Keystone logo
© Nyenrode Business University
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Įvadas

Nyenrode Business University, vienintelis privatus mokslinių tyrimų (lygmens) universitetas Nyderlanduose, buvo įkurtas 1946 m. garsių tarptautinių korporacijų, tokių kaip Philips, AkZo Nobel ir Unilever, verslo lyderiai. Remdamasi savo pagrindinėmis vertybėmis – lyderyste, verslumu ir valdymu, „Nyenrode“ ugdo lyderius, turinčius žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam ateities tarptautiniame verslo pasaulyje. „Nyenrode“ siūlo intensyvų akademinį išsilavinimą, taip pat trumpalaikes ir ilgalaikes verslo, vadybos, apskaitos, kontrolės ir mokesčių teisės programas dviejose miestelių vietose – Amsterdame ir Breukelene.

Tiltų statyba nuo 1946 m

Olandijoje mes suprantame tiltų svarbą. Jie mus jungia ir vienija, todėl verslas ir prekyba tampa įmanoma. Tūkstančiai tiltų, kertančių Olandijos vandenis, buvo pastatyti ryžtingų verslininkų ir pažangių pirmtakų. Atsakingi lyderiai, kurie žinojo, kaip kurti tvarią ateitį.

Nyenrode verslo universitete jau daugiau nei 70 metų ugdome iniciatyvius tiltų statytojus.

 • Žmonės, kurie drįsta augti.
 • Žmonės, kurie supranta, kad teorija ir praktika eina koja kojon.
 • Žmonės, kurie jungiasi.

Mes tikime, kad tvirtas pagrindas gali pastūmėti kiekvieną į aukštas aukštumas. Šį fondą galima rasti Nyenrode, Amsterdame ir Breukelene. Mes deriname akademinę teoriją, praktinę svarbą ir asmeninį tobulėjimą, kad galėtumėte dirbti kurdami sėkmingą karjerą.

Nesvarbu, ar ieškote asmeninio, profesinio augimo, ar kito žingsnio, tiltų statytojų kartų žinios gali jums padėti visomis kryptimis. Esame vieni dėl kitų ir laikome savo pareiga išugdyti savo mokinius ir dalyvius būti protingais ir dėmesingais lyderiais.

Mūsų ramsčiai

 • Prisijungę visam gyvenimui
 • Vieta, kur susijungia pasauliai
 • Atsakingų lyderių asmeninis tobulėjimas

Amsterdamas

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam yra istoriniame kvartale „De Vijf Keizers“ (Penki imperatoriai), Keizersgracht mieste, miesto centre. Ši unikali vieta skatina verslo ir akademinės bendruomenės ryšį; prisideda prie mūsų nacionalinių ir tarptautinių ambicijų.

Breukelenas

Nyenrode Business Universiteit Breukelen yra įsikūręs istoriniame dvare, kuriame yra XIII a. pilis, kur pabrėžiame gyvenimo kartu, darbo kartu ir tinklų kūrimo vertę, kad būtų ugdomi atsakingi lyderiai.

Den Haagas

Nyenrode SPO yra 24-ame Pasaulio prekybos centro aukšte Hagoje. SPO yra pensijų sektoriaus mokytojas ir nuo 2022 m. rugsėjo mėn. priklauso Nyenrode Business University . Mūsų biuras yra įsikūręs Nyderlandų politikos formavimo centre, netoli įvairių ministerijų, darbdavių ir darbuotojų organizacijų.

Išsilavinimas

Mes siūlome intensyvius akademinius kursus, taip pat sutrumpintas ilgiau trunkančias programas verslo, vadybos, apskaitos, kontrolės ir fiskalinės teisės srityse. Tai taip pat yra sritys, kuriose atliekame akademinius tyrimus.

Vietos

 • Amsterdam

  Keizersgracht 285, , Amsterdam

 • Breukelen

  Straatweg 25, 3621, Breukelen

  Klausimai