Keystone logo
Northeastern University London Ma filosofija ir dirbtinis intelektas
Northeastern University London

Ma filosofija ir dirbtinis intelektas

London, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

01 Sep 2024

01 Sep 2024

GBP 11 000 / per year *

Stovykloje

* namų nuolatinis mokslas; 5000 svarų sterlingų per metus: studijos namuose ne visą darbo dieną. 14 000 svarų sterlingų: tarptautinis dieninis mokslas

Įvadas

Padidėjęs humanitarinių mokslų ir technologijų sankirtoje, MA filosofija ir dirbtinis intelektas sujungia teorinius ir etinius klausimus, susijusius su skaičiavimu, duomenų ir informacijos apdorojimu, su galimybėmis įgyti kai kuriuos duomenų mokslo įgūdžius, kuriais grindžiamas naujausias mašininio mokymosi progresas. ir dirbtinis intelektas. Įsitraukdamas į iš prigimties patrauklų dalyką, šis pažangiausias magistro laipsnis gali suteikti jums analitinių, techninių, etinių ir bendravimo įgūdžių derinį, kurio labai nori darbdaviai.

connection, hand, human

Santrauka

Magistro filosofija ir dirbtinis intelektas sujungia įvairių filosofinių klausimų, įskaitant etinius, susijusius su kompiuterio duomenimis, tyrinėjimą su galimybėmis tobulinti duomenų mokslo įgūdžius ir metodus. Pasirengęs humanitarinių mokslų ir technologijų sankirtoje, šis novatoriškas magistro laipsnis gali suteikti jums mąstymo, bendravimo ir techninių įgūdžių derinį, kurio šiuo metu siekia darbdaviai sektoriuose, pradedant finansinėmis ir profesionaliomis paslaugomis, baigiant kūrybinėmis industrijomis, vyriausybe ir formuojant politiką. .

Nedarant prielaidos, kad yra filosofijos ar programavimo pagrindų, tai užtikrina, kad studentai turi įgūdžių ir žinių, reikalingų filosofijos pakopos studijoms, ir suteikia galimybę įgyti atitinkamų kodavimo sugebėjimų bei išsamių žinių apie duomenų mokslo metodus, kuriais grindžiami naujausi mašinų pasiekimai. mokymosi ir dirbtinio intelekto, jei studentai to nori.

Tuo pat metu programa leidžia laipsniškai nagrinėti šioje srityje kylančius etinius ir kitus filosofinius klausimus, tiesiogiai juos nagrinėjant, ir disertaciją, skirtą išsamiam pasirinktos studento pasirinktos temos tyrimui.

Struktūra

Koledžo MA filosofijos ir dirbtinio intelekto programa yra 180 kreditų.

Studentai baigs keturis pagrindinius kursus, du „gilaus“ kurso variantus ir dar vieną „pločio“ variantą, iš viso 120 kreditų.

Programos kulminacija yra 10 000–12 000 žodžių disertacijos, kurios vertė 60 kreditų, parengimas.

Mokymas

Filosofijos kursai bus dėstomi mažose paskaitose / seminaruose ir (išskyrus dviejų kursų išimtis) paskaitose su dėstytojais „vienas prieš vieną“.

Duomenų mokslo kursai bus dėstomi paskaitų / seminarų, laboratorijų, įėjimo sesijų / darbo valandomis metu, bus naudojami „Jupyter“ užrašų knygelės.

Disertacija apims nepriklausomus tyrimus, prižiūrint fakulteto nariui.

Neakivaizdinės studijos

Magistro programa gali būti vykdoma ne visą darbo dieną per dvejus metus. Neakivaizdinių studijų studentai lanko tas pačias klases, kaip ir kolegos, dirbantys ne visą darbo dieną, kiekvienais mokslo metais užimantys 50 proc.

Mūsų magistrantūros programos yra reiklios ir mes patariame studentams, kad jei jie ketina dirbti greta kurso, jų darbas turėtų būti lankstaus pobūdžio. Tačiau mes bendradarbiausime su studentais, jei įmanoma, atsižvelgiant į jų individualias aplinkybes ir poreikį, būti lankstiems atsižvelgiant į mūsų nuostatas.

Vertinimas

Apibendrinamasis MA filosofijos ir dirbtinio intelekto vertinimas bus atliekamas įvairiais būdais, siekiant užtikrinti, kad studentai turėtų galimybę parodyti savo sugebėjimus ir pasiekimus. Studentai taip pat bus vertinami pagal 10 000–12 000 žodžių disertaciją.

robot, woman, face

Karjeros plėtra

MA filosofija ir dirbtinis intelektas suteiks studentams karjeros ir vaidmenų visuomenės spektrą. Dirbtinis intelektas, ypač mašininio mokymosi metodų taikymas dideliems duomenų rinkiniams, visuomenėje tampa vis labiau paplitęs. Taigi, reikia vis daugiau tų, kurie gali apie tai galvoti ir aiškiai komunikuoti, tiek technologijų sektoriuje, tiek privačiame, viešajame ir trečiajame sektoriuose, kuriems vis dažniau reikia su tuo susidurti.

Jungtinėje Karalystėje neįprasta galimybė išmokti kai kurių duomenų ir AI metodų mokantis filosofijos magistro laipsnio. Absolventai, besinaudojantys šia galimybe, galės kalbėtis su labiau techniškai nusiteikusiais kolegomis ir su neinicijuojamais, užpildydami žinių spragas.

Šis laipsnis patiks tiems, kurie nori tęsti studijas filosofijos ir dirbtinio intelekto srityse, taip pat tiems, kurie siekia tobulinti savo karjerą, susijusią su technologijomis ir, pvz., Finansinių paslaugų sektoriais, ypač jų „švelnesne“ puse, įskaitant komunikaciją. , rinkodara, pardavimai ir žurnalistika. Tai taip pat bus naudinga dirbantiems viešajame sektoriuje, kuriems reikia tiek suprasti, tiek bendrauti šiais klausimais, pavyzdžiui, svarstant politikos klausimus.

Patekimo reikalavimai

Absolventai Paprastai pasiūlymai teikiami pareiškėjams, turintiems aukštesnįjį antrosios klasės pagyrimų bakalauro laipsnį (arba lygiavertį). Kiekvienas pareiškėjas bus vertinamas individualiai pagal prašymą, rekomendaciją ir asmeninį pareiškimą.
Profesionalai NCH priima subrendusių studentų, kurie kurį laiką gali nebūti baigę išsilavinimą, turinčius lygiavertę profesinę patirtį, paraiškas.

Tarptautiniams studentams

Anglų kalbos reikalavimai

Paprastai reikalaujame, kad IELTS balas būtų 7,0 (įskaitant 6,5 kiekvieno komponento). Jei jums reikia vizos mokytis JK, mes galime priimti tik IELTS testą iš UKVI patvirtintojo centro, o ne bet kokį kitą anglų kalbos testą dėl JK vyriausybės nustatytų vizų reikalavimų.

ES / EEE studentams, kurie laikė vidurinės mokyklos egzaminus aukštesnio lygio anglų kalba arba kurie bent trejus metus iki prašymo pateikimo buvo mokomi tik anglų kalbos, gali būti netaikomi šie reikalavimai. ES / EEE studentams, studijuojantiems IB (International Baccalaureate), gali būti netaikomos išimtys, jei jie įgijo šiuos pažymius: Anglų A: anglų kalba ir literatūra arba anglų literatūra HL5 arba SL6 ARBA anglų kalba B: HL5 arba SL6.

Anglų kalbos kvalifikacija turi būti įgyta per dvejus metus iki kreipimosi į NCH.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai