Keystone logo
New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

New Mexico Highlands University

Įvadas

New Mexico Highlands University yra valstybinė, valstybinė įstaiga, įsikūrusi Las Vegase, Naujojoje Meksikoje, turinti centrus Santa Fėje, Albukerkėje, Rio Rančo, Farmingtone ir Rosvele, siūlanti bakalauro ir magistro laipsnius.

Misija

New Mexico Highlands University yra visuotinis viešasis universitetas, aptarnaujantis mūsų vietines ir pasaulines bendruomenes. Mūsų misija yra suteikti galimybes bakalauro ir magistrantams įgyti išskirtinį išsilavinimą, skatinant kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir laisvųjų menų, mokslų ir profesijų tyrimus įvairioje bendruomenėje.

Vizija

Mūsų vizija - būti pagrindiniu visapusišku universitetu, kuris pakeistų gyvenimą ir bendruomenes dabar ir ateinančioms kartoms.

Pagrindinės vertybės

  • Kompetencija
  • Įvairovė
  • Prieinamumas
  • Reagavimas

people, girls, women
StockSnap / pixabay

Tarptautiniai studentai

Namai toli nuo namų

Atvykimas į naują šalį gali būti baisus. Tačiau Aukštaitijoje mes siūlome namus toli nuo namų.

Čia nepasiklysi minioje.

Taip yra todėl, kad Aukštikalnėje esate daugiau nei studentas. Tu esi šeima.

Tai reiškia, kad mes einame aukščiau ir anapus. Būsime už jus, kai tai bus svarbu.

Vienas dalykas, kurį greitai sužinosite, yra tai, kad jūsų profesoriai ir patarėjai yra prieinami, nesvarbu, ar jums reikia tyrimų pagalbos, ar tiesiog norite kalbėtis.

Taip pat rasite personalą, kuris nuoširdžiai rūpinasi ir nori padėti. Jie didžiuojasi užtikrindami, kad teikia tai, ko jums reikia, nesvarbu, ar tai būtų transporto paslaugos į vietines parduotuves, kad galėtumėte apsirūpinti būtiniausiais daiktais, ar vedžioti poilsines keliones į netoliese esančius valstybinius ir nacionalinius parkus.

Ar esate pasirengęs padaryti pokyčius, kurie pakeis jūsų gyvenimą?

Vieta, kurios niekas kitas

Kalbėdamas apie poilsį lauke, tuoj pat papūs unikalus gamtos grožis Las Vegase, Naujojoje Meksikoje, vos 45 minutės nuo Santa Fe. Jis sujungia dykumos peizažus su vešlia žaluma ir kalnais, siūlo tokią patirtį, kaip niekas kitas.

Įvertink tai, ką gali pasiūlyti keturi metų laikai: nuo plaukimo iki slidinėjimo iki plaustų baltojo vandens. Mūsų poilsio centre yra net nemokama įranga!

Nors esame maža mokykla, siūlome gyvai įvairią atmosferą. Aukštikalnėse atstovaujama 24 šalims, įskaitant Nigeriją, Jamaiką, Indiją ir Kiniją.

Dalyvaukite virtualioje miestelio apžvalgoje!

150329_photo-1596495578065-6e0763fa1178.jpg
Jeswin Thomas / unsplash

Sužinokite iš geriausių

Studentai iš viso pasaulio atvyksta į mūsų aukštos kokybės profesorius, žinomus savo kompetencijos srityse. Bet šie profesoriai yra ne tik pedagogai. Jie taip pat yra mentoriai.

Pavyzdžiui, žiniasklaidos menų studentas Ali Romero apie profesorius Mariah Fox Hausman ir Angela Meron pasakė taip: „Mariah ir Angela ne tik mane labai išmokė, bet ir rūpinasi savo studentais bei jų sėkme. Nuostabu, ką galima nuveikti, kai mokytojai ir patarėjai turi tokius žmones kaip Mariah ir Angela “.

Tikrojo gyvenimo įgūdžiai

Apklausoje, kurią atliko 2019 m. Absolventai, 97% respondentų teigė, kad yra patenkinti arba labai patenkinti pagrindinio mokymo kokybe.

Apklausa buvo užpildyta komentarais, kuriuose profesoriai giriami kaip „labai išmanantys ir profesionalūs“ ir mokantys „daugiau apie tai, kas yra tikroji darbo aplinka“, suteikiant „įgūdžių, praktinių pritaikymų ir išteklių dirbant su klientais“. Studentai taip pat buvo patenkinti daugybe galimybių atlikti praktinius tyrimus tiek abiturientams, tiek studentams.

Trumpai: Mes esame pasiryžę jūsų asmeniniam ir profesiniam augimui.

Vietos

  • Las Vegas

    New Mexico Highlands University Box 9000 Las Vegas, New Mexico, 87701, 87701, Las Vegas

Klausimai