Keystone logo
National University of Southern Patagonia (Universidad Nacional de la Patagonia Austral (UNPA))

National University of Southern Patagonia (Universidad Nacional de la Patagonia Austral (UNPA))

National University of Southern Patagonia (Universidad Nacional de la Patagonia Austral (UNPA))

Įvadas

Sukurti Nacionalinį Pietų Patagonijos universitetą buvo siekiama kelis dešimtmečius, šiuo atžvilgiu galime paminėti gubernatoriaus Gregorės dekretą, kuris šio amžiaus viduryje pasiūlė sukurti technologinės orientacijos universitetų centrus.

1962 m. Buvo įkurtas pirmasis prie Nacionalinio pietų universiteto įkurtas aukštųjų studijų centras, kuris tapo pirmuoju aukštojo lygio universitetinio švietimo instituciniu ankstesniu regionu.

Šis centras, dėl kurio vėliau atsirado Santa Cruz universiteto institutas, kartu su neuniversitetinių aukštojo mokslo centrų grupe buvo pagrindas įkurti Federalinį Pietų Patagonijos universitetą, kuris nuo 1991 m. Veikė provincijos universitetų režimu. . Faktinis perkėlimas į nacionalinę jurisdikciją buvo atliktas 1996 m. Sausio mėn.

Jau egzistavusios Universiteto institucijos 1987 m. Pasiūlė Pietų Patagonijoje organizuoti aukštąjį mokslą. Šis regioninis pašaukimas leido naujai sukurtai Tierra del Fuego provincijai oficialiai įforminti savo dalyvavimą projekte 1989 m., Pasirašant provincijų valdytojų pasirašytą sutartį, atsižvelgiant į tai, kad akademiniai padaliniai veiks keturiose Santakrusenjos vietovėse ir Ugnis.

Šis ilgas nuolatinio augimo procesas buvo žemyno pietuose esančių bendruomenių palaikymo ir nuolatinio skatinimo, taip pat dėstytojų, studentų, techninio ir administracinio personalo pastangų rezultatas, leidęs vystytis, augti ir normalizuotis. Pietų Patagonijos nacionalinio universiteto.

Pagrindinis Pietų Patagonijos nacionalinio universiteto tikslas yra patenkinti regioninius aukštojo mokslo poreikius ne tik dėl profesinio mokymo, bet ir iš esmės dėl mokslo ir technologijos žinių sukūrimo.

Nacionalinis Pietų Patagonijos universitetas buvo sukurtas nacionaliniu įstatymu Nr. 24 446, priimtu 1994 m. Gruodžio 23 d. Ir paskelbtu 1995 m. Sausio 11 d.

Vietos

  • Rio Gallegos

    Avenida Lisandro de la Torre,860, , Rio Gallegos

    Klausimai