Keystone logo
Northeastern University London Magistrantūros skaitmeninė politika ir darnus vystymasis
Northeastern University London

Magistrantūros skaitmeninė politika ir darnus vystymasis

London, Jungtinė Karalystė

1 Years

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

01 Aug 2024

05 Sep 2024

GBP 11 000 / per year *

Stovykloje

* metinis mokestis už mokslą: namuose 10 000 svarų visą darbo dieną / 5000 svarų ne visą darbo dieną. Tarptautinis 14 000 svarų visą darbo dieną / 7 000 svarų ne visą darbo dieną

Įvadas

Magistrantūros skaitmeninė politika ir tvarus vystymasis tiesiogiai reaguoja į procesus, vykstančius perjungiant jėgą ir pasklidus tarptautiniuose santykiuose. Šie procesai iš esmės keičia IR organizacinę struktūrą. Ši programa atsako į valdymo tinklų agentūros, veiksmų ir atskaitomybės klausimus diegdama sistemomis pagrįstus metodus.

145552_pexels-photo-346885.jpeg

Santrauka

Valdymas ir tvarumas yra supranacionalinių veikėjų, nacionalinių agentūrų ir nevyriausybinių veikėjų sankirtoje. Jie atspindi santykių kūrimo (valdymo) pokyčius ir trijų lygių žaidimų (pasaulinių, regioninių, nacionalinių) strateginių prioritetų organizavimą XXI amžiuje. Taigi šie pokyčiai pakeis „tarptautinės“ srities mokymąsi ir mokymąsi naujajame tūkstantmetyje.

Studentai bus pasirengę įsitraukti į procesus, pagrindžiančius dabartinius ir būsimus IR pokyčius, ir faktinius galios pokyčius ir galios difuzijas šiuolaikinėje IR.

Dar viena šios programos susidomėjimo sritis, kuriai įtakos turi perėjimas prie skaitmeninių technologijų, yra Saugumo studijos. Skaitmeninės erdvės raida radikaliai pakeitė, pavyzdžiui, tai, kaip mes suprantame „teritoriją“ tarptautiniuose santykiuose, ir logiška išvada - valstybės, suvereniteto ir saugumo santykiai.

Programos tikslai

Magistrantūros skaitmeninės politikos ir darnaus vystymosi tikslas:

 • mokytis politikos mokslų ir tarptautinių santykių, įskaitant tai, kaip rasti šaltinius, analizuoti ir kritikuoti įrodymus ir įvertinti skirtingų šaltinių vertę
 • ugdyti supratimą ir supratimą apie skirtingus požiūrius ir teorijas apie tvarumą ir plėtrą, saugumą, skaitmeninį perėjimą ir pasaulinį pilietiškumą šiuolaikinėje pasaulinėje politikoje
 • suteikti visapusišką pagrindą tarptautinių santykių disciplinai ir praktikai bei skatinti kritiškai įvertinti, kaip praeitis vaizduojama, konstruojama, diskutuojama ir ginčijama dabarties ir ateities atžvilgiu, skirtingose aplinkose ir skirtinguose analizė
 • suteikti studentams galimybę įvertinti politikos mokslų ir tarptautinių santykių tyrimų sudėtingumą

Struktūra

Dėstymo ir mokymosi strategijos, susijusios su magistrantūros skaitmenine politika ir tvariu vystymusi, apims mažiausiai 12 valandų visos kohortos paskaitų kartu su mažiausiai 5 valandomis mažų grupių pamokų ar seminarų.

Ši programa taip pat apims svečių pokalbius, seminarus ir pažintinius vizitus.

Neakivaizdinė studija

Magistro programa gali būti vykdoma ne visą darbo dieną per dvejus metus. Neakivaizdiniai studentai lanko tas pačias klases, kaip ir visą darbo dieną dirbantys kolegos, kiekvienais mokslo metais prisiimdami 50 proc. Neakivaizdinių studijų studentai vakarais nevyksta atskirai.

Nors stengiamės, kad ištęstinės studijos būtų kuo lankstesnės, magistrantūros programos yra sudėtingos ir patariame studentams, kad jei jie ketina dirbti kartu su kursu, jų darbas turėtų būti lankstus.

Tvarkaraščiai

Tvarkaraščiai dažniausiai pateikiami studentams per "Freshers" savaitę. Mokymas gali būti planuojamas bet kurią savaitės dieną. Tačiau, kai įmanoma, trečiadienio popietės paprastai skirtos sporto ir kultūrinei veiklai.

Karjeros galimybės

Magistrantūros skaitmeninės politikos ir darnaus vystymosi pagrindiniai moduliai ir Pathways parengs absolventus imtis sprendimų priėmimo ir vadovavimo vaidmenų vyriausybėje, tarptautinėse ir regioninėse organizacijose, NVO, idėjų grupėse, konsultacijose ir privačiojo sektoriaus įmonėse, kurios užsiima tokiais klausimais kaip tvarus vystymasis, kibernetinis saugumas, skaitmeninė ekonomika, interneto valdymas, politikos analizė, rizikos analizė ir rizikos valdymas, prognozavimas ir prognozavimas.

Kursai

Pagrindiniai kursai

Skaitmeninės politikos ir darnaus vystymosi magistrantūroje visi studentai baigs šiuos privalomus kursus.

Michaelmas Terminas

 • Žalioji politinė mintis, 15 kreditų
 • Pasaulinė politika skaitmeniniame amžiuje, 15 kreditų

Hilary Terminas

 • Tyrimo metodai, 15 kreditų

Trejybės terminas

 • Išplėstinės disertacijos projektas, 60 kreditų

Pasirinktiniai kursai

 • AI ir duomenų etika, 15 kreditų
 • Protai ir mašinos (7 lygis), 15 kreditų
 • Žmogaus saugumas, 15 kreditų
 • Technologijos ir žmogaus vertybės (7 lygis), 15 kreditų
 • Tvarus vystymasis, 15 kreditų

Patekimo reikalavimai

Londono NCH magistrantūros skaitmeninės politikos ir darnaus vystymosi magistrantūros reikalavimai.

Absolventai

 • Pasiūlymai paprastai teikiami pareiškėjams, turintiems bakalauro laipsnį, turintiems ne mažiau kaip antrosios klasės pagyrimą (arba lygiavertį). Kiekvienas pareiškėjas bus vertinamas individualiai, pateikus paraišką, nuorodą ir asmeninį pareiškimą.

Profesionalai

 • NCH ​​palankiai vertina subrendusių studentų, kurie tam tikrą laiką neturėjo išsilavinimo ir turi lygiavertę profesinę patirtį, paraiškas.

Tarptautiniams studentams

Anglų kalbos reikalavimai

 • Paprastai mums reikėtų 7,0 IELTS balo (įskaitant 6,5 kiekviename komponente) arba lygiaverčio.

KARJEROS GALIMYBĖS

Studijų programa

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai