Keystone logo
Piet Zwart Institute

Piet Zwart Institute

Piet Zwart Institute

Įvadas

PIET ZWART INSTITUTAS: MASTERINIAI MOKYMAI MENO, DIZAINO IR MENO ŠVIETIMO SRITYJE

Pietų Zwart institutas yra tarptautinių magistro studijų programos Willem de Kooning akademijoje Roterdamo Hogeschool mieste. Nuo 1999 m. Jis buvo skirtas skatinti studijas ir tyrimus meno, dizaino ir meno švietimo srityse.

60469_KDH.jpg

Įkurtas po novatoriško olandiško dizainerio Pieto Zwarto, kuris eksperimentavosi žiniasklaidoje ir kontekstuose, Institutas siūlo turtingą išsamią specializaciją ir tarpdalykinį mainus intymioje mokymosi aplinkoje.

Pietų Zwart instituto kursai yra Roterdamo miesto centre, Karel Doormanhof 45 ir Blaak 10 centre. Nors studentai ir dėstytojai atvyksta iš viso pasaulio, todėl jiems kyla įvairi kultūrinė įtaka, taip pat yra stiprus ryšys su miestu, jo istorija ir besikeičianti miesto aplinka.

Visi keturi magistrantūros kursai - dailė, interjero architektūra: moksliniai tyrimai + dizainas, žiniasklaidos dizainas ir komunikacija bei meno švietimas - dalijasi susidomėjimu kiekvienos disciplinos sudėtingais socialiniais, kultūriniais ir politiniais pagrindais.

Naudodami unikaliai pritaikytą mokymo programą, apimančią kolektyvinį mokymąsi, individualius mokymus, praktikuojamus mokslinius tyrimus ir teorinį tyrimą, mūsų kursuose mokomi specialistai, kurie kritiškai atspindi, naujovišką, iššūkį ir vaizduotę savo darbe. Mūsų absolventai siekia ne tik įsitvirtinti savo srityje, bet ir išbandyti ir kūrybiškai apibrėžti savo profesijos perimetrus.

Kaip švietimo programa ir kultūros centras, "viešinimo" sąvoka mūsų veiklos pagrindas. Parodos, programavimas, konferencijos ir leidiniai - tai priemonė plečiant mokslinius tyrimus už akademinės erdvės ribų, tuo pačiu metu vertinant labai reikalingą spekuliacinę erdvę apmąstymams ir žinių kūrimui, kuri yra įmanoma tik tokiu akademiniu pagrindu kaip Pieto Zwarto institutas.

Vietos

Vietos
  • Rotterdam

    Blaak 10 3011 TA, , Rotterdam

    • facebook
  • Rotterdam

    Karel Doormanhof 45 3012 GC, , Rotterdam

    • facebook

Programos

Klausimai