Keystone logo
National College of Ireland

National College of Ireland

National College of Ireland

Įvadas

Sveiki Nacionalinė kolegija Airijoje kur mes siūlome išskirtinę studentų orientuotą mokymosi patirtį per mūsų state-of-the-art miesteliu į širdį Dublino energingas tarptautinio verslo centras ir visoje mūsų šalies universiteto tinkle. Į NVI mes sukūrėme novatoriškus mokymo ir mokymosi technologijas, kurios yra skirtos remti studentus, kurie pradėti švietimą visais jų gyvenimo ir karjeros etapais. Nesvarbu, ar esate pradedant trečiosios pakopos studijas, pirmą kartą arba tęsti savo išsilavinimą, jums bus rasti labai palankią aplinką, kurioje mokytis. Daugeliui moksleivių, perėjimas prie trečiosios pakopos studijas, gali būti sudėtinga vienu; Tačiau mūsų maža grupė mokymo modelis su lengva prieiga prie fakulteto ir aktyvių studentas paramos paslaugų dirbti kartu, siekdamos užtikrinti, kad kiekvienas studentas turi geriausią įmanomą šansas į sėkmę.

Mes tikime, kad neribotą potencialą mūsų studentams ir mes didžiuojamės pamatyti mūsų studentai realizuoti savo potencialą ir pranokti net savo lūkesčius. Mes suprantame, kaip švietimas gali pakeisti gyvenimą, kaip ji gali suteikti, paspartinti karjerą ir atverti naujas galimybes.

NVI siūlo švietimą, kuri palaiko studentus jų protinį vystymąsi, taip pat jų socialinį vystymąsi ir kaip institucija skatina aktyvų pilietiškumą visoje kolegijoje. NVI mokymo sujungia akademinę stipendiją ir teorines žinias su verslo ir bendruomenės praktikuojantis patirtį pristatyti praktikos grindžiamą mokymąsi, kad yra pagrįstas realaus pasaulio kontekste.

Misija Norėdami pakeisti gyvenimą per švietimą.

Vizija NVI suteiks įkvepiančią mokymosi patirtį, kuri yra naujoviška, reaguoja ir įmonė orientuota.

Vertybės

Bendruomenė - esame tarpusavyje susiję mokymosi bendruomenė, kuri turi bendrą principų rinkinys, kur individualumas ir laisvė minties ir saviraiškos vertinami; kiekvienas iš mūsų yra skatinami įgyvendinti savo ambicijas ir suvokti savo potencialą Sąžiningumas - mūsų individualių ir kolektyvinių vaidmenis, mes imtis atsakomybės ir yra atskaitingos už savo veiksmus; mes parodyti pagarbą ir abipusį atsižvelgdama vienas kitam Dinaminis - mes reaguoja į mūsų studentams, kolegoms ir partneriams ir nuolat besikeičiančios visuomenės poreikius; mes veikiame naujoviškai ir lanksčiai Mokinių orientuoto - mes vieta tuo viskas širdies darome besimokančiajam; Mūsų kombinuotos energijos yra orientuota į jų individualius ir kolektyvinius, visą gyvenimą trunkantį poreikius Kompetencijos - kaip institucija, mes siekiame profesinio meistriškumo, ką mes darome; mes skatinti meistriškumą mūsų besimokančiųjų per savo mokymosi patirtimi

Vietos

  • Dublin

    National College of Ireland, Mayor Street, IFSC, Dublin 1, , Dublin

Klausimai