Keystone logo
OnCampus

OnCampus

OnCampus

Įvadas

Kas oncampus?

oncampus suteikia jums galimybę pasirinktų valstybinių kolegijų užima visą laiką internete nuotolinį mokymąsi ir online mokymus. Esame 100% dukterinė taikomųjų mokslų Liubeko universiteto sukūrė daugiau nei 15 metų įmonės istoriją tapti Europos Mega teikėjas e-mokymosi.

Su 70 žmonių visą darbo dieną Online programos ir moksliniai prisijungę mokymo kursai komandoje yra sukurta Liubeke, valdomas ir parduodamas. Programos derinti įgūdžius daugiau nei 150 profesorių, įmonių ir įstaigų. Atvėrimą universitetai naujoms auditorijoms ir naujų bendradarbiavimo formų yra ne mūsų skaitmeninės strategijos pagrindas. Tai apima mūsų bendradarbiavimą su kompozitiniu Virtual University of Applied Sciences universitetuose.

Kokybės užtikrinimas ir sertifikatai

Kursų priėmimo dokumentai turi daugiau nei dvigubai per naujus studijų programų ir daugėja studentų per pastaruosius penkerius metus. Taigi, kad mes patenkinti klientų poreikius ir lūkesčius, kaip įmanoma, oncampus procesai nuolat optimizuota ir sertifikuota pagal kokybės vadybos sistemos ISO 9001 standartų. Be to, mes turime sertifikuoti ISO 29990, kuris susistemino konkrečius procesus mokymosi paslaugas ir įvertinti. Mes sukūrėme dar vieną svarbią markių tvaraus pozicionavimo oncampus konkurencinėje aplinkoje.

Mūsų plėtra

2001 Įkurta Virtualus University of Applied Sciences, Pradėti Prisijungę bakalauro programose MEDIA kompiuterių mokslo ir pramonės inžinerijos

2003 oncampus GmbH yra paslaugų teikėjas universiteto tinkle

2005 pradžia mokymo internetu minkštųjų įgūdžių

2009 Pradėti prisijungę kursai verslo administravimo ir kompiuterių mokslo

2011 Paleisti Tęstinis profesinis mokymas, IT srityse, chemija, LifeSience

2013 Neakivaizdinių internete magistrantūros programas verslo administravimo ir kompiuterių mokslo

2014 bandomoji faze LINAVO "mokymosi neto, lipti ant žemės", - New mokymo mechaninės inžinerijos, maisto, turizmo ir jūrų pramonės

iki 2017 m plėtros ir įgyvendinimo 10 papildomų bakalauro ir magistro studijų programas, ženkliai padidinti studentų profesinės, strateginio bendradarbiavimo su pramonės naujų paslaugų vystymo dalis

2020 apie 50 naujų MOOCs, vis Mooc dalyvius per 100.000

Kas oncampus siūlo į nuotolinio mokymosi srityje?

Galite įsigyti savo bakalauro ar magistro laipsnį oncampus į nuotolinio mokymosi. Per mokslo internetinių kursų galite užpildyti su universiteto sertifikatą.

Bakalauro laipsnis:

Bakalauro plotas galite pasirinkti tarp verslo administravimo, pramonės inžinerijos, verslo informatikos bei žiniasklaidos kompiuterių mokslo studijas.

Magistro laipsnis:

Į Master skyriuje, galite pasirinkti tarp kursai Media kompiuterių mokslo ir pramonės inžinerijos (iš eilės).

Tęsiant magistro laipsnį:

Advanced magistro studijų programos remiasi profesine patirtimi. Jūs galite konfigūruoti studijų programas verslo administravimo, ekonomikos kompiuterių mokslo ir pramonės inžinerijos (tęstinio) pas mus.

Dabar mokymo kursai:

Mes siūlome mokymo kursų, kurie gali būti rezervuotas internetu pas mus įvairovė. Siūlome kursai (soft skills), technologijos ir verslo mitybos, kompiuterių mokslo, karjeros planavimo, valdymo, jūrų pramonės, medicinos technologijų, internetinės žiniasklaidos, pagrindinių kvalifikacijų srityse.

Prisijungę mokymai privalomi

Be to, siūlo oncampus internete privalomą mokymą maisto higienos, infekcijų kontrolės ir darbų saugos. Taigi jūsų papildomas mokymas savo darbuotojams / viduje iš maisto pramonės gali būti lengvai, greitai ir pigiai, ir atlikti vietoje.

paslaugų teikėjas

Oncampus GmbH "veikia kaip paslaugų teikėjo e-mokymosi srityje ir plėtoja, veikia ir platina visą laiką internete laipsnio programas ir tęstinio mokymo kursus universitetų, įmonių ir įstaigų.

Dėl visų profesinių e-mokymosi oncampus srityje užduočių yra jūsų partneris. Jauskitės laisvai susisiekti su mumis!

Mūsų misija

Kas mes esame - kas yra mūsų misija?

Mokymosi paslaugų FH Lübeck institutas ir oncampus GmbH naudotis internetu ir daugialypės terpės atidaryti universiteto naujas tikslines grupes: Mes padedame žmonėms, tiek, kad išlaikytų savo ilgalaikį užimtumą ir tobulinti ir grįžti į švietimo ar darbo.

Fachhochschule Liubeko ir dukra oncampus jau taip sėkmingai sukurta pirmaujančių Europos tiekėjams iš interneto nuotolinio švietimo srityje nuo 1997.

Kas mes esame?

Bendradarbiavimas ir tinklų yra pagrindiniai principai mūsų veiksmus. Mes žinome, mūsų atsakomybės už mūsų Kund_innen, Partner_innen ir Mitarbeiter_innen ir atitinkamai veikti. Mes esame atviri, atviri ir draugiški.

Mes dirbame profesionaliai sprendimas orientuotas. Novatoriški techniniai sprendimai mes sukurti ir naudoti visą, ypač perteikti darbo mokymąsi. Matome heterogeniškumo kaip galimybę.

Kas yra mūsų klientai?

Mūsų veikla mokinių, kurie naudojasi mūsų mokymo galimybės gauti dėmesio. Mes dirbame nacionaliniu ir tarptautiniu mastu su universitetais, įmonių ir įstaigų, siekiant suteikti kuo daugiau žmonių galimybes gauti kokybišką išsilavinimą, ir padėti jiems pavyks savo įgūdžius.

Kokie mūsų tikslai?

Mes teikiame laiką ir vietą nepriklausoma, mokymasis bendradarbiaujant. Siekiant šio tikslo, mes nuolat naudotis interneto galimybes švietimo programas ir paslaugas, remti mokymosi visą gyvenimą optimalus.

Siekiant patenkinti šį poreikį, mes bendradarbiaujame su nacionaliniais ir tarptautiniais universitetais ir kitais partneriais. Mes pasiekti mūsų tikslus, nuolat kuriant ir užtikrinant į rinką orientuotos, novatorišką, aukštos kokybės procesus ir produktus. Mes naudojame integruotą valdymo sistemą.

Mes žaisti struktūriškai su užsitikrinti ilgalaikį konkurencingumą FH Lübeck nacionalinėje ir tarptautinėje švietimo rinkoje ir plėstis.

Ką mes galime?

dizainas universitetuose, kurti, įgyvendinti ir valdyti visą laiką internete laipsnio programas ir tolesnį mokymą, pagrįstą mūsų e-mokymosi metodikos ir infrastruktūrą.

Besimokantieji mes atlikti internetu tyrimą ir tolesnį mokymą. Įmonės siūlome tiek individualų ir standartizuotą mokymo internetu.

Kur ją galima statyti?

Mūsų sėkmė yra motyvuoti, atsidavę ir kvalifikuoti komanda. Mes turime platų ir gilų patirties e-mokymosi technologijų mokymo metodikos mokymosi visą gyvenimą ir valdymo besimokančios organizacijos.

Mes dirbame nuolatinis, ilgalaikis orientuotą personalo plėtrą. Mes dirbame su standartizuotais efektyvių procesų, siekiant pasiūlyti aukštos kokybės švietimo produktus ir paslaugas ekonomiškai tvirtos rinkoje. Mes naudojame strateginius projektus kurti novatoriškus produktus ir procesus.

Vietos

Vietos
 • Germany Online

  Germany Online, Vokietija

  • youtube
  • facebook
  • twitter
  • instagram

Klausimai