Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Old Dominion University

Old Dominion University

Old Dominion University

Įvadas

Įvadas

Old Dominion University “ internetinės programos, siūlančios įdomias mokymosi galimybes ir pasaulinio lygio, apdovanojimų pelniusių dėstytojų žinias bei patirtį, idealiai tinka šiandieninių studentų poreikiams tenkinti.

Kokybiškas švietimas

Old Dominion University, įsikūręs pakrantės mieste Norfolke, yra Virdžinijos verslumo siekiantis doktorantūros universitetas, kuriame studijuoja daugiau nei 24 000 studentų, griežti akademikai, energinga gyvenamoji bendruomenė ir iniciatyvos, kurios kasmet prisideda prie Virdžinijos ekonomikos 2,6 mlrd. ODU, kurios šaknys prasideda beveik prieš 100 metų, dabar yra vienas iš nedaugelio valstybinių universitetų, turintis Carnegie fondo „Doktorantūros universitetų: aukštesniųjų tyrimų veiklos“ skirtumą. Mūsų profesoriai kuria žinias ir jomis dalijasi. Programų kokybę patvirtinantis Old Dominion University yra akredituotas Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijos, kad suteiktų bakalauro, magistro, švietimo specialisto ir daktaro laipsnius. Be to, daugelis Universiteto studijų programų yra individualiai akredituotos specializuotų agentūrų, pripažintų Aukštojo mokslo akreditacijos tarybos.

Patogūs kursai Siūlydami sinchroninius ir asinchroninius internetinius kursus, ODU leidžia studentams tęsti mokslą ir vis tiek patenkinti šeimos ir darbo poreikius. Sužinokite daugiau apie mūsų internetinę mokymosi aplinką čia .

Palaikymo paslaugos Old Dominion University teikia tokią pačią akademinę paramą ir išteklius internetiniams studentams, kaip ir universiteto miestelio studentams. Naršykite mūsų internetinius akademinius išteklius čia . Techninė pagalba teikiama visą dieną ir naktį, kiekvieną metų dieną.

Vietos

  • Norfolk

    Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401, VA 23529, Norfolk

Klausimai