Keystone logo
Pacific States University

Pacific States University

Pacific States University

Įvadas

Pacific States University (PSU) yra profesionali aukštojo mokslo įstaiga, beveik 90 metų tarnavusi vietos ir tarptautinėms bendruomenėms bei mokslininkams. Tai yra privatus, ne pelno siekiantis, pasaulietinis ir bendrojo lavinimo pobūdis. PSU 1928 m. Įkūrė garso inžinierius Williamas G. Buffingeris, garsus savo įtaka kino industrijoje. 1939 m. PSU daktaras Harry W. Evansas reorganizavo mokyklą pagal Kalifornijos valstijos chartiją, leidžiančią suteikti laipsnius. Kelerius metus Jungtinės Valstijos vyriausybė sudarė sutartį dėl elektronikos inžinierių mokymo. Per metus net 400 studentų baigė numatytus šios technikos kursus. Vėliau PSU toliau specializavosi elektronikos inžinerijos srityje, kol programa buvo nutraukta 1996 m. Kaip dalis Azijos ir Ramiojo vandenyno bendruomenės, PSU vieta Los Andžele vaidino pagrindinį vaidmenį kuriant jos programas. Mūsų absolventai ženkliai prisidėjo kaip tarptautinio verslo, komercijos, technologijų ir ekonomikos pasaulio lyderiai. Jie atvyko iš daugiau nei 100 šalių ir atspindi gabiausių protų, kuriuos galima rasti bet kur, pjūvį.

PSU siūlo kokybiškus išsilavinimus verslo administravimo bakalauro ir magistro lygmenyse bei kompiuterių ir informacinių sistemų magistro laipsnius. Nepriklausomų kolegijų ir mokyklų akreditavimo taryba akreditavo universitetą nuo 1996 m., O Karjeros mokyklų ir kolegijų akreditavimo komisija - nuo 2018 m.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • Los Angeles

    Wilshire Boulevard,3424, 90010, Los Angeles

    Klausimai