Keystone logo
National University of La Plata

National University of La Plata

National University of La Plata

Įvadas

National University of La Plata istorija pradėjo formuotis XIX amžiaus pabaigoje, kai tuometinis Buenos Airių senatorius Rafaelis Hernándezas paskatino iniciatyvą sukurti universitetą, kuris atitiktų atnaujintus mokslo, technikos ir kultūros mokymo poreikius. kurį išreiškė jaunimas. kartos, kurios pradėjo gyventi naujai įkurtame La Platos mieste, naujojoje Buenos Airių provincijos sostinėje. 1889 m. Viduryje susiformavo svarbi nuomonių srovė, skirta provincijos studijų namų sukūrimui, dėl kurio tų metų gruodžio 27 d. Buvo sankcionuotas atitinkamas įstatymas. 1890 m. Sausio 2 d. Jį paskelbė Máximo Paz gubernatorius. Tačiau taisyklė buvo veiksmingai įgyvendinta tik 1897 m. Vasario 8 d., Kai gubernatorius Guillermo Udaondo paskelbė, kad reikia laikytis įstatymo ir sudaryti La Platos provincijos universitetą.

Visiškai nauji studijų namai buvo viešai atidaryti 1897 m. Balandžio 18 d., Vadovaujant daktarui Dardo Rocha, kuris buvo išrinktas pirmuoju rektoriumi ir pratęsė akademinį gyvenimą iki 1905 m. Jis pradėjo veikti su trimis fakultetais - Teisės, Fizikomatematikos , chemija ir akušerių mokykla.

Universitetas veikė 1897–1905 m., Esant nepastovioms sąlygoms, nes trūko materialinių išteklių ir elementų mokymui. 1904 m. Akivaizdus provincijos universiteto nuosmukis neišvengė intelektualų ir politikų vizijos, o tai daugiausia atspindėjo mažas jo klasių lankomumas.

Vietos

Vietos
  • La Plata

    Avenida 7,nº 776, B1900, La Plata

    Klausimai