacionalinis lyderis, gaminantis "Goldwater Stipendijos" nugalėtojus - šalies aukščiausią apdovanojimą magistrantams matematikos ir mokslo srityse.

Tyrimų išlaidos MSU paprastai viršija 100 milijonų JAV dolerių kasmet, o aukščiausi mokslinių tyrimų departamentai - imunologija, chemija ir biochemija, transportas, fizika ir žemės ištekliai bei aplinkos mokslai; tuo tarpu dauguma mokslinių tyrimų finansuoja iš Nacionalinių sveikatos institutų, Energetikos, gynybos ir žemės ūkio departamentų ir privačių šaltinių.

MSU yra didžiausias Montanos mokslinių tyrimų universitetas ir didžiausias bet kokios rūšies mokslinių tyrimų ir plėtros subjektas valstybėje, kuris suteikia daugybę galimybių studentams atlikti reikšmingus praktinius ir kūrybinius projektus bei ekonominę gerovę. MSU moksliniai tyrimai sukėlė didelių atradimų, kurie keičia pasaulį. MSU turi daugiau kaip 250 aktyvių technologijų licencijų. Be to, MNV atradimams išduoti buvo išduotas 91 patentas ir 36 augalų veislių sertifikatai, dar daug laukiant.

Įsitraukimas ir informavimas

MUI studentai, dėstytojai ir darbuotojai kartu su bendruomenės partneriais bendradarbiauja keistis žiniomis ir ištekliais, kurie pagerina pasaulį. MSU neseniai uždirbo "Carnegie" fondo, skirto mokymų užduoties gerinimui. Pavadinimas pripažįsta įsipareigojimą mokyti, kuris skatina savanorių tarnybą bendruomenėse ir skleisti žinias, kurios yra naudingos visuomenei. Be to, per kursus, klubus ir organizuojamus renginius mokiniai dalyvauja daugelyje vietinių, nacionalinių ir tarptautinių paslaugų mokymosi projektų, kurie leidžia jiems mokytis, stiprinant bendruomenes.

Bendruomenės dalyvavimas

Po griežto paraiškos ir vertinimo proceso, MSU buvo suteiktas "Carnegie" fondas, skirtas ugdymo bendruomenės užduočių klasifikavimo gerinimui. Šis paskyrimas pripažįsta, kad MUI įsipareigoja mokyti, kuris skatina savanorių tarnybą bendruomenėse ir skleisti žinias, kurios yra naudingos visuomenei. Paslaugų ir informavimo projektai yra įtraukti į MSU kursų, mokslinių tyrimų ir neakivaizdinių veiklą, siekiant pagerinti mokymąsi ir pagerinti gyvenimą visame pasaulyje.

Akreditacija

MSU palaiko ir viršija įvairias akreditavimo reikalavimus, kurie buvo sukurti siekiant užtikrinti aukštos kokybės švietimo standartus. MSU akreditavo Šiaurės vakarų kolegijų ir universitetų komisija. Per savo naujausią pakartotinę akreditaciją MSU buvo įvertinta dėl "itin aukšto našumo ir efektyvumo lygio". Be nacionalinės akreditacijos, daugelis MUU koledžų, departamentų ir programų taip pat vykdo griežtus akreditavimo įgaliojimus per specialias disciplinas.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Bozeman

    Montana State University P.O. Box 172220, 59717-2220, Bozeman

Klausimai