Keystone logo
National Taiwan Sport University

National Taiwan Sport University

National Taiwan Sport University

Įvadas

1973 m., Reaguodamas į vyriausybės raginimą plėtoti nacionalinį sportą, „Formosa Plastics Group“ pirmininkas Yung-Ching Wang, pirkdamas žemę, vyriausybei padovanojo gimnaziją - pirmąjį Taivane buvusį vidaus kupolą.

1984 m. Gegužės mėn., Siekdama ilgalaikio nacionalinio sporto plėtros, Švietimo ministerija įsteigė 66 ha daugiafunkcį sporto parką, kuriame buvo tuomet dovanota gimnazija ir kita nusavinta privati žemė. Remiantis esamomis patalpomis ir planavimu, sporto parke buvo įkurta Nacionalinė kūno kultūros ir sporto kolegija, vykdanti tokias funkcijas kaip švietimas, treniruotės, sporto varžybos, poilsis ir pan.

1987 m. Liepos 1 d. Anksčiau buvo įsteigtas Nacionalinis kūno kultūros ir sporto koledžas, o Švietimo ministerija pirmuoju prezidentu pasamdė prof. Min-Chung Tsai. 1990 m. Liepos 1 d. Prof. Chin-Sung Chiu tapo antruoju prezidentu; Hsien-Ching Yeh tapo trečiuoju prezidentu 1999 m. Liepos 1 d. Prof. Hung-Shih Chou tapo ketvirtuoju prezidentu 2002 m. Liepos 1 d.

Pradžioje buvo tik dvi programos: Magistrantūros kūno kultūros institutas ir Atletikos katedra. Vėliau koledžas išsiplėtė, pridedant kūno kultūros katedrą (dvejų metų programa 1988 m.), Aukštojo mokslo sporto institutą (1989 m.), Atletinio mokymo ir sveikatos departamentą (1990 m.), Absolventų trenerių institutą (1994 m.) Ir Sporto vadybos katedra (1996 m.), Kūno kultūros absolventas (doktorantūros ir EMBA programos), Trenerių absolventų institutas (magistro programa), Sporto skatinimo departamentas (pervadintas pagal dvejų metų programą Kūno kultūros katedra 1999 m.), Sporto mokslo absolventas (magistro programa 2000 m.), Trenerių absolventų institutas (daktaro laipsnio programa 2001 m.). 2002 m. Lengvosios atletikos skyrius buvo padalintas į tris skyrius: Sporto rengimo mokslo - kovų, kamuolių ir lengvosios atletikos skyrius ir įkurtas pritaikyto kūno kultūros skyrius.

Vietos

  • 250

    Wenhua 1st Road,250, 333, 250

    Klausimai