Keystone logo
Northeastern University London

Northeastern University London

Northeastern University London

Įvadas

Kodėl verta studijuoti Londono Northeastern University London ?

Northeastern University London siūlo gyvybingą, kolegišką bendruomenę, teikiančią plačias ir akademiškai griežtas studijų programas, skirtas suteikti absolventams įgūdžių ir žinių derinį, kurio vis labiau nori organizacijos, darbdaviai ir visuomenė.

Kaip dalis Šiaurės rytų universiteto pasaulinio universiteto miestelių tinklo, visi studentai turi prieigą prie didžiulės Šiaurės rytų universiteto internetinės bibliotekos. Bakalauro studijų studentai turi galimybę praleisti semestrą užsienyje studijuodami viename iš Šiaurės rytų universiteto JAV miestelių, o NU Londono absolventai gauna dosnias absolventų stipendijas, kad galėtų studijuoti magistro laipsnį viename iš Šiaurės Rytų Amerikos miestelių.

Bakalauro laipsniai

Bakalauro studijų studentai naudojasi nepaprastu lankstumu renkantis dalykus ir kursus, kad sukurtų specialią studijų programą savo laipsniui, kuri būtų pritaikyta jų akademiniams interesams ir ateities siekiams. Jie gali pasirinkti sutelkti dėmesį į vieną akademinę discipliną, siekdami įgyti laipsnį, arba derinti pagrindinį studijų dalyką su vienu ar keliais papildomais dalykais ir tarpdalykinėmis temomis.

Dalykai ir teminiai Pathways apima:

 • Meno istorija (tik pasirenkamasis)
 • Verslas
 • Kompiuterija
 • Kūrybinis rašymas (tik pasirenkamasis)
 • Duomenų mokslas
 • Dirbtinio intelekto etika
 • Ekonomika
 • Anglų
 • Istorija
 • Įstatymas
 • Filosofija
 • Politika ir tarptautiniai santykiai
 • Psichologija
 • Sociologija (tik pasirenkamoji dalis)
 • STEM (tik pasirenkamasis)
 • Tvarumas (tik pasirenkamasis)

Magistro laipsniai

Universiteto antrosios pakopos studijų programos yra pažangiausi kursai, tyrinėjantys humanitarinių mokslų ir mokslo sankirtą. Studijos Londono šiaurės rytų universitete yra praturtinantis užsiėmimas tiek asmeniškai, tiek profesionaliai, o magistrantūros studentai vaidina neatsiejamą vaidmenį nuolatiniame visos gyvybingos kolegialios bendruomenės vystyme.

Mūsų magistrantūros programos skatina pažangius kritinio klausimo, informacijos rinkimo, sintezės ir analizės, kodavimo ir žodinio bei rašytinio bendravimo įgūdžius.

Išskirtinis mokymasis

Northeastern University London mokymą sudaro interaktyvios paskaitos, seminarai ir pamokos nedidelėms grupėms. Kai kurie mūsų kursai pristatomi per daug suplanuotų mokymo ar „kontaktinių“ valandų, o kiti sutelkia dėmesį į mažesnes, labiau individualizuotas, vadovaujamas nepriklausomas studijas arba praktinius ar bendruomenės projektus. Daugumoje paskaitų ir seminarų dalyvaus apie 20–30 studentų, o vadovėliuose paprastai dalyvaus penki ar mažiau studentų, o kartais gali būti ir vienas su vienu. Šis individualizuotas požiūris į mokymą leidžia kiekvienam dalyvauti ir klestėti

Mūsų stovykla

Nuo pat universiteto įkūrimo jis įgijo neprilygstamos universitetinės patirties reputaciją ir JK nacionalinėje studentų apklausoje (2019, 2020, 2021 ir 2022 m.) nuolat lenkia visus Russell Group universitetus pagal bendrą studentų pasitenkinimą.

Mūsų absolventai

NU Londonas siūlo intensyvią mokymosi patirtį ir didžiules asmeninio augimo galimybes. Studentai, pasirinkę studijas universitete, tampa savimi pasitikinčiais, visapusiškais, iškalbingais asmenimis, gebančiais savarankiškai mąstyti kritiškai ir intelektualiai diskutuoti, turinčiais įspūdingų mokslinių tyrimų įgūdžių, turinčius įvairių pomėgių ir aistrų bei suprantančius, kaip pritaikyti studijas visame pasaulyje.

Universitetas tiki įvairiapusių įgūdžių ir elgesio mokymu, susijusiu su įvairiomis pramonės šakomis. Dalykai siūlo integruoti įgūdžius, kuriuos galima perkelti į daugybę karjeros ir darbo vietų, įskaitant meną, technologijas, finansus, teisę, žurnalistiką, leidybą, valstybės tarnybą ir reklamą.

Alumnai pradėjo dirbti tokiose prestižinėse įmonėse kaip „Accenture“, „BBC“, „Civil Service“, „Deutsche Bank“, „M&C Saatchi“, „PwC“ ir „Slaughter & May“. Absolventai tęsė studijas pirmaujančiose institucijose, įskaitant Oksfordo ir Kembridžo universitetus, LSE, UCL, Londono King's College, Čikagos universitetą, Niujorko Naująją mokyklą ir Šiaurės rytų universitetą.

Reikalavimai vizoms

Jei esate tarptautinis studentas, atvykstantis į Northeastern University London studijuoti ilgesnės nei 6 mėnesių programos, prieš atvykdami į JK turite kreiptis dėl studento vizos. Ši viza pakeitė 4 pakopos vizą.

Pagal studento vizą studentams leidžiama registruotis ir studijuoti savo programą naudojant Northeastern University London . Studentai gali dirbti ne daugiau kaip 20 valandų per savaitę kurso metu ir pilnu etatu semestrų pertraukų ar atostogų metu.

Dėl šios vizos turite kreiptis prieš atvykdami į JK, lankytojo vizos pakeisti į Studento vizą negalima.

ES / EEE piliečiai, neturintys išankstinio apsigyvenimo ar nuolatinio statuso arba kitos JK vizos, leidžiančios studijuoti, turės kreiptis dėl studento vizos.

Jei esate tarptautinis studentas, turintis kitą JK vizą, leidžiančią studijuoti JK jūsų programos metu, jums gali nereikėti prašyti studento vizos. Norėdami išsamiau aptarti savo imigracijos reikalavimus, susisiekite su vizų laikymosi komanda.

Leidimas dirbti po studijų

Absolventų maršrutas yra prieinamas tarptautiniams studentams, kurie paraiškos pateikimo metu turi galiojančią studento vizą ir sėkmingai baigė JK bakalauro ar aukštesnio lygio bakalauro laipsnį aukštojo mokslo paslaugų teikėjo aukštojo mokslo paslaugų teikėjo, turinčio atitikties rezultatus.

Sėkmingi kandidatai šiuo maršrutu galės likti ir dirbti arba ieškoti darbo JK bet kokio lygio įgūdžių ne ilgiau kaip dvejus metus, jei jie sėkmingai baigs bakalauro arba magistro studijas. Doktorantūros absolventai galės pasilikti trejus metus.

Į maršrutą galės pretenduoti bet kuris reikalavimus atitinkantis studentas, baigęs studijas po 2021 m. liepos 1 d. Tai apima studentus, kurie jau pradėjo savo kursus.

Graduate Route reikalingas naujas prašymas išduoti vizą, kuris bus įmanomas tik JK viduje.

Į jį bus įtrauktas 715 svarų sterlingų vizos mokestis ir 624 svarų sterlingų per metus papildomas imigracijos sveikatos mokestis.

Vietos

 • London

  Saint Katharine's Way,58, E1W 1LP, London

Klausimai