Keystone logo
© The photo rights are held exclusively by the Maritime University of Szczecin.
Maritime University of Szczecin

Maritime University of Szczecin

Maritime University of Szczecin

Įvadas

Maritime University of Szczecin buvo įkurtas 1947 m. Mes rengiame jūrininkus prekybiniams laivynams visame pasaulyje. Siūlome bakalauro ir magistrantūros studijas tokiose srityse kaip navigacija, transportas ir mechanikos inžinerija. Visos mūsų programos yra bendro mokymo programos – moterys sudaro apie 30% visų mūsų studentų. Teikiame 7 programas anglų kalba, ty navigacijos bakalauro ir magistro, mechanikos inžinerijos bakalauro ir magistro, transporto magistrantūros ir 2 neakivaizdines programas jūrininkams. Kitos 21 programa siūloma lenkų kalba. Mokestis už mokslą yra prieinamas ir svyruoja nuo 2800 iki 4533 eurų per metus (priklausomai nuo pasirinktos programos).

Mūsų universitete yra stipri tarptautinė bendruomenė – apie 500 užsienio studentų iš 20 šalių. Daugumai mūsų tarptautinių studentų suteikiame vietą viename iš mūsų bendrabučių (yra dviviečiai ir triviečiai kambariai pirmo kurso studentams). Bendrabučiai yra pačiame miesto centre, o kainos prasideda nuo 102 € per mėnesį.

Visi studentai gali gauti stipendijas ir stipendijas, kurios skiriamos tiek už akademinius ar sportinius pasiekimus, tiek studentams, laikinai atsidūrusiems sunkioje finansinėje padėtyje.

Mokymo lygis yra labai aukštas ir atitinka tarptautinius jūrininkų rengimo standartus. Mūsų dėstytojai yra praktikai, turintys ilgametę patirtį jūroje. Mokymas vyksta moderniose klasėse, aukštųjų technologijų laboratorijose, treniruokliuose, įskaitant pažangų pilnos misijos laivo treniruoklį, ir mūsų mokomajame laive. Po pamokų mokiniai gali dalyvauti sportinėje veikloje 11 skirtingų sekcijų, dalyvauti studijų būreliuose ar prisijungti prie mūsų žinomo ir apdovanojimus pelniusio choro.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Vietos

  • Szczecin

   ul. Wały Chrobrego 1-2, room 101 70-500 Szczecin, 70-500, Szczecin

  Klausimai