Keystone logo
North Florida Community College

North Florida Community College

North Florida Community College

Įvadas

Kodėl NFCC? Tai paprasta, nes jūs to verti.

Jūs esate to verti išskirtinį išsilavinimą prieinamą kainą, ir jūs nusipelno galimybę geriau savo ateitį. Kviečiame Jus apsilankyti mūsų miesteliu Madison, Florida išsiaiškinti, kodėl NFCC yra teisingas pasirinkimas.

VIZIJA: Kad mūsų bendruomenės pirmasis pasirinkimas švietimo ir kultūrinio praturtinimo.

Misija: Išskirtinis kolegija skirta individualizuota ir palaikomasis akademinės atmosferos, pasiekiamoje švietimo, mokymosi visą gyvenimą galimybes ir profesinį augimą mūsų studentams ir bendruomenėms.

Individualus Dėmesio - NFCC Ar tai

Gaukite dėmesį ir švietimas jums to vertos. Nuo to momento, jūs žingsnis į mūsų miesteliu, NFCC draugiškas dėstytojai ir darbuotojai turėtumėte individualų dėmesį jums to vertos. Asmeninės patarti, studentų paramos programų ir naujos akademinės sėkmės centro yra visi vietoje, kad padėtų jums pavyks. Tuo NFCC, gausite geriausias dviejų pasaulių - komfortą ir artumas mažame miestelyje ir akademinės kompetencijos ir galimybių, kad vienodas, kad didelio universitete.

Pristato Futures - NFCC Ar tai

NFCC absolventai yra vertinami kaip padaryti 35% daugiau nei kas nors su aukštosios mokyklos diplomą vienas ir tiems, kurie nori gauti bakalauro laipsnį, mes galime padėti su tuo per daug. Valstybinė 2 + 2 "artikuliacija susitarimą garantuoja Studentai baigia AA laipsnį NFCC galimybę užsiregistruoti ir uždirbti bakalauro laipsnį vienoje iš Floridos 11 valstybinių universitetų (plius jums sutaupyti daug pinigų per tuos pirmuosius dvejus metus su NFCC).

Tiems, kurie ieško tiesioginio karjeros, NFCC anketa bendradarbis mokslo laipsnių ir sertifikatų programos siūlo specializuotą mokymą ir pasigirti aukštos įdarbinimo normos šiuos baigimo. Nepriklausomai nuo jūsų kelias, NFCC yra puiki vieta mokytis.

Įperkamos Mokslą - NFCC Ar tai

Kolegija yra investicija ir tai, kodėl mes sunkiai dirbame, kad NFCC už prieinamą kainą. Mes esame viena iš labiausiai prieinamą kolegijose Floridoje ir nepadidėjo mūsų mokslą per pastaruosius trejus metus, siekiant užtikrinti, kad jūs gaunate išskirtinę išsilavinimą už puikią kainą. Praėjusiais metais mes apdovanoti beveik $ 230,000 per stipendijų ir dotacijų, plius mūsų studentai gavo dar 2,2 $ mln federalinės pagalbos. Mūsų išradingas darbuotojai darys viską, kad padėtų jums rasti būdų, kaip mokėti už kolegijoje; įskaitant mokslą mokėjimo planus, finansinio raštingumo seminarai, studento įsidarbinimo galimybes ir pagalbą pildant finansinės paramos ir stipendijų programas. Padaryti kolegija prieinamą galimybė yra vienas iš daugelio būdų, kad NFCC investuoja į savo ateitį.

Ragina Leaders - NFCC Ar tai

NFCC studentai lengvai žingsnis į lyderio vaidmens miesteliu ir bendruomenėje. Nuo popamokinės veiklos praktinio mokymo, NFCC siūlo daugybę galimybių studentams plėtoti vadovavimo įgūdžius ir išjungti kampusie. Tiesiog pažvelgti į kai iš būdų mūsų studentai yra lyderiai mūsų bendruomenės: Išsaugoti Mūsų Gyvūnų ištekliai ekologija klubą kasmet padeda Šv ženklai nacionalinis gamtos rezervatas kelio migracijos modelius Monarch drugeliai ir koordinuoja perdirbimo pastangas miesteliu, Sargybinis Paslaugų Corps nariai savanoriškai per 200 valandų į miestelio ir bendruomenės renginiuose pernai ir NFCC Peer auklėtojų ir mokymosi specialistų skirtą maždaug 8000 valandų, padedančius jų bendraamžiai sėkmingai akademiškai. Mūsų slaugos ir EMS studentai kolektyviai laikrodžiu tūkstančius valandų at zonos sveikatos priežiūros įstaigose, kiekvienas metais savanorystės paslaugos, o įgyti vertingų hands-on mokymo. Nepriklausomai nuo jūsų tikslai, rasite savo vietą NFCC ir palaikomasis kolegija šeimos didžiuotis savo pasiekimais.

Įsitraukti. Tapti lyderiu. Taikyti NFCC šiandien.

Vietos

  • Madison

    North Florida Community College 325 NW Turner Davis Dr. Madison, 32340, Madison

Klausimai