Keystone logo
Next Education Group

Next Education Group

Next Education Group

Įvadas

Next Education Group , kurią įkūrė patyrę tarptautinių korporacijų profesionalai, nuo 2007 m. ugdo pramonei pasirengusius talentus. Mūsų atsiradimo pagrindas yra gilus besivystančios verslo aplinkos supratimas – kraštovaizdžio, kuriam vis didesnę įtaką daro sparti technologijų pažanga. Bendradarbiaudama su Londono Metropoliteno universitetu, NEXT kruopščiai parengė specializuotų antrosios pakopos, bakalauro ir vadovų mokymo programų rinkinį, kurių kiekviena buvo pritaikyta unikaliems įvairių pramonės šakų poreikiams.

NEXT mes žinome nenumaldomą profesinio pasaulio pokyčių tempą, ypač pokyčius, kuriuos lemia technologinės naujovės. Šis supratimas yra mūsų požiūrio į švietimą pagrindas. Siūlome konkrečiai pramonės šakai skirtus magistro kursus, kruopščiai sukurtus, kad neatsiliktų nuo dinamiškų kompetencijų, reikalingų kiekvienoje srityje.

Mūsų programos yra ne tik žinių perteikimas; jie siekia užtikrinti, kad vadovai ir lyderiai liktų savo atitinkamų sričių pažangiausiuose. Pripažindama sudėtingus dirbančių vadovų grafikus, NEXT yra įsipareigojusi teikti magistro lygio išsilavinimą, kuris būtų valdomas ir praturtinantis. Mūsų programos sukurtos taip, kad suteiktų lankstumo, siūlydamos pritaikytus tvarkaraščius ir patikimą vertinimo pagalbą. Šis požiūris užtikrina, kad mūsų švietimo pasiūlymai būtų ne tik prieinami ir įperkami, bet ir maloni profesinio augimo ir asmeninio tobulėjimo kelionė.

Kas vyksta?

ATEITIS – APIE PROTINGUS ŽMONES. Tai apie tai, koks esate pajėgus ir tinkamas besikeičiančiais laikais. Tiek, kiek pasibaigia gaminių galiojimo laikas, tiek jūsų žinios, įgūdžiai ir gebėjimai. Tai reiškia, kad turite nuolat tobulinti ir perkvalifikuoti save, taikydami kvalifikacijas arba įgūdžių tobulinimo programas.

Valstybinės ir privačios įmonės turi investuoti į savo žmogiškojo kapitalo kvalifikacijos kėlimą ir kvalifikacijos kėlimą, kad išliktų lyderės savo pramonės šakose. VUCA aplinka, besikeičiančios technologijos, klientų pageidavimai ir darbuotojų lūkesčiai nuolat verčia įmones sparčiau keistis ateinančiais metais. Tai reiškia, kad įmonės turi tobulinti ir perkvalifikuoti darbuotojus, taikydamos tikslines intervencijas, skirtas konkrečioms kompetencijoms.

Mūsų pasiūlymas

NEXT mes tikime „Keičiasi gyvenimai, keičiasi organizacijos“. Mes specializuojamės suaugusiųjų švietime ir įmonių vadovų kvalifikacijos kėlime bei perkvalifikavime, kad jie būtų aktualūs kintant laikui.

NEXT siūlo kelis magistro studijas su pramonės specializacija, skirtą įmonių lyderiams. Tai apima verslo valdymą, tiekimo grandinę, skaitmeninę transformaciją, pokyčių valdymą, projektų valdymą, verslo psichologiją, aviacijos valdymą, tarptautinius santykius, renginius – laisvalaikį ir turizmą bei prabangos valdymą. NEXT suburia pramonės ekspertus, kurie dėsto šiuos kursus, kad jie būtų labai svarbūs pramonės praktikams.

Bendradarbiaujame su Londono Metropoliteno universitetu, JK, kad sukurtume specializuotų magistro programų, skirtų įmonių vadovams, portfelį. „The Times“ ir „Sunday Good Times University Guide 2022“ pagal mokymo kokybę Londono Metropoliteno universitetas užėmė 1 vietą Londone ir 6 vietą JK.

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • Sharjah

    Sharjah Book Authority Building, Al Zahia Sharjah, UAE, , Sharjah

  • Dubai

    Burlington Tower, Duba, United Arab Emirates, 2602, Dubai

    Klausimai