Keystone logo
Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Įvadas

Ar norite būti įvairaus tinklo dalimi? Prisijunkite prie MSM patirties!

Maastricht School of Management ( MSM ) yra Mastrichto universiteto verslo ir ekonomikos mokyklos (SBE) dalis. SBE priklauso pasirinktai 1% švietimo institutų grupei visame pasaulyje, turinčiai tarptautinių akreditavimo institucijų AACSB, EQUIS ir AMBA akreditaciją Triple Crown.

MSM siūlo MBA, vadybos magistro ir vadovų doktorantūros studijų programas bei daug trumpesnių profesinių ir vadovų kursų.

Turėdamas sėkmingą 70 metų pasaulinio valdymo mokymo patirtį, MSM sukūrė didelį studentų, absolventų ir partnerių tinklą visame pasaulyje.

Studijuodami vienoje iš MSM valdymo programų, dalinsitės savo studijų patirtimi su kolegomis iš daugelio šalių, profesinių žinių ir interesų sričių. Būdami tokios įvairios bendruomenės dalimi, galite žymiai išplėsti savo tarptautinį tinklą ir keistis žiniomis bei patirtimi mokytis iš kitų dalyvių.

Studijuodami gausite naudos iš MSM asmeninio požiūrio ir aukšto aptarnavimo lygio. Mūsų atsidavę dėstytojai ir darbuotojai yra labai įsipareigoję prisidėti prie jūsų akademinės, profesinės ir asmeninės sėkmės.

MSM absolventai užima aukščiausias pozicijas versle, vyriausybėje ir akademinėje bendruomenėje.

Per savo besivystančių ekonomikų ekspertų centrą (ECEE) MSM stiprina daugelio skirtingų klientų visame pasaulyje pajėgumus. MSM taip pat siūlo pasaulines pasirinktines programas, visiškai pritaikytas klientų organizacijos poreikiams.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

Vietos
  • Maastricht

    Tapijnkazerne 11, 6211 ME, Maastricht

    Klausimai