Keystone logo
Paris School of Economics Ekonominių sprendimų ir sąnaudų ir naudos analizės magistras (EDCBA)
Paris School of Economics

Ekonominių sprendimų ir sąnaudų ir naudos analizės magistras (EDCBA)

Paris, Prancūzija

12 Months

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 15 000 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

EDCBA yra ekonominių mokslų magistras, apskaičiuojantis investicinius sprendimus, taikomas ekonomikos sektoriams, kurie šiuo metu visiškai plečiasi: planavimo, energetikos, aplinkos, sveikatos, skaitmeninės transformacijos.

Tai atitinka realų įmonių ir administracinių organizacijų poreikį ekonomiškai įvertinti investicinius projektus. Tai sujungia „École des Ponts ParisTech“ siūlomų mokslo laipsnių akademinę kompetenciją su novatorišku požiūriu Paris School of Economics akredituotuose kursuose.

Šioje programoje gali dalyvauti studentai ir jauni specialistai, turintys bakalauro, magistro 1 ar 2 laipsnių ekonomikos, statistikos ar matematikos universitete, „Grande école“, inžinerijos mokykloje ar verslo mokykloje.

money, coin, investment
nattanan23 / pixabay

Pasiruoškite ateičiai!

Kas yra sąnaudų ir naudos analizė (CBA)?

CBA yra analitinė priemonė, naudojama vertinant investicinį sprendimą ir vertinant jo socialinius bei ekonominius pranašumus ar trūkumus, siekiant įvertinti su tuo susijusius gerovės pokyčius. CBA palygina scenarijų su projektu su priešingą faktinį scenarijų be projekto, kuris nutiktų nesant projekto ar įprastoje verslo situacijoje. CBA išreiškia visas projekto ar intervencijos išlaidas ir naudą pinigine verte ir siekia atsakyti į du klausimus: pirma, ar projekto nauda visuomenei yra didesnė už išlaidas, o jei taip, kiek? Antra, kuris iš nagrinėjamų sprendimų yra labiausiai pageidaujamas?

Kodėl verta prisijungti prie EDCBA magistro programos?

MSC EDCBA reaguoja į realų poreikį tarp privačių ir viešųjų subjektų: programoje dėstomos priemonės ir metodai leidžia kiekvienam studentui įvertinti investicinius projektus ir politiką bei reikšmingai prisidėti priimant sprendimus. Šių įgūdžių ypač reikia ieškoti įvairiuose naujoviškuose sektoriuose, tokiuose kaip skaitmeninė transformacija, energetika, aplinka ir kt. kursai „Capstone“ projekto metu ir 4 mėnesių praktika (min.).

Pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos įgysite

 • Duomenų analizė
 • Projektų valdymas
 • Projektų vertinimas
 • Struktūrinis finansas

Novatoriškas mokslo magistras

Išradinga partnerystė

EDCBA magistro laipsnis yra akredituotas Conférence des Grandes Ecoles ir yra dviejų žinomų institucijų bendradarbiavimo rezultatas.

 • „École des Ponts ParisTech“ - užėmė 3 vietą tarp Prancūzijos inžinerijos mokyklų
 • Paris School of Economics - užima 1 vietą tarp Europos ekonominių tyrimų institucijų

Instituciniai partneriai

 • KPMG
 • „Secrétariat général pour l'investissement“ (SGPI)

„Capstone“ projektų partneriai (2018–2021 m.)

 • Autorité de Régulation des Transport (ART)
 • Pilietis
 • EPF-ENR
 • Engie
 • Hospinomika / AP-HP
 • Kalkės
 • Mairie de Paris
 • „Renault“
 • Transdev

155154_pexels-photo-6001377.jpeg
Sam Lion / pexels

Mokymo planas

EDCBA programa yra visiškai dėstoma anglų kalba ir yra skirta studentams ir jauniems specialistams, turintiems bakalauro, magistro 1 arba 2 laipsnius. Jis siūlo tvirtą teorinį pagrindą, kurį dėsto pagrindiniai tyrėjai ir profesionalai, o „Capstone“ projekto ir 4 mėnesių stažuotės dėka jis yra ryžtingai orientuotas į profesionalumą. Paris School of Economics Campus Jourdan“, Paryžiaus pietuose.

Nuo rugsėjo iki kovo: prapleiskite savo žinias

Pagrindiniai kursai - daugiadalykis požiūris EDCBA programos centre

Ekonomika: projekto (ar bet kokio turto), įskaitant išorinius efektus, įvertinimas ir jo indėlio į vertės kūrimą aplinkoje, kurioje vyrauja didelis netikrumas, supratimas.

 • Sąnaudų ir naudos analizė
 • Ekonometrija ir duomenų analizė
 • Pramonės organizavimas ir reguliavimas
 • Makroekonomika
 • Rizika ir netikrumas

Valdymas: galimų įgyvendinimo problemų nustatymas ir atitinkamų valdymo metodų naudojimas (organizacinė analizė, sociologija).

 • Investavimo sprendimas
 • Inovacijos ir nematerialiojo turto vertinimas
 • Organizacinė ir vadybinė praktika

Finansai: finansinių išteklių struktūrizavimas, tinkamų priemonių (nuosavo kapitalo, skolos, mišrios) mobilizavimas remiantis sudėtingais vertinimo ir modeliavimo metodais;

 • Projektų finansai ir įmonių finansai
 • Struktūrinis finansas

Lauko kursai

Visi lauko kursai yra privalomi, nes tikslas yra suteikti EDCBA studentams bendrą mokymą apie projektų vertinimo metodikas ir sąnaudų ir naudos analizę, kuriuos galima pritaikyti bet kuriame sektoriuje, o ne specializuotis konkretesniame.

„Capstone Projects“, profesionali misija

„Capstone“ projektas yra 72 valandų trukmės misija, vykdoma prižiūrint magistrantūros EDCBA fakulteto personalo nario ir patyrusio pramonės sektoriaus specialisto ar kviestinio dėstytojo. Tai suteikia unikalią galimybę iš ekspertų sužinoti, kaip valdyti ir vykdyti konsultavimo įgaliojimus.

Nuo kovo iki rugpjūčio: kaupkite savo profesinę patirtį

4 mėnesių praktika - praktika yra puiki galimybė studentams praktiškai pritaikyti tai, ko išmoko per pastaruosius metus. Be to, magistrantūros EDCBA darbuotojai aktyviai siūlo studentams praktikos pasiūlymus.

Kur studentai atlieka praktiką? Société Générale, Citizing, OECD, Engie, Deloitte Montréal ir kt.

Karjeros galimybės

EDCBA skatina mokslinių tyrimų ir naujos profesinės praktikos dialogą. Jo tikslas - apmokyti vadovus, dirbančius privačiame ir viešajame sektoriuose, darbuose, susijusiuose su projektų vertinimu ir valdymu. Šioje srityje paklausa aukštos kvalifikacijos vadovams (konsultacinėms įmonėms, bankams, didelėms pramonės įmonėms, vyriausybinėms agentūroms, energijos tiekėjams, reguliavimo institucijoms ...), tačiau šios įmonės ieško vadovų ir analitikų, galinčių susidoroti su sudėtingumu ir daugialypiškumu. suinteresuotosios šalys, o ne tik specialistai.

Įgūdžiai

Baigę magistrantūros EDCBA programą studentai turės tvirtų žinių apie pagrindines ekonominio vertinimo koncepcijas, teorijas ir tyrimo metodus bei taikomus įgūdžius.

Visų pirma galėsite:

 • Atlikite investicijų ekonominio vertinimo analizę įvairiose srityse pasitelkdami pažangias analitines metodikas.
 • Kurkite investicijų strategijas ir valdykite infrastruktūros projektus.
 • Įvertinkite kiekvieno vertinimo metodo tinkamumą atsižvelgiant į sektorių, turimus duomenis ir vertinimo tikslą.
 • Taikyti skaičiavimo ir statistikos metodus duomenims analizuoti ir duomenų bazėms valdyti.
 • Pranešti rezultatus aiškiai ir suprantamai, kad būtų lengviau priimti sprendimus.

„Ekonominiam vertinimui ir sąnaudų ir naudos analizei reikalingi analitiniai įgūdžiai ir žinios apie praktinį įgyvendinimą. Ši nauja magistrantūros programa, kurią vykdo dvi akademinės kompetencijos institucijos, mokys reikalingus ekspertus ir padės jiems skleisti viešojo ir privataus sektoriaus subjektų ekonominio vertinimo kultūrą ir praktinę patirtį “. Roger Guesnerie, ekonomikos profesorius, Collège de France - PSE

Karjeros galimybės

Magistrantūra sulaukė stipraus stambių valstybinių ir privačių organizacijų, teikiančių praktiką, paramos ir išreiškė valią sustiprinti kvalifikuotą personalą, pasirengusį susidurti su greitai besikeičiančiu ekonomikos ir finansų pasauliu.

Specialus karjeros centras padeda studentams rasti magistro rėmėjų praturtinančią praktikos programą, taip pat priimti pagrįstus sprendimus dėl karjeros tikslų ir galimybių, susijusių su jų profesiniais tikslais.

Paris School of Economics ir „École des Ponts ParisTech“ absolventų tinklu, magistrantūros studijų programa EDCBA pritraukia kelias pirmaujančias įmones, agentūras, viešąsias įstaigas pristatyti pranešimus. Tai suteikia sąveikos ir atskleidžia mūsų studentus jų potencialiems darbdaviams.

Įgyti įgūdžiai suteikia studentams galimybę dirbti Europoje ir užsienyje:

 • Statyba, IT, sveikata, energetika, vanduo, nekilnojamasis turtas, gamtos išteklių pramonė
 • Finansų įstaigos ir bankai
 • Investiciniai fondai infrastruktūrai
 • Plėtros bankai ar lygiavertis subjektas
 • Vadovaujančios konsultacinės firmos
 • Perkančiosios organizacijos (ACA) įmonių padėjėjas
 • Viešojo sektoriaus institucijos ir administracija

155153_pexels-photo-1438081.jpeg

Reikalavimai ir programos

MSC EDCBA - visiškai dėstoma anglų kalba - skirta naujiems ir neseniai baigusiems absolventams, turintiems 4 metų bakalauro laipsnį (arba lygiavertį). Kandidatai, turintys daugiau nei trejų metų darbo patirtį, bus svarstomi kiekvienu atveju atskirai. Priėmimas į EDCBA programą yra labai konkurencingas, o atrankos komisija daug dėmesio skiria visiems jūsų paraiškos aspektams.

Reikalavimai

Bakalauro laipsnis: Magistro EDCBA gali dalyvauti kandidatai, turintys 4 metų bakalauro laipsnį (arba lygiavertį) inžinerijos, ekonomikos (su dideliais kiekybiniais įgūdžiais), matematikos ar statistikos.

GMAT arba GRE balas (neprivaloma): Priimti studentai paprastai turi kiekybinį balą 90 procentilėje, žodinį balą 80 procentilėje, o analitinio rašymo balas yra bent 5.

Darbo patirtis: Prieš pateikiant paraišką į programą neprivaloma turėti visos darbo dienos patirties. Tačiau jei turite atitinkamos patirties - visą darbo dieną arba stažuotės metu, tai bus laikoma jūsų programos dalimi.

Nuorodos: dvi akademinės ar profesinės nuorodos, pateiktos per programos svetainę. Jei baigiate studijų programą, viena nuoroda turėtų būti iš jūsų dabartinės institucijos.

Anglų kalbos testas: reikia laikyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos (TOEFL) arba tarptautinės anglų kalbos testo schemos (IELTS) testą ir įvykdyti visus minimalius balus (nebent galima atsisakyti), jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų arba jūs nėra iš daugumos angliškai kalbančių šalių, kaip apibrėžė JK vizų ir imigracijos tarnyba.

Stipendijos ir finansinės paramos programa

EDCBA turi stipendijų programą, skirtą priimamiems kandidatams. Atranka bus vykdoma pagal paraiškos failo kokybę ir kandidato finansinius išteklius. Taikymo stipendijų programai tvarka bus nustatyta priėmus.

Tačiau stipendijos suma neapima visų EDCBA programos mokesčių. Taigi studentai yra kviečiami tuo pačiu metu kreiptis į kitas finansavimo priemones.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Pažangus finansų rinkų magistras
  • Brussels, Belgija
 • Finansų analizės magistras
  • Sydney, Australija
  • Moore Park, Australija
  • + 2 Daugiau
 • Ekonominės politikos ir analizės magistras
  • London, Jungtinė Karalystė