Keystone logo
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Įvadas

Švietimas internacionalizacija yra neišvengiama tendencija aukštojo mokslo plėtrai pagal socialinę padėtį New Century globalizacijos, taip pat svarbią galimybę gilinti švietimo reformą ir realizuoti šuolis-pirmyn plėtrą. Paveldi švietimo filosofija auginti tarptautiniai talentus, Nandzingo universitetas pašto ir telekomunikacijų (NUPT) visiškai skatina tarptautinį bendradarbiavimą ir keitimąsi per Kinijos užsienio švietimo programos platforma siekiant skatinti procesą NUPT internacionalizacija, ypač su užsienio universitetais.

NUPT sukūrė ilgalaikio bendradarbiavimo santykius su daugeliu universitetų ir mokslinių tyrimų institutų 16 šalių, įskaitant JAV, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Prancūzija, Kanada, Rusija, Australija, Japonija, Singapūras taip pat Honkongas ir Taivanas srityse. Daugiau nei 800 specialistų ir mokslininkų lankėsi NUPT ir skaitė paskaitas. NUPT taip pat delegavo daug darbuotojų užsienyje lankyti tarptautines konferencijas siekiant apdoroti akademinius mainus. NUPT sukūrė pagal bendras programas su 11 universitetų užsienyje, įskaitant "Queen Mary universiteto Londone, Jungtinėje Karalystėje, Niujorkas technologijos institutas, JAVIr tt, siekiant ugdyti talentus informacinių technologijų srityje. NUPT skatino savo reputaciją tarptautiniu mastu per talpinimas daugelio tarptautinių ir regioninių mokslinių konferencijų. Kaip viena iš mokymo bazių Azijos-Ramiojo vandenyno Telecommunity (APT) nuo 1990, NUPT veikė 20 mokymo programą atvirą 26 šalių ir teritorijų.

Siekiant patenkinti aukštos kokybės talentą su socialinės ekonomikos ir skatinti aukštojo mokslo internacionalizavimo plėtros poreikius, palaikoma pagrindinių didžiųjų ir susijusių didžiųjų žinomų universitetų užsienyje, NUPT pradėjo keletą Kinijos ir užsienio bendros švietimo programas, kuriomis siekiama vidaus studentai, samdomi užsienio studentus studijuoti NUPTIr kartu auginami, studentus mokslo, inžinerijos ir valdymo srityse.

NUPT mokymo tikslas yra panaudoti jungtines programas ugdyti studentų į aukšto lygio tarptautinių talentų, kurie yra susipažinę su Kinijos ir Vakarų kultūros, turi mokslinių tyrimų ir visapusiškai išnaudoti savo talentus galimybę, turi stiprią konkurencingumą pasaulio talentų rinkoje, turi nepriklausomą mąstymą , novatoriškas galimybes ir komandinis darbas dvasia, turi gerus bendravimo įgūdžius anglų kalba, ir būti visiškai kvalifikuotas už pažangių technologijų ar administravimo srityse darbo vietų.

Dėl išsilavinimo lygį, NUPT dabar daugiausia dėmesio skiriama švietimui studentams, rengia pakopos išsilavinimą palaipsniui ir tęsiasi išsilavinimą užsienio studentams, aktyviai. Dabar, NUPT įkūrė NUPT-NYIT Tarptautinė kolegija bakalauro kvalifikacinį laipsnį, Ir jungtinės magistrantūros studijų programa su politechnikos institute Niujorko universiteto, taip pat su Queen Mary universiteto Londone.

Švietimo filosofija yra tokia: specialybė įstaiga Žengti su tarptautine poreikį; kursas nustatymas imasi abiejų šalių būdingą ir pranašumą atsižvelgti; auginimas siekia auginami internacionalizacijos talentų, steigimo markės NUPT talentus, ty aukšto lygio talentą su kieto pagrindinio ir plataus žinių, stipri praktikos galimybe, didelis išsamią kokybės, novatorišką dvasią ir tarptautinės horizonto. NUPT toliau plėsti tarptautinį bendradarbiavimą ir keitimąsi, mokytis pažangias švietimo patirtį, pritraukti geros kokybės švietimo šaltinius, ieškoti ir tobulinti veiksmingų režimus ir gerą sistemą tarptautinio talentų auginimu.

Pagal naująją padėtį mokymosi ir praktikuojančių mokslinę koncepciją plėtrą, NUPT nuosekliai sekti internacionalizuotoje vystymosi kelią, stumti į priekį tarptautinį bendradarbiavimą ir keitimąsi ir pasiūlyti maitinimą ir paramą NUPT Bendras plėtra.

Su tarptautinių mainų plėtros, vis daugiau ir daugiau tarptautiniai universitetai ir mokslinių tyrimų institutai ir organizacijos aplankė NUPT, turimas akademines paskaitas, atlikti akademinių mainų ir aptarė bendradarbiavimo su NUPT. NUPT Tarptautinis bendradarbiavimas ir keitimasis skatinti žinių sistemą kiekvienos disciplinos atnaujinimas, taikyti svarbiausia žinių bakalauro išsilavinimą, ir pagerinti NUPT Švietimas ir mokymas lygis.

Departamento Tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų yra funkcinis padalinys NUPT kuris yra atsakingas už užsienio reikalus ir plėtojant tarptautinį mainų ir bendradarbiavimo. Jis taip pat yra centralizuotas skyrius siekiant vykdyti nacionalinę Užsienio reikalų politiką, tarptautinio švietimo politiką ir valdant visas užsienio reikalų universitete darbą. Departamentas taip pat yra pagrindinis vidutinio susijusius su tarptautinio bendradarbiavimo ir keitimosi taip pat naštos dvejopų atsakomybę politikos griežta atranka ir Užsienio reikalų valdymu. Už skyriaus funkcijos yra: valdymas, Rekomendacijos, koordinavimas ir Tarnyba, Pagal vadovavimo NUPT institucijos, centralizuoti mokymo, mokslinių tyrimų ir specialybės plėtros, Departamento Tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų yra atsakingas už darbo, visapusišką sistemą tarptautinių mainų ir bendradarbiavimo NUPT, Vykdant užsienio reikalų politiką NUPT, Koordinuoti tarptautinių akademinių mainų reikalus NUPT, Pagal poreikius ir idėjos tarnauja pagrindinį drausmę, raktų Lab, raktų projektas ir talentų auginimas, NUPT orientuota į visapusišką vystymosi schemą ir planą, aktyviai atsinaujinimo, stiprina mainus ir bendradarbiavimą su žinomų universitetų ir akademinių institutų visame pasaulyje, reklam dėstymo, mokslinių tyrimų ir valdymo lygį, gerina tarptautinį reputaciją NUPTIr tarnauja statybą ir plėtrą NUPT.

Departamento Tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų yra atsakingas už darbų, pavyzdžiui, organizuojant ir koordinuojant tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų, tarptautinės akademinės konferencijos valdymas, valdymo ilgo laikotarpio ir trumpo laikotarpio užsienio ekspertai, liečiasi su mokymo ir mokslo tyrimų institutų Honkongas, Mocau ir Taivanas srityse, o mainų ir bendradarbiavimo su mokslo institutų ten pratęsimo. Vyriausybės, universitetai ir mokslinių tyrimų institutai visame pasaulyje, NUPT nuoširdžiai tikisi savo vizitus į NUPT taip pat skaito paskaitas, kurti akademinius mainus ir mokslo bendradarbiavimą mokslinių tyrimų srityje su NUPT, Studentai visame pasaulyje yra sveikintina studijuoti NUPT gauti daktaro laipsnį, magistro ir bakalauro laipsnį.

Vietos

Vietos
  • Nanjing

    9 Wenyuan Road Qixia District, 210023, Nanjing

    Klausimai