Keystone logo
The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

Įvadas

Nagojaus prekybos universitetas

The NUCB Business School

Yuichi Kurimoto buvo pirmasis 1930 m. Albertos menų fakulteto baigęs Japonijos vyras. Grįžęs į Japoniją jis sužinojo, kad išsilavinimas daugiausia buvo prieinamas elitui, taigi jis kovojo dėl to, kad jis būtų prieinamas besiskubusiems iš Japonijos dienos jaunimas. 1935 m. Jis pradėjo profesinį institutą, pavadintą "Nagojos geležinkelio mokykla", vėliau vėliau baigė vidurinę mokyklą ir jaunesnę kolegiją.

Visada tikroji, Yuichi Kurimoto suprato, kad pokario ekonomikos ir gyventojų bumas Japonijoje sukels didelę paklausą įstaigai, skirtai verslo švietimui. Taigi 1953 m. Nagojos universitetas

Akreditacija: NUCB buvo suteiktos dvi pagrindinės akreditacijos, AACSB

NUCB verslo mokykla išdidžiai skelbia, kad tai yra pirmoji Japonijos MBA programa, skirta dvigubai akredituoti tiek AACSB International, tiek MBA. Šie AACSB ir AMBA cemento NUCB strateginės iniciatyvos skirtos kompetencijos ženklai yra geriausi iš geriausių tarp verslo mokyklų Japonijoje ir Azijoje. Šiame globalizacijos etape tokių prestižinių akreditavimo įstaigų, kaip AACSB ir AMBA, tarptautinis pripažinimas reiškia mūsų nuolatinį įsipareigojimą išlaikyti aukščiausią pasaulinį standartų kokybę ir išsaugoti.

Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerija visiškai įgaliojo Nagojos prekybos ir verslo universitetą ir The NUCB Business School .

NUCB ir AACSB International

AACSB International - asociacija, skirta išanalizuoti kolektyvines verslo mokyklas - profesionalus kolegijų ir universitetų valdymo švietimo asociacija ir pagrindinė akreditavimo agentūra, skirta verslo administravimo ir apskaitos bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programoms.

2002 m. Nagojos prekybos ir verslo universitetas

NUCB verslo mokykla ir AMBA

The NUCB Business School yra pirmoji ir vienintelė verslo mokykla, akredituota Japonijos MBA asociacijoje. AMBA akreditacija taikoma tik The NUCB Business School MBA ir EMBA programas japonų kalba; o AACSB International patvirtina tiek bakalauro, tiek magistro studijų programas.

NUCB verslo mokykla ir "Eduniversal"

"Eduniversal" yra 1000 žmonių sąrašo, kurį dekanai balsuoja iš universitetų ir mokyklų. "Eduniversal" mokslinis komitetas NUCB buvo pasirinktas kaip viena geriausių tarptautiniu mastu žinomų verslo mokyklų.

Reitingai

QS Global MBA 2021 reitinguose NUCB BS yra #1 dieninių MBA programa Japonijoje ir #17 Azijoje.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

Programos

Klausimai