Keystone logo
Perth Bible College

Perth Bible College

Perth Bible College

Įvadas

PBC yra nacionaliniu lygmeniu akredituota TEQSA akredituota aukštojo mokslo įstaiga, teikianti aukštojo mokslo apdovanojimus nuo diplomų iki magistro laipsnių akademinio meistriškumo aplinkoje, kurios centras yra Kristus, sutelkta ministerija ir gyvenimas keičiasi.

Nesvarbu, ar jūs studijuojate mūsų gyvenamajame miestelyje, ar internetu, naudodamiesi mūsų išorine programa, mes įsipareigojame leisti studentams: „Nuoširdžiai Galvok apie Kristų, jo darbą ir pasaulį ir TARNYKITE jam sąžiningai, drąsiai, įsitikinęs ir mylėdamas“.

Studijos krikščionių tarnystei yra sudėtingos ir naudingos. Gyvybės atidavimas kitiems tarnaujant yra kvietimas sekti Kristumi. Mes, PBC, džiaugiamės, kai kas nors nusprendžia eiti šiuo gyvenimo keliu, ir mes įsipareigojame tobulėti kiekvienam studentui. Tiek dvasiniu, tiek akademiniu požiūriu.

PBC kilo iš vizijos, kaip pasaulyje reikia malonės evangelijos, poreikio veiksmingesniems evangelijos tarnautojams ir sąmoningo Biblijoje pagrįsto tarnystės ir teologinio mokymo poreikio. Per pastaruosius 90 metų tūkstančiai žmonių buvo apmokyti ir pradėjo Dievo tarnybą daugybėje ministerijų tiek čia, Vakarų Australijoje, tarpvalstybinėse valstybėse, tiek užsienyje.

PBC šiandien tęsia Dievo malonę ir ištikimybę su ta pačia vizija. Daugelį vis dar reikia pasiekti, o visur yra tarnystės, kurias turi pradėti ir stiprinti vyrai ir moterys, turintys žinių ir aistrą dėl evangelijos.

Vietos

  • Karrinyup

    College Court,1, 6018, Karrinyup

    Klausimai